Faceci i czasem damy Kreatory

Pokaż swojego sima a powiemy ci kim jesteś! Gracze wszystkich odsłon The Sims łączmy się!
Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Re: Faceci Kreatory

Post autor: SimDels » środa 19 gru 2018, 18:14

Prawdziwy gwiazdor z wyglądu i w sumie wydaje się , że ma na sobie cc (może kwestia świetnego eleganckiego fryza). Pobiore go sobie przy najbliższej okazji. W "moim nowym" miachu będa biegac ludziki z simtopii więc może i ten znajdzie tam swoje miejsce.
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » środa 19 gru 2018, 21:13

Nooo, łał! wygląda jak Milion Dolarów Elu :) Oczywiście pobiorę go sobie - mam nadzieję, że ma porządne, męskie geny. Bo ten "mój" jakiś mięczak jest - umówił się na randkę z moją aktrisą, i porzucił ją na tej randce:( Ona do niego biegnie, ręce wyciąga a ten - w tył zwrot. A wcześniej się z nią bił...
Umieść też listęcc (albo lepiej - spakuj go tym trayem razem z cc (jest taka opcja) - i dawaj tutaj :) Zobaczymy, co nam w naszych grach nawyczynia!
Swoją drogą - dość fajnie jest obserwować czyjś twór, który u każdego nowego właściciela zachowuje się prawie identycznie :)

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » czwartek 20 gru 2018, 01:34

@Alibali Kochana jego CC to tylko dosc specyficzne skórki pozwalajace mu byc facetem XD Ma CMaara i tę skórkę z WW mod. Nic poza tym. Wszystko co ma w grze oprocz tego pochodzi od EA . Nigdy nie byłam przesadnym wielbicielem CC - nawet w Trojce moi faceci mieli tylko CC oczy, skórki jedna koszulke - dla wszystkich XD i jedna pare portek - tez uzywaną pzrez wszystkich. Myslałam ze szlag mnie trafi kiedy po jakiejs aktualizacji cholerne portki nie pozwalały mi już goscia zapisać na GW. Natomiast nie moge odzałowac suwaków z MC Trojki. W Czworce tez są suwaki i tam gdzie ich potrzebuję mają ograniczniki i to bardzo krótkie oczywiscie nie po tej stronie gdzie trzeba. W strone karykatury mozesz jechac ile chcesz w czwórce . W drugą ni cholery sie nie da. :a_angry:
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1793
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » czwartek 20 gru 2018, 14:16

Wszem i wobec ogłaszam, że jest już zajęty :09-winking-face:. Oto jego wybranka serca :13-smiling-face-heart-shaped-eyes: . Żadna dziewczyna nie ma z nią szans :lol:
wybranka serca.jpg

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » piątek 21 gru 2018, 01:43

Musze go przebrać i przytyc na twarzy troszeczke XD ! Swietnie wyglada w tej koszulce @bobas52 Bobi!!!!! :hearts/heavy-black-heart: :hearts/heavy-black-heart:
:hearts/heavy-black-heart:
P.S Mozesz mi wrzucic kota albo do Galerii albo spakowac Trayem i podpiac tutaj? Nie spieszy mi sie z tym, bo jeszcze nie zaczęłam nim grać, ale skoro juz sie z nim/nią zwiazał .. niech ma to co lubi. :28-smirking-face: I tak mial miec kota. Kazdy moj sim w grze ma zawsze kotka od startu XD
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » piątek 21 gru 2018, 20:57

No Bobi - ja się nie zgadzam! Zajmnięty to on będzie - moją Chinesią, jak ją Miszka nazwał. Bardzo ciekawa jestem potomstwa od takiej pary.
Heh, przyszło mi do głowy, że odezwała się we mnie krew rasowego hodowcy. Co prawda - członkostwo w Związku Kynologicznym chyba już wygasło - nie zamierzam się dowiadywać, bo mi każą zapłacić zaległe składki za 3 lata (bo tyle tylko mogą). A mojej Lolki JUŻ niestety - nie mogę rozmnożyć - jest po operacji, która to skutecznie uniemożliwia, nawet gdybym zapomniała o jej sędziwym wieku. Ale rozmnożyć mam ochotę twojego gagatka Elu :)

Awatar użytkownika
Ktosik
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 1493
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 21:36
Origin ID: KtosikG

Post autor: Ktosik » piątek 04 sty 2019, 22:45

Elu, on jest fantastyczny!!! Moim zdaniem najlepszy z dotychczasowych Vimesów. :hearts/heavy-black-heart:
No i proszę, chwilę mnie nie było, a już dziewczyny go zabrały. Mój Ci on!!! :86-imp:
Na razie Jack czeka w bibliotece, bo jest przeznaczony najmłodszej dzieweczce z rodziny Maj. Pati obecnie jest malutkim łobuziakiem, a zanim podrośnie to jej konkurencja pewnie już zniknie. :03S-face-with-tears-of-joy:

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » poniedziałek 24 cze 2019, 21:23

