Faceci i czasem damy Kreatory

Pokaż swojego sima a powiemy ci kim jesteś! Gracze wszystkich odsłon The Sims łączmy się!
Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Re: Faceci Kreatory

Post autor: kreatora » niedziela 18 sie 2019, 07:26

W moim typie jak najbardziej! :cat_lovely:
Ze rudzielec to najmniejszy problem! Cudnie Ci wyszedl! I ma w cobie to coś co lubie u simowych facetów.
Z nas obu ty lepiej sie spisalaś przerabiajac go od razu przyznam. :cat_happy: Z moim nie bylam tak happy i jeszcze troche pocierpial w CAS zanim ja przestalam cierpieć ogladając go w grze z profilu :cat_mwaha:
To lubie w MCC modzie, ze jednym kliknieciem wrzucam gościa do CAS w kazdym momencie bez zadnych kodów i moge go poprawiać.
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » niedziela 18 sie 2019, 21:40

Super operacja ci wyszła Gabi. Patrząc na wasze produkcje czasami mam chęć pograć bez mojego cecowego kontentu. Ale tylko czasami. Gdy tylko zobaczę Sima z oczami made by EA to ochota mi przechodzi :( Żeby był najpiękniejszy...

Awatar użytkownika
Karo_Min
Redaktor
Posty: 330
Rejestracja: środa 02 maja 2018, 13:38
Origin ID: Karo_0Min

Post autor: Karo_Min » poniedziałek 19 sie 2019, 09:48

:a_thumbsup: No no no rudzielec wyszedł ekstra

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » wtorek 20 sie 2019, 00:08

Lubie postacie charakterystyczne i charakterne takie, które są idealne do roli w historiach, komiksach itd. Twoje simy sa właśnie takie, lubie je w grze bo potrafią zaskakiwać, trudno odmówić im i uroku i niepowtarzalności zaś rudzielec też wydaje się niezłym gagatkiem (w aniołkowej skórce) :) Fajna jest ta zabawa genami i zaciesz z pewnym, sensie wspólnego dzieła jak z ta syrenką :)
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1793
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » środa 21 sie 2019, 08:59

Obaj panowie bez względu na kolor włosów mają w sobie to coś, co ich wyróżnia z tłumu. Osobiście tak jak Gabi lubię "dziobatych" :D ... przy czym najważniejsze nadal są dla mnie cechy charakteru. Nawet najpiękniejszy snob czy nieangażujący się nie zawitają do mojej gry ... no chyba, że w ramach eksperymentu :lol:

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » środa 01 kwie 2020, 14:58

@Alibali
No i dzieciaki dorosły i jak obiecałam pokażę w co się przeobraziły. Pierwszy raz w mojej grze nie zanadto poprawialam ich w CAS - panienka jest CASem nie tknięta tylko ciuchy zmienione i fryzura - tu na zdjeciu z mamusią. Mamusia - to ta po lewej - z Galerii ale bardzo mocno przeze mnie przerobiona. Chłopie tu bez ojca - tatuś jest teraz moim avkiem, więc jaki jest każdy juz zdążył zobaczyć. Syneczka tego tutaj troszeczkę msialam poprawić - genealnie profil, bo wedlug swojego ulubionego standarowego schematu Maxis mu ten profil podczas urodzin "poprawil" nie zwracajac uwagi na genetyke, to znaczy wysunął szczeke do przodu i spuscil nos tak zeby ten mu w usta wlaził w grze. Ani tata ani mama takich wad nie mieli wiec to była "wrzutka" Maxisa. Te wysuniete do przodu szczęki i dlugie nosy, to pół populacji w grze ma. No to było łatwe do poprawienia. Wlasciwie na dwa ruchy myszką w CAS. Pisalam Ci Alu przedtem ze mam problem bo jeszcze inne chłopie mi w grze wyrosło. Ale po urodzinach Roya - watpliwosci mi znikly , ten dzieciak wychowany przeze mnie bedzie przedluzeniem rodu :cat_mwaha: Chlopak to urodzony czarodziej z mocnymi magicznymi korzeniami jego siostrzyczka tez czarodziejka z mocnymi magicznymi korzeniami.
Tu jest jeszcze nastolatkiem i guzik umie wiec go osiedle w Mishuo - juz dawno tam nie gralam - w bloku ze szczurami jako nastolatka i niech walczy. Life is brutal.
Dziewczę zachowam na przyszlość ale na pewno bedzie w jakieść mojej grze.
01.04.2020_03-46-35.jpg
01.04.2020_03-45-48.jpg
Ostatnio zmieniony piątek 03 kwie 2020, 06:58 przez kreatora, łącznie zmieniany 1 raz.
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » czwartek 02 kwie 2020, 16:42

