Brak pomysłu.

Nie wiesz, jak zebrać kolekcję? Jak wyrzeźbić łabędzie? Nie martw się! Ktoś to na pewno wie!
Awatar użytkownika
Bożena
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 47
Rejestracja: czwartek 19 lis 2020, 21:47
Origin ID: Bozena2
Kontakt:

Brak pomysłu.

Post autor: Bożena » środa 25 lis 2020, 18:45

Witam, zbudowałam od takie coś i brak mi pomysłu i weny jak to urządzić ,wyposażyć itd :a_angry2: .Proszę was o poradę ,podpowiedzi a może jakieś zdjęcia ,pomysł czy cokolwiek.Siedzę nad tym już jakieś ze 3 miesiące no i weny ni widu i słychu,ktoś coś może. :a_pipe: Kształt jest wszystko elegancko,na zewnątrz jakoś mnie tkneło ale reszta to :a_angry: .
P.s. Nie wiem czy dobry dział wybrałam na temat.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » środa 25 lis 2020, 19:34

Może hotel? Budynek kojarzy mi się trochę z cudami Sopotu i podobnych miejsc choć przypomina też przebudowany zamek przez ciekawy fragment z przyporami. Gdyby jeszcze dachy były czerwone to kojarzyłby się z cudami z naszych uzdrowisk ,dlatego skojarzenie z hotelem. Kilka pomieszczeń o podobnym wyposażeniu, jakąś elegancka restauracja gdzieś w parterze i nawet można dać funkcję parcela publiczna bez funkcji (na takiej parceli będzie działać wszystko i nie będzie czynna w określonych godzinach lub np spa . Nie sprawdzałem czy obecnie da się dać funkcję noclegu jeśli tak to też można. Ps: co do działu to spokojnie takie zapytania możesz dawać w swoim dziale z pracami bo jednak nie jest to problem z grą. Trzymam kciuki za dokończenie tego cudeńka :)
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » niedziela 13 gru 2020, 16:56

Budynek jest świetny. Kojarzy mi się z zabudową późnogotyckiego rynku - jakaś oberża, zajazd, warsztat... Może zrób tak jak mówi Dels. Szczerze to możesz przecież w ogóle tego nie wyposażać - dać do pobrania takie jakie jest, bo każdy może sobie dokończyć wg własnego widzimisię.
Na SPA ro raczej trochę przymałe... Jakąś winiarnię bym tu widziała albo przytulne, klimatyczne bistro..
Dawaj link do pobrania! :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Problemy z rozgrywką”