Faceci i czasem damy Kreatory

Pokaż swojego sima a powiemy ci kim jesteś! Gracze wszystkich odsłon The Sims łączmy się!
Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Re: Faceci i czasem damy Kreatory

Post autor: kreatora » wtorek 07 cze 2022, 16:55

Moj prywatny superman albo inny hero z urodą z kreskówek :cat_mwaha:
lis.jpg
https://www.ea.com/pl-pl/games/the-sims ... C89B8E0DBF

Potem ewentualnie dodam zdjecia z gry
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
Percival159
Naczelny
Posty: 553
Rejestracja: piątek 11 cze 2021, 12:06
Origin ID: Percival159

Post autor: Percival159 » środa 08 cze 2022, 09:05

Świetny jest. :) Nie dość, że przystojny, to ma spojrzenie rasowego podrywacza. I faktycznie, taki superman z wyglądu, ale to powoduje, że jest bardziej intrygujący. :D
"Ukarani czy bezkarni –
Ciemność im na nerwach gra.
Bezimienni, legendarni –
Omawiają przyjście dnia".
(J. Kaczmarski)

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1793
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » czwartek 09 cze 2022, 18:41

Elu @kreatora, czy finalnie ten superman :13-smiling-face-heart-shaped-eyes: będzie mieszkał w Simberku ? bo przyznam się szczerze, że samowolnie wprowadziłam go już do domku. Super męski :13-thumbs-up:

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » czwartek 09 cze 2022, 20:33

@bobas52

To jest up too you - u mnie bedzie mieszkal ale juz nie chcę zawracać głowy Misiowi kiedy mu najpierw powiedziam, ze nie zdąze z simem i prosilam aby wzial dp Simburka Alena
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
Kirka
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 426
Rejestracja: wtorek 14 kwie 2020, 14:54
Origin ID: KirrkaNa

Post autor: Kirka » czwartek 09 cze 2022, 21:50

Ten Sim jest szalenie przystojny. Według mnie najprzystojniejszy z całej palety tworzonych przez Ciebie fantastycznych facetów. Natomiast dzięki fryzurze kojarzy mi się z kreskówkowym podrywaczem Johnny Bravo. Już funkcjonuje u mnie w grze. Co prawda jeszcze go nie "używałam" :), ale myślę, że sporo namiesza w simowym świecie.

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » sobota 11 cze 2022, 21:30

Elu @kreatora - świetny ci wyszedł ten ostatni (póki co) z rodu Vimesów. Jak ty to robisz, że każdy choć ma podobne cechy urody - jest inny? Na zawsze jednak będę przywiązana do tego, który onegdaj zamieszkał w mojej grze i tak opiekował się szpinakiem - sam z siebie, że aż mnie to rozczuliło!

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » sobota 11 cze 2022, 23:24

Nadaje się na super hero i jakoś mam skojarzenie z urodą z czasów M.Monroe może przez także przez fryz. Świetny sim
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » niedziela 12 cze 2022, 20:10

Bo to Miszka jest fryz w tzw kaczy kuper, a jego najwybitniejszym nosicielem był Elvis, a także w mniejszym wydaniu - James Dean. A to były właśnie czasy także i Marilyn Monroe - notabene MM romansowała z Presleyem (z kim ona nie romansowała krócej by było wymienić) :a_ciiii: W moim reportażu Czego nie wiemy o MM jest fotka nie pozostawiająca wątpliwości, że coś było na rzeczy z tym Presleyem)
Ostatnio zmieniony środa 27 lip 2022, 18:05 przez Alibali, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » środa 22 cze 2022, 19:59

Troche poprawiłam w grze tego co wyzej . Grałam nim przeszlo tydzień (podrasowałęm go - udoskonalilam profil, poprawilam wszystkie usterki widoczne w grze i dałam mu fryzure zwilkołaków oraz blizny - taki był warunek) i wyslalam go na challenge Glovely. Furory nie zrobił - chyba mu ta blizana zaszkodzila albo poza słabo dobrana.

Oczywiscie jak sie nie ma wilkołaków to blizna ,fryzura mu odpadnie oraz 1 kurtka przy pobieraniu - nic wiecej z wlkolakow w niego nie wsadzilam

Ja go mam w grze ale dalam m tą fryzure z podatawki bo świetnie w niej wygląda
Tu jest na randce w dzień miłosci. Poze sobie wybral sam :D
22.06.2022_17-16-05.jpg
A tu jest link do Galerii
To jest challenge wiec za wszystkie lajki będę bardzo wdzięczna

https://www.ea.com/pl-pl/games/the-sims ... axis=false
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » czwartek 23 cze 2022, 11:48

Bardzo udany ludzik bardzo młodzieńczej urody i super się prezentuje razem z ta panną na ujęciu (bardzo mu pasuje ten fryz natomiast u panien najbardziej lubię właśnie te dredowate fryzurki) a patrząc na owo ujęcie nie mogłem się powstrzymać ;)
Załączniki
22.06.2022_17-16-05.jpg
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
Percival159
Naczelny
Posty: 553
Rejestracja: piątek 11 cze 2021, 12:06
Origin ID: Percival159

Post autor: Percival159 » sobota 02 lip 2022, 21:46

Z tą blizną bardzo groźnie i oryginalnie się prezentuje. A poza tym przystojny, jak każdy z Twoich męskich ludzików. :) Padłam na widok tej fotki, i tak mi się skojarzyło, że na początku randkowania, najmniejszy i najpodlejszy podnóżek (to znaczy łózko o kształcie podnóżka ;) ) wystarczy, by się wspólnie położyć, dopiero potem człowiek robi się wygodny i zaczyna mieć wymagania... :D :D :D
"Ukarani czy bezkarni –
Ciemność im na nerwach gra.
Bezimienni, legendarni –
Omawiają przyjście dnia".
(J. Kaczmarski)

