Brak możliwości wzięcia udziału w zajęciach hobbistycznych

Nie wiesz, jak zebrać kolekcję? Jak wyrzeźbić łabędzie? Nie martw się! Ktoś to na pewno wie!
A.mat
Roznosiciel kawy
Posty: 2
Rejestracja: wtorek 12 maja 2026, 21:33

Brak możliwości wzięcia udziału w zajęciach hobbistycznych

Post autor: A.mat » czwartek 14 maja 2026, 22:50

Hej! Mam nadzieje, że ktoś tu zajrzy bo przeszukałam internet i mam problem... Moja sima ma w aspiracji zadanie żeby zdobyć 3 brązowe medale za udział w zajęciach hobbistycznych (mam dodatek dochodowe hobby) ale nie mogę tych zajęć nigdzie zrobić. Byłam w Nordhaven u rodzin które mają studio garncarstwa czy studio tatuażu ale nigdzie nie ma opcji zrobienia zajęć. Klikając w muzeum na tablice również nie ma opcji zajęć jest tylko możliwość prowadzenia wykładów. Co robie źle? Dodam, że znalazłam gdzieś info ze można na zajęcia się zapisać przez telefon ale jak klikam na komórkę to nigdzie nie ma takiej opcji. Czy gra ma jakiś błąd? O co chodzi.... Pomóżcie bo oszaleje!

PS: Jak macie zdjęcia jak to powinno wyglądać to byłoby super.

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 4574
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » sobota 16 maja 2026, 08:11

@A.mat - użytkownik @bobas52 odpowiedział ci w tym temacie

https://www.simtopia.pl/viewtopic.php?f=9&t=6258
Origin ID: Aschantka

ODPOWIEDZ

Wróć do „Problemy z rozgrywką”