Wiesz, Elu, zwróciłam już wcześniej na to uwagę - że przerabiając panienkę z galerii dla Vimesa zrobiłaś ją w jakiś sposób podobną do niego. Ma to samo spojrzenie, wykrój ust, kształt nosa, kości policzkowe... Masz chyba tak silnie utrwalony ten genotyp, że bezwiednie przenosisz go na inne simy - w ciemno.
Dzieciątka bardzo udane, chłopiec podobny zarówno do mamusi jak i tatusia - co wynika z tego, co napisałam wyżej. Oczy mu czarodziejsko lśnią - nie wiem, czy to z powodu bycia czarodziejem, czy z innego. Będzie z niego pewnie nieodrodny Vimes :)
Dziewczyna też udana, jeszcze ma policzki dziewczęco zaokrąglone, jeszcze pełne ufności spojrzenie, jeszcze wszystko przed nią. Nie zagrzebuj jej gdzieś w bibliotece, tylko "zamieszkaj" i zobacz, jak będzie sobie radzić bez twojej kontroli :)

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » czwartek 02 kwie 2020, 20:06

Dziewczyny super, z profilu faktycznie widać niewielkie podobieństwo. Córka wygląda niesamowicie, pięknie i sympatycznie zaokrąglone polisie ma jak wspomniała Ali, niczym filipinka. Facet zapewne namiesza w simowym światku ,wygląda super, może wykorzystasz te postacie w jakimś nowym story? Już po wyglądzie widać, że aż się proszą o szanse na zagranie ciekawych ról bo i pewnie charaktery maja nietuzinkowe co również charakteryzuje Twoje postacie.Świetne latorośle,fajnie że dzielisz się owocami swojej gry. Mając więcej czasu wolnego niż chyba kiedykolwiek na grę może spróbuję ten pierwszy raz "normalnie pograć" i zobaczę wtedy hmmm...co mi się urodzi. Zmotywowałaś mnie właśnie do tego mocno :)
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1793
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » piątek 03 kwie 2020, 13:17

Córeczka jak już zauważyła Alicja, to skóra zdarta z tatusia. Jedynie karnację ma po mamusi. Synusia też tatuś się nie wyprze. Vimesowy genotyp jest najwyraźniej na tyle mocny, że obojętnienie z kim go połączysz za każdym razem weźmie on górę.

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » piątek 03 kwie 2020, 22:19

Po mamusi wzieli usta i oczy, łacznie z kolorem. I dobrze bo mama miala te usta wyjatkowo ładne. W grze ten kolor oczu nawet mi sie spodobal Zawsze Vimesi mieli szaro niebieskie oczy- ten pierwszy ma błekitne :) Bardzo go lubie w grze choć niestety nie jest tak przystojny jak ojciec. Troche za pucołowaty po mamie. Ale nie chce go porawiać aby był kopia ojca. To juz chyba dwudziesty albo wiecej potomek Prezesa - ktos jeszcze pamieta Prezesa z mojego sciene ficton opowiadania? Bawi mnie te ciagniecie rodu przez wszystkie dodatki. Nie jestem takim talentem jak Gabi i nie tworze za kazdym razem nowych facetów do moich nowych gier - oni sie rodzą w moich grach. Czasem ich tylko poprawiam. No cóż kazdy bawi sie simsami jak lubi :)
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
Ktosik
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 1493
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 21:36
Origin ID: KtosikG