MARCO VIMES

Ostatnia latorośl rodu Vimesów. Najpierw jako brzdąc
14.06.2019_04-32-24.jpg
A tu jest to co z niego wyrosło. Po krotkiej karierze ratownika zajął sie czyms powazniejszym i teraz jest ekologiem. Troche wymagal pracy w CAS ale efekt mi sie personalnie w grze bardzo podoba.
24.06.2019_02-23-45.jpg
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » poniedziałek 24 cze 2019, 21:47

Fajny sim i po pierwszych minach już widać, że może byc zaskakująca postacią w grze jak to u Vimesów ,wygląda realistycznie i charakterystycznie, świetna robota no i pewnie nie byłabyś sobą gdybyś pozwoliła mu rosnac bez operacji w cas ;P (sam tez teraz cześciej zaglądam do cas w trakcie gry) Świetna ta mina na pierwszym fotku, przerażenie że tyle świeczek każą zdmuchnać :D Przy okazji daj może znac Elu czy tu czy w inszym miejscu jakie postacie wprowadzisz do swojego domku w wspólnym miachu.
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » poniedziałek 24 cze 2019, 22:00

@SimDels Tu bo akurat jestem tu :)
No wiec jednego mam juz upatrzonego z mojej poprzedniej gry - trzymam jeszcze ten sejf by go wreszcie zapisać. Bardzo go lubilam w grze. A drugiego jeszcze nie wiem. Moze nawet tego Marco - jako braci. I chyba nikogo wiecej. Dwoch Vimesów wystarczy. Z tym ze wyladują w Galerii z kluczykiem bo maja jedno CC - skin Cmaara ale to nie wplywa na to jak bedą wygladac w grze. Skin Cmaara jest dobrze ukryty XD, a cala reszta - czesci sima, ciuchy to tylko EA > Nie za bardzo mam czas zeby ich wyslać teraz.
Lawina postow na EA Help plus buduje chate bo mi potrzebna na Sulami dla panienki - potencjalnej ukochanej , te baby z gry sa OHYDNE - alee chata nie do Galerii tylko do mojej gry, no i gram z najwyzsza przyjemnoscia jakiej dawno juz nie odczuwalam w Czworce. Jak wszyscy juz skonczą swoje parcele do Simtopii to ich wysle :)
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1793
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » wtorek 25 cze 2019, 08:41

Obie wersje, ta młodociana i ta wyrośnięta mają Elutkowy znak jakości. Co do charakterku się nie wypowiadam, chociaż już po minach widać, że i w tym przypadku niczego im nie brakuje :)

Awatar użytkownika
Wikki
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 360
Rejestracja: poniedziałek 15 kwie 2019, 18:08
Origin ID: WIKKI04

Post autor: Wikki » wtorek 25 cze 2019, 17:43

Maluszek jest uroczy, taki słodziutki z tymi wystraszonymi oczkami. Dorosła zaś wersja już taka słodka nie jest, natomiast niezłe z niego ciacho. Wygląda na dosyć charakternego faceta, ale przecież to Vimes, więc nie może być fajtłapą.

Awatar użytkownika
Pablo
Redaktor
Posty: 378
Rejestracja: poniedziałek 23 kwie 2018, 03:43
Lokalizacja: Łask/Łódzkie
Origin ID: pawel0674

Post autor: Pablo » wtorek 25 cze 2019, 21:19

No,no Elu,masz bardzo fajnych ludzików :) Które to już pokolenie Vimesów w czwórce?

Awatar użytkownika
Kamelia
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 90
Rejestracja: piątek 14 cze 2019, 09:10

Post autor: Kamelia » czwartek 27 cze 2019, 19:45

Te rysy twarzy są tylko Twoje, Jak zobacze takiego faceta w grze od razu wiem że Twój, Super, jak zawsze przystojny. Pamiętam konkurs na na narzeczoną dla Twojego gościa
wład­czy­ni krainy bez uczuć...

Awatar użytkownika
Ktosik
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 1493
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 21:36
Origin ID: KtosikG

Post autor: Ktosik » sobota 20 lip 2019, 22:19

Marco już od dziecka był słodziakiem, a z wiekiem tylko wyprzystojniał jak na prawdziwego Viemesa przystało. :cat_yes: Te słodkie oczy wpierw kruszyły serce rodziców, a teraz okolicznych simek. Moja syrenka ponoć tez się w nim zabujała, choć nie wiem czy on ja przeszył tym magnetycznym wzorkiem, czy ona skusiła go syrenim śpiewem. :D

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » czwartek 15 sie 2019, 05:46

