Geralt z Rivii

Pokaż swojego sima a powiemy ci kim jesteś! Gracze wszystkich odsłon The Sims łączmy się!
Awatar użytkownika
Kropka
Fotograf
Fotograf
Posty: 711
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 09:47
Lokalizacja: Kraków
Origin ID: jasna98

Geralt z Rivii

Post autor: Kropka » czwartek 26 gru 2019, 16:39

No i pierwszy sezon z Wiedźminem zakończony. Teraz z niecierpliwością czekam na następny :30-disappointed-but-relieved:

Nie mogłam się powstrzymać i spróbowałam odtworzyć postać Geralta. Nie było łatwo, ale zrobiłam jak tylko potrafiłam najlepiej :60-weary-face:


26.12.2019_16-16-35.jpg

26.12.2019_16-18-53.jpg

26.12.2019_16-09-49.jpg

26.12.2019_16-12-41.jpg


Muzyka z filmu:






Galeria:

https://www.ea.com/pl-pl/games/the-sims ... axis=false

Awatar użytkownika
Marvi
Stalker
Stalker
Posty: 684
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:41

Post autor: Marvi » piątek 27 gru 2019, 07:56

Ojoj! Ale fajny wiedźmin. Przede wszystkim wiernie odwzorowany, włącznie z kocurzymi ślepiami i charakterystyczną blizną na oku. Naprawdę well done.
Co chyba powoli skłania mnie do nadrobienia serialu (chociaz nadal utrzymuje, ze zanim siade do serialu i gier to nadrobię książki, ale powoli łamie mnie świadomość tego, ze kolejny hype mnie omija - może trzeba ulec pokusie i olac zasady :p).
Anyway bardzo fajnie zrobiony Geralt, trzy razy na tak i final :)

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » sobota 28 gru 2019, 23:10

Swietny nasz słynny Wiedźmin. Geralt jak żywy! :cat_lovely:
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » wtorek 31 gru 2019, 14:16

Brawo! Myśle, że jest naprawde podobny ,wiernie oddałas szczegóły nawet z ta blizną i na uwage zasługuj,a tez świetne ujęcia na fotkach. SUper praca, lecę zatem do galerii, to jak tylko zakończę sobie małą sjeste od simsiaków to już będzie sobie czekać na sprawdzenie w grze i w sumie to tą postacią zainspirowałas mnie do pewnego pomysłu ,który (z powodu mojego słomianego zapału) łazi mi po głowie już od batdzo dawna ... :)
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
Ktosik
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 1493
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 21:36
Origin ID: KtosikG

Post autor: Ktosik » wtorek 31 gru 2019, 15:28

Fantastyczny Geralt :cat_lovely: Kocham Wiedźmina w każdej odsłonie, tego jeszcze nie widziałam, dopiero dziś będę miała wiedźmińską ucztę. :02-grinning-face-smiling-eyes:
Porównując wszystkie te postaci, zarówno z gry jak i z filmów, to najbardziej przypasował mi pikselowy Geralt z Wiedźmin 3: Dziki Gon.
Może zmienię zdanie po obejrzeniu tej produkcji Netlixu. :09-winking-face:
Świetne zdjęcia Kropeczko, te interakcje magiczne superowo tu pasują. :cat_yes:

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » czwartek 02 sty 2020, 21:01

Świetnie odtworzyłaś Wiedźmina... Niestety - znam tylko w polskiej, starej wersji oraz z gry.. Ale widziałam zajawki netfliksowej nowości. Dobra robota!

Awatar użytkownika
Kropka
Fotograf
Fotograf
Posty: 711
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 09:47
Lokalizacja: Kraków
Origin ID: jasna98

Post autor: Kropka » poniedziałek 20 gru 2021, 16:55

W końcu, po dwóch latach, doczekałam się drugiego sezonu Wiedźmina :13-smiling-face-heart-shaped-eyes:. W grze stworzyłam kilka postaci z wiedźmińskiej serii, które umieściłam już w galerii. Tutaj wrzucam trzy postacie ubrane w CC :19-slightly-smiling-face: Wizerunkowo pewnie odbiegają od tych serialowych, przede wszystkim Yennefer, ale zwłaszcza jej postać wolę tę z trzeciej odsłony gry Dziki Gon.



Geralt

19.12.2021_15-59-52.jpg


Yennefer

19.12.2021_16-40-29.jpg

Ciri

19.12.2021_17-13-52.jpg

:hearts/heavy-black-heart:

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » poniedziałek 20 gru 2021, 17:11

Śliczne simy ♥
Najbardziej podoba mi sie Ciri ale Jenifer z kolei jest bardzo realistyczna. Z kolei jesli Geralt jest wiernie odtworzony przez Ciebie - a na pewno jest - z ostatniej serii gry to bardziej podobala mi sie jego wersja z wczesnietej serii gry - czyli wcześnejszy Geralt w twoim wydaniu :)
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » poniedziałek 20 gru 2021, 22:46

Geralt w każdym twoim wykonaniu jest świetny ale mnie akurat podobi się bardziej ten na ostatniej najnowszej fotce. Jennefer i Ciri prześliczne. Proszę mnie tu sporządzić spis cedów we włąsnym kąciku i gdy już ogarnę ten świąteczny bajzel to chętnie sobie skompletuję. Jeśli nie stronisz od ceców - to widziałam u niejakiej Bakalii na TSR świetne nakładki na twarz z Wiedźmina. I same postaci też -
Geralt https://www.thesimsresource.com/members ... d/1492121/
Jennefer https://www.thesimsresource.com/members ... d/1486170/
face jennefer https://www.thesimsresource.com/members ... d/1485799/

Awatar użytkownika
Kropka
Fotograf
Fotograf
Posty: 711
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 09:47
Lokalizacja: Kraków
Origin ID: jasna98

Post autor: Kropka » poniedziałek 20 gru 2021, 23:29

Dzięki kochane @kreatora @Alibali, za skomentowanie moich simów :hearts/heavy-black-heart: Wiem, że pomimo moich starań nie są idealnie odtworzeni, ale cieszę się, że Wam się podobają :14-face-throwing-a-kiss:
Tak Alutku, widziałam te simy Bakalii na TSR-ze, bo tam trafiłam m.in. podczas poszukiwań strojów dla Geralta. Stworzyła ich rewelacyjnie, podobieństwo jest naprawdę uderzające. Wysłałam Ci na Messengera pliki strojów Ciri, Yennefer i Geralta. Do kącika CC-owego wrzucę, jak odnajdę je ponownie na Printereście. Dzięki jeszcze raz, pozdrawiam :hearts/heavy-black-heart:

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » czwartek 23 gru 2021, 16:19

Fantastyczne prace! Wojowniczki piękne i w ciekawych ubrankach a na dokłądkę Geralt, który od razu kojarzy się mocno z ta postacią. Kawał dobrej roboty ,chętnie sobie nimi zagram :a_bravo: :a_bravo: :a_bravo:
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
Percival159
Naczelny
Posty: 553
Rejestracja: piątek 11 cze 2021, 12:06
Origin ID: Percival159

Post autor: Percival159 » czwartek 30 gru 2021, 13:42

Geralt jak prawdziwy, a już Ciri i Yen to już mistrzostwo świata! Choć Ciri podoba mi się najbardziej, widać że to dziewczyna z charakterem, a poza tym bardzo ładna. :) :hearts/sparkling-heart:
"Ukarani czy bezkarni –
Ciemność im na nerwach gra.
Bezimienni, legendarni –
Omawiają przyjście dnia".
(J. Kaczmarski)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Aleja Simowych Gwiazd”