Post autor: Ktosik » poniedziałek 13 kwie 2020, 22:45

Córeczka jest cudna, ma taką troszkę egzotyczną urodę chyba przez ciemną karnację, i wprost nie do wiary, że nic nie musiałaś przy niej poprawiać w CAS. Widać odziedziczyli same dobre geny po rodzicach, bo chłopak jest też fantastyczny. Och, te oczy :cat_lovely:
Jasne, że pamiętam Prezesa i opowiadanie też pamiętam! To wspaniałe, że kontynuujesz grę Vimesami, zmieniając jedynie kolejnych potomków tego rodu, zawsze mi byli bardzo bliscy. :hearts/heavy-black-heart:
U mnie w grze, pierwsze pokolenie jeszcze jako tako wygląda, choć też nadawałoby się do poprawki, ale każde następne to już masakra, głównie z uwagi na księżycowe brody.
Ostatnio grałam rodzinką przez kilka pokoleń, więc możesz sobie wyobrazić jak wyglądali bez poprawki. Ta gra chyba przypisuje im najgorsze geny! To trzeba korygować, ale że nie mam modów, więc muszę tworzyć nowych. :cat_mwaha:

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » wtorek 14 kwie 2020, 17:16

@Ktosik
Dzieki Gabi za wizytę :hearts/heavy-black-heart:
A gościu stracił puciłowatość sam z siebie gdy z nastolatka stal sie młodym doroslym. Geny ojca wzieły górę, albo tryb zycia tak go zmienił bo teraz wyglada jak nieco zuzyty cynik. Pierwszy raz mi sie taki gosciu trafil. Ojciec byl romantyk , a ten to znudzony Casanova i z wygladu i w grze.
Jak widać Twoj klub na stale gosci w kazdej mojej grze. Tylko musialam z półscianek na dole zrobic pełne ściany, bo nie mialam nawet opcji kliknac na panienke tam ktora sie tam zamelinowała i postanowiła nie wyjść z tej toalety do końca swiata.
14.04.2020_03-03-26.jpg
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
Marvi
Stalker
Stalker
Posty: 684
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:41

Post autor: Marvi » wtorek 14 kwie 2020, 21:22

Kurczę, ale połączenie ciemnej karnacji z takimi niezapominajkowymi oczyskami to aż ślicznie wygląda <3
Córeczka to nieodrodna Vimesówna, ale mamusia też całkiem przystojna kobitka <3 Wesoła gromadka <3

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » wtorek 14 kwie 2020, 21:24

Pierwsze spojrzenie to skojarzenie z billboardem reklamowym, może nie tylko za sprawą realistycznej urody, której nie można mu odmówić ale także pozy. Nie kojarzy mi się za mocno z poprzednimi ludzikami z Twojej tłoczni. Super wygląd no i jest niewątpliwie wspólna cecha ...no bo co mówi to spojrzenie jak nie to, że "żadna mi się nie oprze" ;) Bardzo jestem ciekawy czy stanie się bohaterem w jakimś Twoim story w przyszłości bo czuje, że byłby ciekawym bohaterem.

