Bobasowe metamorfozy

Pokaż swojego sima a powiemy ci kim jesteś! Gracze wszystkich odsłon The Sims łączmy się!
Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Re: Bobasowe metamorfozy

Post autor: Alibali » czwartek 29 lis 2018, 15:51

Ach, uśmiałam się! Te miny, ten szyk, ta wyższość w gestach, chodzie i zachowaniu. "Mój" gwiazdor potraktował moją uroczą Simkę jak "beleco" - gdy poprosiła o wspólną fotkę. Po prostu odwrócił się plecami! Cham! To był gwiazdor wygenerowany przez grę - dlatego napisałam w cudzysłowie "mój".

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » sobota 01 gru 2018, 21:42

Taki przystojny gwiazdor , to nie dziwota ze fanki za nim latają :) :hearts/heavy-black-heart:
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
Ktosik
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 1493
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 21:36
Origin ID: KtosikG

Post autor: Ktosik » poniedziałek 03 gru 2018, 17:15

Haha, świetnie pokazałaś te "uroki" bycia gwiazdą. :03S-face-with-tears-of-joy:
Zresztą niezły z niego amant, ale żeby tak w domu ćwiczyć role zamiast zainteresować sie roznegliżowaną żoną (?), to przesada. :cat_yes: Może ona też pomyśli, "być z nim, albo nie być". :38-face-stuck-out-tongue:

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1793
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » niedziela 09 gru 2018, 13:14

Na potrzeby gwiazdorzenia stworzyłam dwie nowe postacie: Dereka i Samanty.
Derek był już wcześniej pokazywany, dlatego tylko w skrócie jego stylówka :09-winking-face:
derek1.jpg

oraz Samantę, która postara się zostać gwiazdą w dziedzinie stylizacji :09-winking-face:

samanta dablo1.jpg

będę ją gorąco wspierać i mocno trzymać kciuki :15-raised-fist: za powodzenie w pięciu się po szczeblach popularności i sławy :D

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » niedziela 09 gru 2018, 22:41

A widziałam Twojego gwiazdora i te gwiazdę rocka w Galerii XD Gwiazda rocka , bo fryzurke jej taka rockową, przebojową dobrałas XD Na moje to ona bedzie miala cięzko z twoim amantem, bo on za przystojny jest , ale moze ona charakterem nadrobi i pod but go weźmie :) :a_grin2:
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1793
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » czwartek 03 sty 2019, 09:03

Okazało się, że dwie gwiazdy się nie przyciągają :34-sleepy-face: , chyba zazdrość o to kto ma większą popularność :o podziałała na nie zniechęcająco :09-winking-face: .
Mimo to gwiazdka szybko przygruchała sobie dwóch adoratorów :01-grinning-face: w tym Grega z historyjki o replikantach :o , co potwierdza tezę, że serce nie sługa :09-winking-face: .

W Sylwestra dokładnie z wybiciem 24 zawitał do mnie Nowy Roczek :03-face-with-tears-of-joy: , który zobaczymy jak się będzie sprawował :09-winking-face:
sylwester.jpg
łobuziak.jpg
sylwester 1.jpg
mam pomysła.jpg
winni sa inni.jpg
czas sie pobawić.jpg

Bądźmy dobrej myśli i wierzmy, że nie ma takiego dołka, z którego nie da się wygrzebać :a_drink: ... ostatecznie lepiej już było.

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » czwartek 03 sty 2019, 16:42

Uroczy Nowy roczek Bozenko ♥ Bardzo jestem ciekawa co z tego aniolka wyrosnie,
P.S. Choć jesli jego wygląd i poglady gdy juz bedzie mlodym dorosłym Roczkiem - będzie odpowiednikiem tendecji politycznych w naszym pieknym kraju , to ja naprawdę nie wiem jaki transparent on bedzie trzymał i w co bedzie odziany 11 listopada.
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » piątek 04 sty 2019, 00:21

