Hej! Mam nadzieje, że ktoś tu zajrzy bo przeszukałam internet i mam problem... Moja sima ma w aspiracji zadanie żeby zdobyć 3 brązowe medale za udział w zajęciach hobbistycznych (mam dodatek dochodowe hobby) ale nie mogę tych zajęć nigdzie zrobić. Byłam w Nordhaven u rodzin które mają studio garncarstwa czy studio tatuażu ale nigdzie nie ma opcji zrobienia zajęć. Klikając w muzeum na tablice również nie ma opcji zajęć jest tylko możliwość prowadzenia wykładów. Co robie źle? Dodam, że znalazłam gdzieś info ze można na zajęcia się zapisać przez telefon ale jak klikam na komórkę to nigdzie nie ma takiej opcji. Czy gra ma jakiś błąd? O co chodzi.... Pomóżcie bo oszaleje!
PS: Jak macie zdjęcia jak to powinno wyglądać to byłoby super.
Brak możliwości wzięcia udziału w zajęciach hobbistycznych
Nie wiesz, jak zebrać kolekcję? Jak wyrzeźbić łabędzie? Nie martw się! Ktoś to na pewno wie!
- Alibali
- Pisarz

- Posty: 4574
- Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
- Lokalizacja: Roztocze
- Origin ID: Aschantka
Post autor: Alibali » sobota 16 maja 2026, 08:11
@A.mat - użytkownik @bobas52 odpowiedział ci w tym temacie
https://www.simtopia.pl/viewtopic.php?f=9&t=6258
https://www.simtopia.pl/viewtopic.php?f=9&t=6258
Origin ID: Aschantka
Wróć do „Problemy z rozgrywką”
Przejdź do
- Tablica codzienna - coś jakby aktywność...
- Kącik urodzinowy
- Ogłoszenia
- ↳ Regulamin
- ↳ Ogłoszenia
- ↳ Przywitaj się!
- Pytania i pomoc techniczna dotycząca forum
- ↳ Problemy z forum
- ↳ Zgłoś moderatorowi
- Pytania i pomoc techniczna dotycząca gry
- ↳ Problemy techniczne
- ↳ Problemy z rozgrywką
- ↳ Aktualizacje gry
- Poradniki i narzędzia
- ↳ Poradniki
- ↳ [The Sims 4] - Rozgrywka
- ↳ [The Sims 4] - Budowanie
- ↳ [The Sims 4] - Galeria
- ↳ [The Sims 3] - Rozgrywka
- ↳ Narzędzia
- ↳ [The Sims 4] - przydatne narzędzia
- ↳ [The Sims 3] - przydatne narzędzia
- ↳ [The Sims 1 i 2] - przydatne narzędzia
- Nasza twórczość
- ↳ [The Sims] Maxis - Genialni Twórcy
- ↳ [The Sims]- Historie Z Życia Wzięte
- ↳ Moja pierwsza historia
- ↳ Ala Holmes na tropie
- ↳ Psotnikowe historie Aericii
- ↳ Delsowy świat wyobraźni
- ↳ Strefa Vimesa by kreatora
- ↳ Kropka z Avatarii
- ↳ (ノ°Д°)ノ︵ (NIE)CIEKAWE FAMILIE TOKUSÓW ◡ノ(° -°ノ)
- ↳ Bobasowe wspominki
- ↳ Fredra z Simtopii
- ↳ Opowieści z Kruliha nory
- ↳ Stalker Marvi opowiada
- ↳ Melcikowe historie
- ↳ Straszne historie Silvaborealis
- ↳ Fiołkowy świat Gosika
- ↳ SERIAL "STUDENCIKI" (IVO/16+)
- ↳ Balety u Krewetsona
- ↳ Opowieści Pablo
- ↳ Historyjki szeptane cytatami pisane
- ↳ Wampiry i inni, czyli bajki Percy
- ↳ [The Sims] - Wielkie Simowe Budowle
- ↳ Moja pierwsza budowa
- ↳ Ala buduje
- ↳ Psotnikowe budowle Aericii
- ↳ Zaginiony Świat Delsa
- ↳ Budowy Fredry
- ↳ Z Kreatorą przez świat
- ↳ Kolorowy Świat Kropki
- ↳ U Ktosika na budowie
- ↳ Nowatorskie pomysły Matta
- ↳ Kameliowe Budowle
- ↳ Melcikowe budowle
- ↳ Stalkerowskie budowle Marvi
- ↳ Budowlane kombinacje Silvaborealis
- ↳ (ノ°Д°)ノ︵ (Nie)boskie twory Tokusów ◡ノ(° -°ノ)
- ↳ Plac budowy Katel
- ↳ Budowle Gosika
- ↳ Fuszerki Bobi
- ↳ Kącik DW
- ↳ Wielkie budowle Kruliha
- ↳ Dziwne budowle Agusiamal
- ↳ Misz-masz Wikkiego
- ↳ Budowlane twory Noli
- ↳ Planet Wafl - Biuro Projektowe
- ↳ Strefa budowy Angel92
- ↳ Budynki Bożeny
- ↳ Klocki Percy
- ↳ Igraszki Kirki
- ↳ [The Sims] - Wielkie Simowe Projekty
- ↳ [The Sims] - Aleja Simowych Gwiazd
- ↳ [The Sims] - Nasze kochane maleństwa
- ↳ [The Sims] - Wielkie Simowe Studio Filmowe
- ↳ [Paralives] - Nasze Historie
- ↳ [Paralives] - Nasze Budowle
- ↳ [Paralives] - Nasze Paraludki
- Konkursy i wyzwania
- ↳ Konkursy z nagrodami
- ↳ Wyzwania
- ↳ Simtopia City - edycja 1
- ↳ Fotka tygodnia
- ↳ Fotka miesiąca
- ↳ Komiksowe zabawy
- Simowe zabawy
- ↳ Fotki z gry
- ↳ Zróbmy sobie komiks
- Nieoficjalne modyfikacje i obiekty CC
- ↳ Zasady działu Nieoficjalne modyfikacje i obiekty CC
- ↳ [The Sims 4] - Nieoficjalne modyfikacje (Mody)
- ↳ [The Sims 4] - Obiekty CC
- ↳ [The Sims 4] - Pozy
- ↳ [The Sims 3] - Obiekty CC
- ↳ [The Sims 3] - Nieoficjalne modyfikacje (Mody)
- ↳ [The Sims 2] - Obiekty CC
- ↳ [The Sims 2] - Nieoficjalne modyfikacje (Mody)
- ↳ [The Sims 2] - Samouczki
- ↳ [Paralives] - Nieoficjalne modyfikacje (Mody)
- ↳ [Paralives] - Obiekty CC
- ↳ [Paralives] - Samouczki
- Dyskusja ogólna
- ↳ The Sims 4
- ↳ The Sims 3
- ↳ The Sims 2
- ↳ The Sims 1
- ↳ The Sims Średniowiecze
- ↳ The Sims Historie
- ↳ The Sims 5
- ↳ Paralives
- ↳ A może gramy w coś innego?
- Inne symulatory życia
- ↳ Inne symulatory życia
- ↳ InZoi
- Czas relaksu
- ↳ O wszystkim i o niczym