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » niedziela 03 lip 2022, 15:28

Mlody zbuntowany :D będzie czekal na nowy dodatek

https://www.ea.com/en-gb/games/the-sims ... B82ACC7C81
Noiestety lajki dawane przez Galerie online - jak w tym linku przestaly dzialać - nie dochodzą. Trzeba wwejść do gry , do katalogu i dać lajka tam - wiem za duzo roboty i nikomu się nie chce,,, :cat_sad2:
Alex.jpg
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » środa 27 lip 2022, 02:05

https://www.ea.com/en-gb/games/the-sims ... 2C1E30C998

Potem dodam zdjecia z gry
Zupelnie nowiutkie nie grane chlopie ale sprawdzony jak wyglada w grze
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » czwartek 28 lip 2022, 09:15

Już ci Elu zalajkowałam w galerii - udało się bez wchodzenia do gry! Póki co nie chcę jej bowiem uruchamiać, bo musiałanym aktualizować, a poczekam, aż tę aktualizację "zaktualizują" Nie mam ochoty na te bugi, od których zatrzęsło się w simowym światku. Aż poprawna "politycznie" (pod względem EA) DOT-ka padła :cat_mwaha2: Pewnie Karol miał dość ataków ze strony internautów rozeźlonych partactwem EA!
Aż z tego wszystkiego zapomniałam napisać, co myślę o twoim nastolatku :)
Młody i gniewny jak niżej napisała Perci. Ale że z "vimesiego" rodu, to widać gołym okiem również, i nie trzeba dużo się zastanawiać nad jego przyszłym wyglądem, bo zapowiada się na nieodrodnego syna tego rodu! Bardzo lubię twoje męskie Simy i często nimi gram. Nie grałam jednak do tej pory nastolatkami - więc pora to zmienić :) Pobiorę sobie słodziaka i zobaczę, co nawywija w szkole :) Wolałabym jednak umieścić go w jego rodzinie, a nie wspomniałaś Elu kim są szczęśliwi rodzice. Chyba, że powstał od zera w CAS - wtedy dokwateruję go do któregoś ze "stryjów" - czyli braci ojca.
Ostatnio zmieniony niedziela 31 lip 2022, 11:51 przez Alibali, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Percival159
Naczelny
Posty: 553
Rejestracja: piątek 11 cze 2021, 12:06
Origin ID: Percival159

Post autor: Percival159 » sobota 30 lip 2022, 23:03

Bunt z oblicza aż się wylewa! ;) Przystojny młody gniewny ze ślicznymi szarymi oczami. :)
"Ukarani czy bezkarni –
Ciemność im na nerwach gra.
Bezimienni, legendarni –
Omawiają przyjście dnia".
(J. Kaczmarski)

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » wtorek 30 sie 2022, 13:54

Syn tego buntownika ktorym teraz gram. "Toffee" czyli cukierek. Tu jako mlody dorosly bo postarzylam go w CAS z nastolatka (był mi potrzebny dorosly do Glovely challenge) Ma jednak w obu postaciach zero dni i całe zycie przed sobą. Wystarczy zmienic mu grupe wiekowa z powrotem na nastolatka w CAS :) W grze faktycznie to cukiereczek dlatego dostal ode mnie taki nick :)
Niestety mimo zmieniania przegladarki nie udalo mi sie znalźć do niego linka w Galerii online to g... dla mnie juz wcale nie dziala :a-angry3: Wiec fotka tylko jak wyglada w Galerii bez linku
Toffee.jpg
Tu jak wygląda w grze - wciąż nastolatek
29.08.2022_01-55-15.jpg
Ten w Galerii nie ma zadnych umiejetnosci ani doswiadczeń . Niestety mozna go znalezc tylko w moim katalogu w Gallerii z gry albo na tagu #QCC65" bo mi zbrakło miejsca w opisie na tag do Simtopii :(
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1793
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » wtorek 30 sie 2022, 20:06

Elu @kreatora pozwolę sobie podać link do Twojego cukiereczka - https://www.ea.com/pl-pl/games/the-sims ... axis=false, którego wypatrzyłam dziś w Galerii... komentarz zostawiłam.

Pozdrawiam, życzę zdrówka oraz kolejnych równie interesujących simów :) , których opisy bawią do łez :D

Awatar użytkownika
Percival159
Naczelny
Posty: 553
Rejestracja: piątek 11 cze 2021, 12:06
Origin ID: Percival159

Post autor: Percival159 » niedziela 04 wrz 2022, 15:35

Tofi... słodziutki jak cukierek, a jednocześnie pełen męskości! Uroczy, ma ciekawie wykrojone usta i świetne włosy. :D
"Ukarani czy bezkarni –
Ciemność im na nerwach gra.
Bezimienni, legendarni –
Omawiają przyjście dnia".
(J. Kaczmarski)

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » wtorek 28 mar 2023, 18:20

Przepraszam ,że tak trochę po czasie wskoczyłem z komentem jakoś mi umknął Twój ludzik tu.
Bardzo fajny gościu ,ma zupełnie inne rysy twarzy niż poprzednik ,który wydaje się bardziej wrażliwcem (swoją drogą ta fota w duo jest naprawdę mistrzowska) i dobrze wygląda w tym fryzie, który zdecydowanie nadaje mu charakteru.
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Aleja Simowych Gwiazd”