Cudowne ludziki, Derek bardzo udany i zdecydowanie da się lubić a Samanta z irokiem poprostu wymiata!
Ciekawa obserwacja także z anty-przyciąganiem się sław :D Może i faktycznie zazdrość.
Nowy Roczek i komiks to świetne przywitanie na...Nowy Rok :) Też jestem ciekaw co z niego wyrośnie i w przenośni i dosłownie... :O Poczekamy ,zobaczymy :)
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
Ktosik
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 1493
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 21:36
Origin ID: KtosikG

Post autor: Ktosik » piątek 04 sty 2019, 22:31

Świetna gwiazdorska para, ale jak to często bywa w realu , związki Vipów są przeważnie krótkotrwałe.
Natomiast mały Nowy Roczek jest słodkim brzdącem, oby tylko nie wyrósł na Dyktatora. :12-smiling-face-sunglasses:

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1793
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » poniedziałek 11 mar 2019, 09:04

Aby kącik nie zarósł kurzem przedstawię nową postać z mojego simowego światka :)

Panienka nazywa się Abi. Jest to skrót od imienia Abigail. Uprzedzam od razu, że nie ma nic wspólnego z postacią biblijną ze Starego Testamentu, czyli jedną z żon Dawida :) .
Tak się złożyło, że w trójce miałam wśród swoich przyjaciół dziewczynę o gołębim sercu i niesamowitej łagodności oraz uczynności. Nasz kontakt urwał się kiedy Abi wyjechała do Ekwadoru, jako wolontariuszka - uczyć dzieci. Tęsknię za jej szlachetnością i młodzieńczym dobrym sercem.
Moja simowa dziewczynka tylko z imienia przypomina mi realną Abi, bo przyznaję się, że nie potrafiłam uchwycić :( piękna zewnętrznego i wewnętrznego oryginału.
abi2.jpg
abi1.jpg
P.S Pozwoliłam sobie zaaranżować ogród przy starterku Eli.

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » poniedziałek 11 mar 2019, 14:15

Sliczna aranzacja tego ogrodu :hearts/heavy-black-heart: i sliczna pelna wdzieku, smukla jak trzcina dziewczyna . :hearts/blue-heart:
U mnie ten starterek juz kompletnie przebudowany bo salon byl troche maly jak na moj gust. Ale wciaz bialo czarne podlog bez dywanow , Jakos mi tam dywany nie pasują :) Zapomnialam dodac perfect pomidory w ogrodzie wyhodowane w przez tego goscia z historyjki w poprzedniej grze. U siebie musialam wejsc w stary sejf i zapisac te cholerne pomidory osobno, zeby je dodac do tego ogrodu co wyzej XD
Masz ta Abi w Galerii? Chetnie ją wezmę do gry.
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » poniedziałek 11 mar 2019, 17:42

Bobi wybacz ślepotę - ale nie dojrzałam wśród nowych postów - dodanych przez ciebie postaci. Pokładałam ufność w tym, że jak kliknę na zakładkę (u góry na belce - po lewej) "Więcej" a tam - na nowe posty, to wyskoczy mi wszystko co nowe na forum.
Spieszę nadrobić absencję w twoim kąciku.
Dzieciaczek - ten twój Nowy Roczek - słodki bobas ze sprytną minką. Wygląda przesłodko, ale w oczkach ma coś takiego, jak brzdące, które z najniewinniejszą w świecie minką wyrywają najpierw łapki misiom, a potem... Mam nadzieję, że już dorósł w twojej grze i moje obawy co do jego charakterku są niesłuszne.
Kocham bobasy w grze - i akurat w tym temacie EA się postarała, bo dzieci potrafią w tej odsłonie simów naprawdę złapać za serducho.

