Problem z parcelą - ściany i dachy wyparowały...

Masz problem z grą? Nie chce się uruchomić? Poszukaj odpowiedzi lub zadaj pytanie.
Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Problem z parcelą - ściany i dachy wyparowały...

Post autor: SimDels » czwartek 30 kwie 2020, 23:54

Sytuacja nietypowa, wydaje mi się, że nie słyszałem jeszcze o takim problemie i sam go wcześniej nie miałem; Po postawieniu budynku ,nowe ściany ,które chciałem dostawić nie pokazywały się...po prostu nic sie nie działo. Skasowałem budynek i okazało się ,że gdy próbuję coś zbudować to widoczny jest tylko sufit i podłoga, ściany ponownie są niewidoczne.
Na tym samym zapisie gry próbowałem na innej parceli i było ok.
Miał ktoś może taki problem? Podejrzewam, że zbugowała się tak jakby konkretna parcela ,pytanie dlaczego ,czy to jakiś nowy błąd po aktualizacji?
Załączniki
cudadziwy.jpg
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
Ktosik
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 1493
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 21:36
Origin ID: KtosikG

Post autor: Ktosik » piątek 01 maja 2020, 00:29

Nie miałam jeszcze takiego błędu. Możliwe, że spowodował to budynek który na niej postawiłeś. Parcele chyba w jakiś sposób zapamiętują ostatnio postawione domy, bo nawet jak je usuniesz to zostaje przypisana do działki nazwa tej ostatniej chałupki.Tak na chłopski rozum, skoro gdzie indziej jest OK, spróbuj zniwelować działkę i teren, a potem postaw na niej inny dom i zobacz co będzie. Nie wiem, czy to pomoże. Dawno nic nie budowałam, więc trudno mi coś powiedzieć o błędach po aktualce. Może Ela będzie wiedziała.
Trzymam kciuki!

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » wtorek 05 maja 2020, 10:44

Na starcie Misiu napraw gre na Origin :)
Potem postaw cokolwiek - podloge - bo to mozesz , stolik lodowke na tej parceli i te parcele zdeletuj , potem "wyrownaj teren mimo ze nia ma tam nic do rownania. przrejdz do. Zarzadzania swiatami - teraz wróc na ta parcele i sprawdz czy dalej masz ten bład.
Rada Gabi tea jest dobra. Jesli to wszystko nie zadziala trzeba sprobowac najpierw sprawdzic czy to nie jest przypadkiem bład w tym i wylacznie tym sejfie.
Czyli zacznij nowa gre idz na ta samą parcelę w tej nowej grze i zobacz czy dalej to nie działa.
Dopiero jesli sie okaze ze w nowym sejfie tez masz tam ten blad trzeba myslec o resecie folderu gry.
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

ODPOWIEDZ

Wróć do „Problemy techniczne”