Simy i Simki Violet

Pokaż swojego sima a powiemy ci kim jesteś! Gracze wszystkich odsłon The Sims łączmy się!
Awatar użytkownika
Violent_Violet
Roznosiciel kawy
Posty: 13
Rejestracja: sobota 07 gru 2019, 00:58
Lokalizacja: Wielka Brytania
Origin ID: ViolentSimmer

Simy i Simki Violet

Post autor: Violent_Violet » sobota 14 gru 2019, 20:42

Witam tu bede zamieszczas swoje twory i potwory. Kocham CC i Mody wiec mam nadzieje ze docenicie ich uzytek! Opinie pozytywne mile widziane lecz obiekktywna krytyka zalecana :hearts/two-hearts:
Na poczatek zalaczam moja kochana Savannah ktora jest glowna postacia w mojej nowej historii nad jaka pracuje lecz jeszcze nie jestem pewna czy chce sie nia dzielic. :13-smiling-face-heart-shaped-eyes:
Jesli jednak taka ochota mnie nadejdzie czy ktos by chcial widziec historie ktora jest glownie oparta na mods? (extreme violence, basemental, life tradgedies itp?)
Załączniki
everyday.jpg

Awatar użytkownika
Marvi
Stalker
Stalker
Posty: 684
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:41

Post autor: Marvi » sobota 14 gru 2019, 21:00

No, powiedziałabym, ze dosyć nietuzinkowa postać. Zastanawiam się na tym jej patologicznym wysypem piegów - to jeszcze piegi czy już jakieś znamiona? Bo tak serio, to mi się zdaje, że to raczej blady rudas mógłby mieć tylko frecklesów ;P Ale wygląda ciekawie, nie powiem! I jeszcze te zielone oczyska - fajnie to kontrastuje z karnacją :) W sensie lubię takie nietypowe połączenia, więc całkiem mi to siada (ja bym jej te piegi zdarła pumeksem i byłaby wtedy śliczna, ale nie będę Ci się tu "wtrancać" w konwencję zwłaszcza, że chyba masz tutaj jakiś zamysł konkretny).
Jeśli tylko pokusisz się o jakąkolwiek historyjkę to publikuj śmiało! Poza tym przemoc, dragi i tragedie to to, co marvicze lubią najbardziej, więc masz mój miecz - przynajmniej jeden czytelnik zgłasza zainteresowanie tematem XD
Poza tym nie ukrywam, ze jestem ciekawa jaką historię masz do opowiedzenia na temat tej postaci :)

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » sobota 14 gru 2019, 21:19

Witaj miłośniczko cece. Nie będę więc w tej tragedyi sama, jak mi komp w końcu trzaśnie od nadmiaru :P
Simka jest urocza, ale tak jak Marvi widziałabym ją o bladej cerze z burzą rudych loków i buźką usianą piegami jak gwiazdami haftowane czerwcowe niebo nocą. Ładnie jąubrałaś - nie jest przesadnie wystrojona, ale widać, że na modzie się zna.
Jestem miłośniczką simowych historyjek, aleć ich tutaj ostatnio jak na lekarstwo, nie licząc krewetsowej epopei :)
Więc dziel się z nami swoją story - dziel!! :hearts/heavy-black-heart: Bozia kazała się dzielić! :a_thumbsup:

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » niedziela 15 gru 2019, 00:01

Bardzo ładna i elegancka simka. :cat_lovely:
Co do historyjki to mile widziana :)
Co do script modów grzecznych i baaardzo niegrzecznych to tutaj prawie kazdy ich uzywa łacznie z moja skromną osobą. Mody to nie CC i w chatach wysylanych do Galerii nie przeszkadzają XD. Bez tych grzesznych modów moje historyjki na pewno by nie powstały, a gra byłaby okrutnie nudna. :cat_mwaha:
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » poniedziałek 16 gru 2019, 16:34

Jasne, że chciałbym zobaczyć ją w historii tym bardziej, że nad takowa juz pracujesz. To będzie w formie komiksu, opowiadania czy może filmu?
Dziewczyna realistyczna, ciekawa zagadkowa twarz , pewnie sprawdzi się świetnie jako bohaterka Twojego story choć tez zwróciłem uwage na ta mocna wysypke na twarzy ,domyślam się, że to celowy zabieg, który być może wiąże sie z jakimś wątkiem historyji lub po prostu typ urody(?)
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
Violent_Violet
Roznosiciel kawy
Posty: 13
Rejestracja: sobota 07 gru 2019, 00:58
Lokalizacja: Wielka Brytania
Origin ID: ViolentSimmer

Post autor: Violent_Violet » poniedziałek 16 gru 2019, 18:50

Raczej typ urody 😂 ale kto wie może spróbuję nawiązać do historii. Na razie to musze znaleźć chwilę między pracą a świątecznymi przygotowaniami...
I raczej w formie opowiadania i screenshots.

Awatar użytkownika
Ktosik
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 1493
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 21:36
Origin ID: KtosikG

Post autor: Ktosik » niedziela 12 sty 2020, 02:13

Bardzo ładna simeczka, a piegi dodają jej uroku, może jest ich sporo ale przez to jest oryginalna. :hearts/heavy-black-heart:
Mam nadzieję, że zechcesz się podzielić historią Savannah, chętnie poczytam o jej losach. :01-grinning-face:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Aleja Simowych Gwiazd”