@Ktosik
Słówko się rzeklo - kobyłka u płotu :cat_mwaha:
Syrenka powila Vimesowi dwóch synków z ktorych jeden okazał się bardzo fajny po urodzinach, a drugi nie bardzo - bardziej random sim EA niz coś oryginalnego i do rodziców nie podobny. Niestety nie nawawalo sie toto do poprawy a jesli to tak gruntownej ze wlasna matka by go w zyciu nie poznała
Po namysle postanowilam ten jeden udany oryginal nie tykany w CAS czyli Vita Vimesa przekazać Tobie i tak bedzie wygladało co dostaniesz - nasz wspolny produkt to jest bo polowa genow moja, a polowa Twoja
15.08.2019_04-15-06.jpg
Po czym chlopie zostalo wziete na powazną operacje i zmieniło imię na Luke Vimesa - Luke czyli szczesciarz w wolnym tlumaczeniu. A szczesciarz bo bedzie moim nastepnym simem w grze i bedzie mial do dyspozycji rozne ciekawe mody
I tak ten Vit -Luke wyglada teraz
15.08.2019_04-00-09.jpg
Bardzo jestem ciekawa jak ty bys udoskonalila tego synka syrenki i jaki typ faceta by Ci z niego wyszedł o ile bedzie Ci sie chcialo w to bawic :hearts/heavy-black-heart:

I tu jest - wrzuc do Traya ten pakiet i wypakuj to w Trayu , po wypakowaniu paczke z Traya wywal . Zapisał sie u mnie jako CC bo z gry przy pomocy MCC modu ale nie powinien miec kluczyka u Ciebie. Jest nastolatkiem tak samo jak jego CASowy blizniak ktory zostal u mnie
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
Kamelia
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 90
Rejestracja: piątek 14 cze 2019, 09:10

Post autor: Kamelia » piątek 16 sie 2019, 09:44

Zdecydownie lepiej mu po operacji. ten rudy niby rysy maok bo szczęka niezła ,ale te brwi sa okrutne . Tylko EA może cos takiego stworzyć
wład­czy­ni krainy bez uczuć...

Awatar użytkownika
Ktosik
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 1493
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 21:36
Origin ID: KtosikG

Post autor: Ktosik » piątek 16 sie 2019, 16:20

Dzięki Elu, mój wnuczuś jest uroczy :cat_lovely: , choć faktycznie wymaga korekcji, szczególnie oczu i brwi. :)
Twoja operacja plastyczna zrobiła z niego prawdziwego mężczyznę o ciekawej trochę egzotycznej urodzie. Jest przystojny i przyciąga wzrok, więc pewnie nie opędzi się od adoratorek. :cat_mwaha:
Pobrałam plik, ale nie mam Tray Importera. XD, w sumie nie jest mi potrzeby. Więc,albo go ściągnę sobie, albo mi prześlesz same pliki spakowane. <prosi>

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » piątek 16 sie 2019, 21:01

@Ktosik
Sloneczko Tobie nie potrzebny Tray importer - po prostu wrzuc tą paczkę co pobralas wprost do Traya. to są spakowane pliki sima, czyli dokladnie to o co prosisz - potem kliknij na ta paczkę prawym myszy i daj polecenie "wypakuj tutaj" - Winrara albo Zipa przeciez masz i to wystarczy. Jak sie pliki wypakuja to te sama paczke usun - delete - z Traya do kosza i po zabawie. Bedziasz miala Vita w bibliotece. bez zadnych Trayow i bez zabawy w przeklejanie plików. Same sie wkleja jak to rozpakujesz. Bardzo ulatwia zycie ten przepis - jeden klik na paczke w folderze do ktorego pliki powinny trafic, a potem paczkę wyrzucamy.
To odkrylam kiedy chcialam znalezc sposob zeby nie przeklejac plikow modow tylko zeby same wskoczyly do folderu gdzie chce je miec.
Na tej samej zasadzie facet, ktoremu zona kazała zawsze zmywac wynalazł zmywarke do naczyń :)
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
Ktosik
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 1493
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 21:36
Origin ID: KtosikG

Post autor: Ktosik » niedziela 18 sie 2019, 00:34

Uśmiejesz się, bo pięć razy walczyłam z rozpakowaniem i NIC. Nagle mnie oświeciło, żeby odznaczyć zawartość zmodyfikowaną i wreszcie mam wnuczka! Od początku dobrze to robiłam, tylko on był zapisany z kluczykiem, więc go nie widziałam w bibliotece, stąd ta prośba o przesłanie plików. Sądziłam, że to spakowałaś w Importerze i dlatego u mnie się nie pojawia. :cat_mwaha:
Zabawiłam się w CAS, a to efekt. Wpierw poprawiłam nastolatka (lewa fotka), potem zrobiłam z niego młodego dorosłego, przyciemniłam troszkę włosy i oczywiście dodałam zarost, bo lubię takich "dziobatych". Zakwaterowałam go w starterku, ale jeszcze nie spotkał się ze swoim krewniakiem. Jack i Pati, niedługo go odwiedzą, by nawiązać znajomość. :)
Vimes nast i md.jpg
A tu w grze
vimes w grze.jpg
I jeszcze jedno, jak zrobił sobie pierwszy posiłek. Trochę ciemne, bo u mnie zima i burza z piorunami, ale miał taki uroczy uśmiech, że musiałam go uwiecznić.
usmiech.jpg
Wiem, rudzielec i zupełnie nie w Twoim typie. :03S-face-with-tears-of-joy:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Aleja Simowych Gwiazd”