Bobasowe metamorfozy

Pokaż swojego sima a powiemy ci kim jesteś! Gracze wszystkich odsłon The Sims łączmy się!
Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1793
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Bobasowe metamorfozy

Post autor: bobas52 » niedziela 08 lip 2018, 19:57

Ostatnio zamiast tworzyć kolejnych ludzików zabrałam się za metamorfozy, tych których mam w grze. Z uwagi na to, że Ela nie za bardzo lubiła swoje damskie simowe wcielenie, pozwoliłam sobie zmienić u siebie w grze, jej postać. Zmobilizowało mnie do tego jej przejście do następnej grupy wiekowej - młoda dorosła.
U mnie od dzisiaj postać Eli będzie się prezentowała nastepująco :hearts/heavy-black-heart: :
moja ela jak dorosła kolaż1.jpg

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » niedziela 08 lip 2018, 22:23

Zblizenie poproszę!!! Z daleka nie widac jak wyglądam w tej nowej fryzurze! Bo ciuchy super mam! :hearts/heavy-black-heart:
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
Aericia
Administrator
Administrator
Posty: 729
Rejestracja: wtorek 03 kwie 2018, 21:54
Lokalizacja: Warszawa
Origin ID: ukyojin

Post autor: Aericia » wtorek 10 lip 2018, 19:01

Też się gapię i nie widzę - ale ubranka rzeczywiście fajne. Ten długi sweterek to z jakiego dodatku? Ekstra jest!
Obrazek

Awatar użytkownika
Ktosik
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 1493
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 21:36
Origin ID: KtosikG

Post autor: Ktosik » środa 11 lip 2018, 22:27

Świetnie dobrane ubranka, podoba mi się taki sportowo-luzacki styl. W pelerynce i kapelutku wygląda uroczo :hearts/heavy-black-heart:
Proszę, tak jak moje poprzedniczki, o zbliżenie twarzy, bo tu jest mało widoczna. :27-person-with-folded-hands:

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1793
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » czwartek 12 lip 2018, 15:28

Ulegając tak sympatycznym prośbom przesyłam kilka zdjęć "mojej" Eli.
ela zm.wym.jpg
rodzeństwo :09-winking-face:
rodzeństwo.jpg
Z buntownicze nastolatki wyrosła z niej, moim zdaniem, atrakcyjna młoda kobieta.

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » czwartek 12 lip 2018, 18:07

Fakt badzo ładna :) ALE OMG!!! Dodałaś jej Vimesa do towarzystwa!!!! Zaraz sie rozmnoży!
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » piątek 13 lip 2018, 10:40

:D takie fajne ludziki moga się rozmnażac na potęgę ;) Świetna postać ,uwielbiam ją w oryginale ale i w tej wersjo prezentuje sie mega sypmaptycznie i poprostu świetnie <3
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1793
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » piątek 13 lip 2018, 12:02

Dziękuję za przemiłe przyjęcie pierwszej metamorfozy :)
Elu, mogę Cię uspokoić, bez mojej wyraźnej zgody nie rozmnożą się :03S-face-with-tears-of-joy: a modów typu MC Command i WickedW nie posiadam.
W tym wypadku Arni musi zadowolić się jedynie miłością braterską :lol:
nie z każdej mąki będzie chleb.jpg

Awatar użytkownika
Ktosik
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 1493
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 21:36
Origin ID: KtosikG

Post autor: Ktosik » sobota 14 lip 2018, 12:12

Wprawdzie przyzwyczaiłam się już do wyglądu żeńskiego wcielenia Eli w simach, ale ta metamorfoza jest naprawdę śliczna. :hearts/heavy-black-heart:
Pięknie wygląda taka uśmiechnięta, na pierwszym zdjęciu. Na drugim natomiast ma bardzo zalotne spojrzenie. :02-grinning-face-smiling-eyes:
Chyba będziesz musiała ich pilnować, bo patrząc na fotki, coś tam iskrzy, haha. :a_grin2:

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1793
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » niedziela 02 wrz 2018, 14:40

Kolejna metamorfoza dotyczy simki EA - Patrycji Piskorz.
Simka ta pojawiła się pewnego razu na Festiwalu Miłości i wpadła w oko - Delsikowi ( mnie również :) ).
Trudno powiedzieć co zadziałało - czy sprawił to magnetyzm, czy pogodny charakter, a może zniewalający uśmiech w każdym razie coś zaiskrzyło między tą dwójką :hearts/heart-with-arrow:
Misiaczek lubi "czekoladki " :D dlatego tylko leciutko ją podrasowała. O ile dieta była minimalistyczna, o tyle korekty wymagały wady postawy. No i pierwotna fryzura zdecydowanie kłóciła się z wyglądem:D
Efekt finalny przeszedł nawet moje oczekiwania :o , zresztą oceńcie sami.

