Jak używać poprawnie kodu na przywołanie kolekcje.

Nie wiesz, jak zebrać kolekcję? Jak wyrzeźbić łabędzie? Nie martw się! Ktoś to na pewno wie!
marta_marta
Roznosiciel kawy
Posty: 4
Rejestracja: środa 27 lut 2019, 18:30

Jak używać poprawnie kodu na przywołanie kolekcje.

Post autor: marta_marta » środa 27 lut 2019, 18:36

Znalazłam na tym forum kody na przywoływanie kolekcji, ale jak to działa? Wpisuje testingcheats true i później np. objects.gsi_create_obj 0x5F57 i nic ten obiekt nigdzie się nie pojawia? w wyposażeniu żadnego sima tego nie ma, ani na parceli jak wy używacie tego kodu?

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » środa 27 lut 2019, 20:16

Tego kodu nie uzywałem ale możesz także zrobić tak; po przywołaniu konsoli kodów (shift+ctrl+c) wpisujesz w okienku "bb.showhiddenobjects" a następnie w wyszukiwarce obiektów (nad "domkiem") wpisujesz "debug". Potem wystarczy odchaczyć sobie z jakiego dodatku/pakietu chcesz obuekty specjalne np kolekcje i masz je w rozwijanej liście np w podstawie gry będą jajka wielkanocne i fasolki ,podobnie z kamieniami ,figurkami, plakatami z dodatku "miejskie zycie" itd.
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

marta_marta
Roznosiciel kawy
Posty: 4
Rejestracja: środa 27 lut 2019, 18:30

Post autor: marta_marta » środa 27 lut 2019, 23:13

tak też robiłam :) znam ten sposób ale niestety nie da się tak zrobić z rybami, chyba że masz jakiś inny sposób na kolekcje ryb?

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » środa 27 lut 2019, 23:20

Ryby w formie tych tabliczek na ścianę? Też sa w debugu podobnie jak wszystkie kolekcje tylko trzeba trochę poszperać, możesz ułatwić sobie wybierając tak jak wspomniałem dany pakiet, rozszerzenie z którego jest dana kolekcja.
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » czwartek 28 lut 2019, 17:53

Nie Miszka - dziewczyna chce zdobyć kolekcję ryb tak jak kolekcję np trofeów My Sims. Kupno w debugu deseczki z wypchaną rybką sprawy nie załatwia, bo w zakładce posiadanych kolekcji nie pojawiają się one jako "posiadane" czy też "odkryte". Nabycie w debugu zezwłoku rybki też sprawy nie załatwia, bo rybka jak martwa była tak jest, i nic z nią zrobić nie można - nawet wsadzić do lodówki do późniejszej konsumpcji :P
Ja też jestem niepocieszona, bo nijak przywołać tej kolekcji ryb nie mogę, i pojęcia nie mam - dlaczego! Może coś robimy nie tak??? Ktoś coś wie?

marta_marta
Roznosiciel kawy
Posty: 4
Rejestracja: środa 27 lut 2019, 18:30

Post autor: marta_marta » sobota 02 mar 2019, 00:57

Dokładnie chodzi mi o to co pisze Alibali

ODPOWIEDZ

Wróć do „Problemy z rozgrywką”