Niepotrzebny widok na drzwi

Nie wiesz, jak zebrać kolekcję? Jak wyrzeźbić łabędzie? Nie martw się! Ktoś to na pewno wie!
dochulala
Roznosiciel kawy
Posty: 1
Rejestracja: czwartek 16 mar 2023, 21:54

Niepotrzebny widok na drzwi

Post autor: dochulala » czwartek 16 mar 2023, 21:58

Witam. Czy znajdzie się ktoś, kto wytłumaczy mi Dlaczego w momencie kiedy zmieniam widok domu na HOME lub END to nie minimalizuje mi tez drzwi wewnątrz domu. Nigdy nie bylo z tym problemu. Nie ukrywam jest to wkurzające, ponieważ zasłaniają resztę rzeczy. Czy da się to ogarnąć? Dziekuuję

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » piątek 17 mar 2023, 01:32

Tzn czy chodzi o to, że gdy zmieniasz widok ścian to przy opuszczonych (częściowo lub całkowicie) ścianach - nie znikają ci z podglądu drzwi?

Wypróbuj czy wszystkie drzwi zachowują się tak samo. Być może wymiana drzwi na inne coś da. A może to wina gzymsu lub innego elementu architektonicznego? Postaw mały osobny pokój na działce (bez ozdób w postaci gzymsów, bez dachu, bez podłogi - i wstaw do niego po kolei każde drzwi i sprawdzaj, czy tak samo każde drzwi się zachowują. Jeśli wszystko jest ok, to powoli dodawaj po jednym te dodatkowe elementy architektoniczne - dach, podłogę, podnieś wnętrze za pomocą strzałek, zróbi platformę - etc... Zobaczysz kiedy następuje zmiana.
Czasami błędy generuje ustawienie ścian pod skosem. Czasami gzyms, który wchodzi do środka budynku. Jakiś czas temu dopiero odkryłam, że można gzyms stawiać "po kawałku" na ścianie klikając na ścianę (po wybraniu wzoru gzymsu) z wciśniętym shiftem.

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » poniedziałek 03 kwie 2023, 23:23

@dochulala
To jest bug gry - wystepuje tylko w Mishuo w apartamentowcach i jest juz zgloszony do EA
https://answers.ea.com/t5/Bug-Reports/O ... p/12276524
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

ODPOWIEDZ

Wróć do „Problemy z rozgrywką”