Jak udzielać korepetycji

Nie wiesz, jak zebrać kolekcję? Jak wyrzeźbić łabędzie? Nie martw się! Ktoś to na pewno wie!
N4talijAA
Roznosiciel kawy
Posty: 1
Rejestracja: piątek 07 kwie 2023, 12:08

Jak udzielać korepetycji

Post autor: N4talijAA » piątek 07 kwie 2023, 12:10

Witam. Przychodzę po pomoc. Moja simka w aspiracji związanej ze studiami ma do wypelniania zadania "udzielaj korepetycje" . Jeżdżę do tego kampusu i nie mam wgl takiej opcji na budynku. Ktos mi wyjasni co mam zrobic, zeby pojawiła sie ta opcja?

Awatar użytkownika
olivkasims
Redaktor
Posty: 265
Rejestracja: czwartek 25 lip 2019, 09:24
Lokalizacja: Bydgoszcz
Origin ID: olivkasims

Post autor: olivkasims » poniedziałek 17 kwie 2023, 07:54

Jedziesz na wybraną uczelnię i klikasz na budynek i masz do wyboru opcje
Bez tytułuftghfg.jpg
potem wybierasz jakich korepetycji chcesz udzielać
Bez tytułufgfg.jpg

baile
Roznosiciel kawy
Posty: 1
Rejestracja: wtorek 01 sie 2023, 23:04
Origin ID: malgospaluch

Post autor: baile » wtorek 01 sie 2023, 23:08

olivkasims pisze:
poniedziałek 17 kwie 2023, 07:54
Jedziesz na wybraną uczelnię i klikasz na budynek i masz do wyboru opcje

Bez tytułuftghfg.jpg

potem wybierasz jakich korepetycji chcesz udzielać

Bez tytułufgfg.jpg
A jeżeli moja simka jest nastolatka to może udzielać korepetycji? Ponieważ nie wyświetla mi się ta opcja gdy klikam na budynek (moja simka skończyła szybciej liceum ponieważ miała nieskazitelną reputacje i dostała taka propozycję o szybsze ukończenie szkoły)

Awatar użytkownika
olivkasims
Redaktor
Posty: 265
Rejestracja: czwartek 25 lip 2019, 09:24
Lokalizacja: Bydgoszcz
Origin ID: olivkasims

Post autor: olivkasims » środa 02 sie 2023, 08:11

Nastolatkowie w Sims4 nie mogą studiować dopiero młody dorosły . Musisz poczekać aż zmieni grupę wiekową :09-winking-face:

frei
Roznosiciel kawy
Posty: 1
Rejestracja: sobota 07 paź 2023, 14:29

Post autor: frei » sobota 07 paź 2023, 14:33

olivkasims pisze:
środa 02 sie 2023, 08:11
Nastolatkowie w Sims4 nie mogą studiować dopiero młody dorosły . Musisz poczekać aż zmieni grupę wiekową :09-winking-face:
Nie wiem skąd takie bzdury :v moja simka właśnie skończyła studia informatyczne, a ma jeszcze 36 dni do kolejnej grupy wiekowej. Obecnie jest nastolatką. Nie może podjąć pracy dla dorosłych simów, ale studia to nie problem. Przy czym faktycznie w aspiracjach jest problem z udzieleniem korepetycji. Zwyczajnie nie ma tej opcji na uczelni.

Awatar użytkownika
olivkasims
Redaktor
Posty: 265
Rejestracja: czwartek 25 lip 2019, 09:24
Lokalizacja: Bydgoszcz
Origin ID: olivkasims

Post autor: olivkasims » sobota 07 paź 2023, 20:16

To nie są bzdury ,to taka gra :03S-face-with-tears-of-joy: na zdjęciu mój nastolatek i skrzynka pocztowa . Nie ma opcji weź udział w rekrutacji :64-face-screaming-in-fear:
Bez tytułu.jpgdfg.jpg
Bez tytułu.jpgdfg.jpgrtrt.jpg
na komputerze również
Bez tytułu.jpgdfg.jpgrtrt.jpgcfgnd.jpg

itmdfaw
Roznosiciel kawy
Posty: 1
Rejestracja: piątek 01 gru 2023, 22:24
Origin ID: BizarreAnaconda

Post autor: itmdfaw » piątek 01 gru 2023, 22:27

olivkasims pisze:
sobota 07 paź 2023, 20:16
To nie są bzdury ,to taka gra :03S-face-with-tears-of-joy: na zdjęciu mój nastolatek i skrzynka pocztowa . Nie ma opcji weź udział w rekrutacji :64-face-screaming-in-fear:

Bez tytułu.jpgdfg.jpg

Bez tytułu.jpgdfg.jpgrtrt.jpg

na komputerze również

Bez tytułu.jpgdfg.jpgrtrt.jpgcfgnd.jpg
Przy dodatku licealne lata jest możliwość ukończenia szkoły dużo przed czasem. Wtedy jest też możliwość pójścia na studia, więc pytanie jest jak najbardziej uzasadnione. Może następnym razem zamiast udzielać niepotrzebnych rad, trzeba zrobić swój research.

Awatar użytkownika
Kirka
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 426
Rejestracja: wtorek 14 kwie 2020, 14:54
Origin ID: KirrkaNa

Post autor: Kirka » niedziela 03 gru 2023, 23:26

Droga pytająca
(@N4talijaAA , @itmdafaw , @baile )
zanim założyłaś konta na tym forum, to przede wszystkim powinnaś zapoznać się z regulaminem, w którym wyraźnie zaznaczono:
"Na forum (poza nim jest to także zalecane):
1. Nie obrażamy innych użytkowników.
2. Nie wyzywamy innych użytkowników.
3. Traktujemy innych użytkowników, tak jakbyśmy sami chcieli być przez nich traktowani".


Zadałaś pytanie, jedna z naszych forumowiczek @olivkasims (doświadczona, jeżeli chodzi o grę i problemy z tą grą związane) udzieliła Ci dokładnej odpowiedzi, dodatkowo ją obrazując screnami z gry. Jeżeli odpowiedź Cię nie satysfakcjonowała, należało o tym wspomnieć w sposób kulturalny i po prostu podziękować, że ktoś chciał w ogóle odnieść się to Twojego problemu, a nie zachowywać się w sposób arogancki, wręcz bezczelny :a_angry2:

Jeszcze wyjaśnienie:
Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości odnośnie grania w The Sims 4 możesz zadać pytanie na oficjalnej stronie EA
https://answers.ea.com/t5/EA-Services-G ... 66#M378489
Tam na pytania odpowiadają fachowcy (m.in. specjalistka z naszego forum zaangażowana przez EA).
Teraz już uzyskałaś dokładną informację, gdzie szukać pomocy!
Koniec tematu!!!

Ps. Nie radzę na ten post odpowiadać w sposób - delikatnie pisząc - nieelegancki.

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » wtorek 05 gru 2023, 10:28

Sprawdziłem w grze, wskazówki działają. Dzięki wielkie ,temat zamknięty.
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Zablokowany

Wróć do „Problemy z rozgrywką”