Przed metamorfozą:
przed metamorfozą Patrycja Piskorz.jpg
po metamorfozie :
wyraźnie iskrzy.jpg
lekki lifting.jpg
Misiak i jego czekoladka.jpg
nawet ślubny strój już przymierzałyśmy :D
slubny strój 1.jpg

w tym wypadku amor wziął na cel tych dwoje ... i nie spudłował :lol:
zakochani.jpg
I jeszcze jedno zmieniłam imię, teraz nazywa się Dakota.

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » niedziela 02 wrz 2018, 17:09

Kapitalna metamorfoza, nic dziwnego, że i simowej Delsidle przypadła do gustu, bardzo fajne foty także! Pierwsza odsłona z tym fryzem faktycznie nie za mocno wyglądała masz rację Bobi, że to się chorendalnie gryzło ale w Twojej wersji i do tego z dredami, które psuja świetnie - owszem super! :) taka wersja z pewnością spodoba się nie jednemu simowi a napewno bardzo Delsowi i nawet bidna szafa dobitnie się o tym przekonała :D Foty świetne, dobrałas różne miejsca i czas akcji więc sporo pracy, ostatnie naprawde piękne i full romantiś :hearts/green-heart:
Dałas jej także ciekawe imię (aż miałem zapytać czy dała tego kota ;) ) Fajne jest to wyszukiwanie imion przty okazji tworzenia ludzików to imi,e brzmi bardzo ciekawie kojarzy mi sie siła rzeczy indiańsko. Zrobiłaś i mi tym wielka niespodziachę za co bardzo dziękuję :hearts/green-heart: Umieram też razem z simowym Delsidłem z ciekawości o to czy pojawi się ta postać także w twoim komiksowym story bo skoro tak pasują to może byłoby ciekawie :) Świetna praca
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1793
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » piątek 28 wrz 2018, 16:14

Tak mi się spodobały egzotyczne postacie, że kolejna już z rzędu zawitała do gry. Chwilowo stale coś w nim modyfikuję, bo dopiero jak się gra widać, gdzie trzeba "podciągnąć" lub "opuścić " :a_smile: .
Tony po powrocie z wyprawy.jpg
Tony.jpg

Awatar użytkownika
pepe
Bloger
Posty: 67
Rejestracja: piątek 29 cze 2018, 11:01

Post autor: pepe » niedziela 30 wrz 2018, 11:31

Świetna metamorfoza! Nie do poznania :38-face-stuck-out-tongue: Faktycznie ta fryzura w ogóle nie pasowała i była masakryczna :07-smiling-face-open-mouth-cold-sweat: Ciekawa ta kreacja na wesele. Z jakąś egipcjanką mi się kojarzy.
A co do pana "nowego" wiele powiedzieć nie mogę, ale ma ciekawe rysy i super fryzurę. Fajnie by razem wyglądali z Patrycją, no ale nie będziemy Delsowi odbierać partnerki, to by było okrutne.

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » niedziela 30 wrz 2018, 15:37

Swietna metamorfoza ! Edyta vel Dakota po zabiegach w twoim CAS wygląda ślicznie i praktycznie nie do poznania. Wyzgrabniała i wyglądem zbliżyła sie do Potahontas , indianskiej ksiezniczki i juz zupełnie nie przypomina amerykanskiej damy z małego miasteczka , farbowanej blondynki i co było widac po skutkach odzywiającej sie na pewno w MacDonaldzie.
Facet jest bardzo oryginalny i choc nie w moim typie to ma w sobie to "coś"
Inna rzecz, zzauwazyłam ze w Czworce jest mnostwo simow o oryginalnym wyglądzie - no jak ma sie story Progresion w grze i rodzi sie czwarte pokolenie to wyraznie to widać. I tak jak w zyciu niewiele jest modeli a 'la amant filmowy czy aktorka. Ale znów tak jak w zyciu nagle nam wpadnie w oko jakaś postac , na ktora akurat nasza przyjaciólka w zyciu by uwagi nie zwróciła ale dla nas ma w sobie to coś i bum zakochujemy sie w tej osobie, ku zdziwieniu otoczenia. Takie związki tak samo powstaja miedzy konkretnymi simami i graczami. Tylko w grze my jestesmy nieśmiertelni i po najdłłuzdzej nawet miłosci ta powoli znika i gracz jest gotów na nowy zwiazek z innym simami a stara miłosc laduje w archiwum,
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » środa 03 paź 2018, 21:23

