Interakcje simowe

Nie wiesz, jak zebrać kolekcję? Jak wyrzeźbić łabędzie? Nie martw się! Ktoś to na pewno wie!
michasia324
Roznosiciel kawy
Posty: 4
Rejestracja: wtorek 30 sie 2022, 16:32

Interakcje simowe

Post autor: michasia324 » wtorek 30 sie 2022, 16:41

Moi Simowie nie mają żadnych interakcji miłosnych nie mogą się przytulać ani całować czy robić barabara co mam zrobić żeby mieć interakcję miłosna pomocy ???

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » wtorek 30 sie 2022, 21:13

Wyjaśnij dokładniej o co chodzi. Napisz także czy instalowałaś jakieś modyfikacje (głównie chodzi mi o mc command center i UI)

michasia324
Roznosiciel kawy
Posty: 4
Rejestracja: wtorek 30 sie 2022, 16:32

Post autor: michasia324 » środa 31 sie 2022, 00:42

Tak instalowałam mc commant center i chodzi mi o to że jak klikam na sima i są te interakcje przyjaźń złośliwość i tak dalej to nie mam interakcji romansowanie

michasia324
Roznosiciel kawy
Posty: 4
Rejestracja: wtorek 30 sie 2022, 16:32

Post autor: michasia324 » środa 31 sie 2022, 00:47

Tak instalowałam mc commant center i chodzi mi o to że jak klikam na sima i są te interakcje przyjaźń złośliwość i tak dalej to nie mam interakcji romantyczne

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » środa 31 sie 2022, 15:48

Sprawdź głębiej - tzn klikaj na menu wyświetlającym się na simie bo być może polecenia ukryły się gdzieś głębiej. U mnie też nie ma niektórych poleceń w takiej kolejności w jakiej były dotychczas. Gdyby to jednak nic nie dało - wyjmij cały folder TS4 z gry na polpit (z lokalizacji Moje dokumenty lub Dokumenty) i uruchom grę, (nie obawiaj się - gra odtworzy sobie ten folder na nowo) chwilę pograj j zapisz. Wtedy wyjdź, i pobierz sobie na nowo mc command center - stąd https://deaderpool-mccc.com/#/releases i jakimś byle jakim simem sprawdź, czy masz te relacje. Jeśli są, to by oznaczało, że pobrałaś wersję mc command centera, która ci popsuła te relacje (przez moment Deaderpool stracił kontrolę nad swoim modem i spowodował sporo kłopotów u graczy)
Jeśli używasz także UI Cheats extension to informuję, że dziś wyszła nowa wersja po wczorajszej aktualizacji gry . Pobierzesz ją tu https://www.patreon.com/posts/ui-cheats-v1-16-26240068

Jeśli po wgraniu nowego mc commandera wsztstko wróciło do normy, to przeklej zawartość folderu Tray ze starego wyciętego z gry TS4 oraz Saves. Natomiast z zawartości foldera MODS wkłądaj po kilka sztuk i sprawdzaj, czy wyświetlają się prawidłowo, czy nie ma błędów - twórcy włosów i mebli musieli poprawiać swoje "wyroby" po wejściu Wilkołaków i Licealnych Lat, więc za błędy w grze odpowiadają nie zaktualizowane łóżka, włosy czy nawet makeup. Musisz wszystko co masz pobrać na nowo! Daj znać, co z twoją grą.

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » środa 31 sie 2022, 15:50

Jak już wszystko sobie pobierzesz na nowo, uratujesz co się da - to wywal stary TS4 z pulpitu (i z kosza), bo jednak to sporo "waży" i obciąży ci niepotrzebnie kompa.

michasia324
Roznosiciel kawy
Posty: 4
Rejestracja: wtorek 30 sie 2022, 16:32

Post autor: michasia324 » czwartek 01 wrz 2022, 22:21

Dziękuję bardzo pomogło to i już mam interakcje :cat_lovely:

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » piątek 02 wrz 2022, 13:09

To się cieszę, że pomogłam. Temat do zamknięcia.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Problemy z rozgrywką”