Ps: aj mi się chyba wyświetliła wcześniejsza strona i pojechałem z komentem :o Niemniej czekam na kolejne charakterne ludziki, są niepowtarzalne i świetne w grze.
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
Ktosik
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 1493
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 21:36
Origin ID: KtosikG

Post autor: Ktosik » sobota 25 kwie 2020, 23:24

Bardzo się cieszę, że klub nadal gości w Twojej grze, przerabiaj go do woli, ważne by Ci się dobrze grało. :14-face-throwing-a-kiss:
Po zmianie wieku z nastolatka na młodego dorosłego zazwyczaj rysy twarzy stają się ostrzejsze, ale Roy nadal jest bardzo atrakcyjny. :hearts/heavy-black-heart:
Wyszczuplał, bo pewnie prowadzi intensywny tryb życia, a naukowo udowodniono, że poczynania Casanowy mają wpływ na spalanie kalorii. Czas się ustatkować i nabrać trochę sadełka. :03-face-with-tears-of-joy:

Awatar użytkownika
Kirka
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 426
Rejestracja: wtorek 14 kwie 2020, 14:54
Origin ID: KirrkaNa

Post autor: Kirka » niedziela 26 kwie 2020, 00:06

Obejrzałam sobie wszystkich Panów Vimesów i .. no, no .. toż to 100% macho. Czy to z jasnymi włosami, czy rudzi, czy czarnowłosi (szczególnie ci z ciemnymi czuprynami), wszyscy barrrdzo męscy, silni, władczy, a nie to co - nie przymierzając - takie Bibery tudzież inne wymuskane ptysie. Ach i te dziedziczne dziurki w brodzie!
W dodatku wyglądają na charakternych mężczyzn, zaradnych, z silną osobowością i dosyć samodzielnych, bez konieczności popychania ich do czynów myszką.
Z tego, co zdążyłam się zorientować, są najbardziej pożądanymi amantami w simowym świecie, a ich podboje stały się już legendarne :)

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » poniedziałek 27 kwie 2020, 20:59

Wyszewdł świetnie. Rzeczywiście chyba najlepszy z Vimesów. Ewoluujesz, Elu :) Aż strach się bać, co będzie za rok!
Może już będzie Vimes w wersji Parafolk?
A póki co - gdzie link do galerii, ja się pytam!

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » wtorek 28 kwie 2020, 09:40

Alusiu ja ich nie wysyłam do Galerii. Przez MCC juz nie wspominajac o WW oni wszyscy z kluczykiem - po cholere mam wysyłac skoro i tak kazdy gra własnymi simami, a wysłany sim oznaczony CC bedzie w Galerii niewidoczny choc zadnego CC on tam nie ma oprocz skinu WW i to tylko w specyficznym miejscu ten skin XD
Jak ktos naprawde bedzie chciał to wyslę - najwyzej potem z Galerii wywale juz jak ten ktos sobie gościa pobierze. Ale bede wysylac tylko na zamówienie choc zdecydowanie nie przewiduje lawiny zamówień.. :cat_mwaha2:
No nie ukrywajmy kazdy woli grac - no moze oprócz Bozenki - własnymi simami. Choc ja pobieram cudze simki do gry - praktycznie nimi nie gram. One są mnie jak NPC, no chyba ze gościu mi wiwinie numer i wezmie sllub z taką laską bez pytania mnie o zgode co jak wiadomo z naszymi modami jest mozliwe i zdarzyło mi sie już 2 razy.
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
El-żunia
Bloger
Posty: 59
Rejestracja: środa 08 kwie 2020, 17:07
Origin ID: LynnCowel

Post autor: El-żunia » wtorek 28 kwie 2020, 22:18

Przystojniak. gdyby u coś dać z cc byłby miód!

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » poniedziałek 29 cze 2020, 15:40

Tym razem wyjatkowo zrobilam parkę.
Brad to nie jest typowy Vimes - nawet nie ma cechy fliciarz bo w Eko dodatku gosciu ma za mało czasu na flirty. Wiec dodalam mu panienke przerobiona z jakiejs NPC simki. Nie znal jej wczesniej przed tym przerobieniem i nic nie miał z nia wspólnego. I co? Znielubili się od pierwszego spojrzenia! Musiałam dziunie wyprowadzić.. Nie ma tak ze Stworca bedzie wybieral gościowi dziewczyny! Po jego trupie!
29.06.2020_05-18-42.jpg
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

ODPOWIEDZ

Wróć do „Aleja Simowych Gwiazd”