Świetne te metamorfozy, Bobi. Simka z dredami jest tak urocza, że nie dziwię się, że Delsinie wpadła w oko! Nie znałam historyjki w której Aatar Eli brylował, ale jej nowe wcielenie jest bardzo ładne. Jest bardzo delikatna i krucha, taka chodząca subtelność.
Wiesz, natchnęłaś mnie do tego pomysłu przeróbek, bo u mnie w grze z powodu "mania cc" pojawiają się czasami takie koszmarki, że głowa mała... Na początku leciałam przebierać, z czasem machnęłam ręką. No, ale tego "eleganta" to nie zdzierżyłam :)
dziwadło2.jpg
Tutaj to już przeszedł samego siebie!
dziwadło do kwadratu.jpg

Takie to figle gra mi płata :)

Awatar użytkownika
Ktosik
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 1493
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 21:36
Origin ID: KtosikG

Post autor: Ktosik » piątek 12 paź 2018, 01:39

Patrycja po metamorfozie jest wprost nie do poznania! Wspaniałe wyszczuplone ciałko i śliczna twarz sprawiły, że Misiaczek zakochany po uszy. :13-smiling-face-heart-shaped-eyes:
Z kosmonauty też interesujący facecik, zdecydowanie lepiej wygląda bez kombinezonu. :cat_yes:

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1793
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » niedziela 04 lis 2018, 11:41

Pragnę z całego serca podziękować wszystkim, którzy tu zaglądają i pozostawili swoje komentarze.
33cb23014a0cb6acd5ed009b5304.jpg
Alu, ten "koszmarek" jak go nazwałaś, ma swój niepowtarzalny charakter :09-winking-face:. Takie stylizacje nazywam a'la Jacyków. U mnie swego czasu Delsik paradował w podobnym stroju podczas jakieś festiwalu :03-face-with-tears-of-joy: , a z CC nie gram.
Ta gra potrafi zaskakiwać :a_grin2: nie tylko modowymi okropnościami, ale również szokującymi sytuacjami :o
zima zaskoczyła.jpg
Dobrej zabawy życzę i miłego stylizowania simów, tym bardziej że nowy dodatek da nam kolejne narzędzia :09-winking-face:

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » niedziela 04 lis 2018, 18:43

Bobi - ja zawsze staram się zaglądać! Próbuję ogarnąć wszystko, ale czasu brak, a wy w expresowym tempie tworzycie ciągle coś nowego. Zdziwiona jestem jednak, że przez ten ostatni czas, gdy byłam w podróży nie zaskoczyliście mnie ogromem nowych tematów, zdjęć i historyjek. Byłam przygotowana, że znów nie ogarnę... Ale i tak czekają mnie jeszcze zaległe kąciki, historyjki i budowle.

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1793
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » wtorek 27 lis 2018, 20:20

Zgodnie z tematem przewodnim :a_grin2: "super" gwiazdor i jego fanki :a_click:
mój gwiazdor.jpg
fanki.jpg
fanka.jpg
ekscytacja.jpg
czasami nadmierna ekscytacja może prowadzić do omdlenia :09-winking-face:
omdlenie.jpg
a tak wyglądają "uroki" sławy :
koszmarni paparazzi.jpg


podsumowując ciężkie jest życie gwiazdy :
monolog gwiazdy.jpg

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » środa 28 lis 2018, 15:46

Nieżle :D Zachwycona fanka rychło zrobiła "bęc!" z wrażenia choc teminy fanów p0rzy dawaniu autografów to mi się tez kojarzą z czyms innym;
Załączniki
fanka.jpg
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Aleja Simowych Gwiazd”