Nie mogę wydawać ksiazek

Masz problem z grą? Nie chce się uruchomić? Poszukaj odpowiedzi lub zadaj pytanie.
Wixa
Roznosiciel kawy
Posty: 1
Rejestracja: sobota 01 lip 2023, 11:48

Nie mogę wydawać ksiazek

Post autor: Wixa » sobota 01 lip 2023, 11:51

Hej mam taki problem ze nie mogę wydawać ksiazek czy to samemu czy fo wydawcy wszystkie książki jakie napisze po kliknięciu ma skrzynkę opcji wydania są szare, jakby nie aktywne nie wiem od czego to zależy, z góry dziękuję za pomoc 😊
Załączniki
20230701_114418.jpg

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3512
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » środa 05 lip 2023, 00:05

Czy używasz modyfikacji typu mc commnd center lub UI Cheats Extension? Często tego rodzaju błędy generowane są przez nieaktualne modyfikacje.
Jeśli chcesz się na 100% upewnić (a korzystasz z modyfikacji oraz cece (custom contents) - to zmień nazwę katalogowi gry TS4 znajdującemu się w folderze Dokumenty na inną np stary TS4 i odpal grę . Wejdź do tego sejwa, w którym twoja Simka pisze książki i zerknij czy błąd nadal występuje - jeśli nie występuje to będziesz musiała szukać winowajcy wśród modów lub cece. Nie obawiaj się zmienić nazwy TS4- gra wygeneruje nowiutki katalog TS4 w tej samej lokalizacji. Po tym sprawdzaniu wyrzuć ten nowy katalog a folderowi The Sims 4 stary przywróć poprzednią nazwę - czyli The Sims 4. Pozostanie tylko szukanie błędnego moda lub cc.
Jeśli nie masz żadnych modyfikacji - spróbuj naprawić grę klikając na odpowiednią opcję w Ea App, nie zaszkodzi też czyszczenie plików pamięci podręcznej CAche w Ea App

ODPOWIEDZ

Wróć do „Problemy techniczne”