Derek - bardzo elegancki, szykowny i z klasą - kogoś mi przypomina w realnym życiu... Tak jakby młodego Englerta. Uwielbiałam go - miał w sobie ten szyk, elegancję, wdzięk rasowego amanta, ale takiego męskiego, a nie zniewieściałego jak np Zelnik czy Deląg... Szkoda, że mu nie wypaliło z tą gwiazdką rocka - albo i nie?
Ona do niego nie pasuje. Panna szarpidrut i elegant w starym, dobrym stylu - tego się nie da pogodzić...
Nie lubię takich dziewczyn także w realu, toteż z przyjemnością zawiesiłam oko na Abi... Jest pełna wdzięku i takiej wewnętrznej słodyczy.... Super oddałaś to ciepło, które z niej emanuje. I taki spokój roztacza wokół siebie - może sprawia to także jej jaśniuteńka i delikatna jak aureola fryzurka, a może spokojna tonacja stroju?
Ja też miałam w życiu taką przyjaciółkę - piękną duszę... Przyjechałam piętnaście lat temu do kompletnie obcego miejsca - nie tylko fizycznie obcego, ale - jak się bardzo szybko okazało- także mentalnie... I raptem - jak kwiat na pustyni - wyrosła obok mnie osoba, która - w pół zdania mnie rozumiała. Aż łykałam powietrze z wrażenia -bo interesowało ją dokładnie to samo, co mnie. Uwielbiała czytać, uwielbiała operetkę, uwielbiała sztukę wyrażaną w najróżniejsze, nawet dziwne sposoby. Obie nas interesowały Indie - ich kultura, obyczaje, zabytki.. Miała także yorka o imieniu Tori - jak ja kochała tę rasę... "Zdobyłam" dla niej nawet sunię od mojej hodowczyni (suki po okresie rozrodczym są dla niektórych "hodowców" tylko balastem niepotrzebnym - i taki balast właśnie trafił w moje ręce, a Ela z wielką miłością pochyliła się nad porzuconym i chorym pieskiem.
I Elżbieta zrobiła mi straszną rzecz. Nie mogę jej tego wybaczyć do dziś. Umarła. Tak po prostu...

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » wtorek 12 mar 2019, 08:58

Wspaniała simka w pięknym otoczeniu i wspaniała inspiracja jak rozumiem świetną realna postacią. Duże brawa Bobi :a_bravo: :hearts/green-heart:
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1793
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » czwartek 13 cze 2019, 10:15

Przedstawiam Biankę - https://www.ea.com/pl-pl/games/the-sims ... axis=false, nową lokatorkę SimtopiaCity.


kolaż Blanka1.jpg

Jest ciekawa świata, uwielbia ustronne miejsca, ma duszę artysty, kocha muzykę dlatego wspomaga pokrewne jej dusze, lubi owoce a zwłaszcza banany :09-winking-face: , szybko nawiązuje nowe znajomości , kocha zwierzaki (zwłaszcza psy ) :hearts/heavy-black-heart: oraz szum spadającej wody z wodospadu :hearts/heavy-black-heart: .

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » czwartek 13 cze 2019, 20:58

Bobinko, zrobiłaś rzecz paskudną - fotki są tak małe, że nic nie widać. Co ci strzeliło do głowy tak je zmniejszyć?
W galerii mało co widać, bo jest tylko fotka portretowa. Ale z tego co da się zobaczyć - Simka bardzo ładnie się prezentuje. Ma taką uroczą buzię :)
I ciekawy zestaw cech. Nie pobieram jej teraz by oblukać - zostawię to na przyjazd wnuczek - będą miały gotowca :)

edit - zobaczyłam ją z bliska - w delsowej aktualizacji naszej Simtopii. Super się prezentuje. A Delsina już widzę zdradził poprzednią partnerkę (Chinesię) i oprowadza nową! To ci męska stałość!
Ostatnio zmieniony piątek 14 cze 2019, 20:39 przez Alibali, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » piątek 14 cze 2019, 01:14

No coś tam widać :cat_yes:
Figura świetna, nogi zgrabne - czyli to co pierwsze wali faceta po oczach i za czym się obejrzy. Resztę sie obejrzy w grze :cat_mwaha:
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
Wikki
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 360
Rejestracja: poniedziałek 15 kwie 2019, 18:08
Origin ID: WIKKI04

Post autor: Wikki » piątek 14 cze 2019, 18:23

Śliczna Simeczka, nawet na zdjęciach w galerii prezentuje się uroczo, a na zdjęciach powyżej dodatkow wydaje się bardzo sympatyczną i uczuciową dziewczyną :)

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1793
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » niedziela 14 lip 2019, 15:58

W pierwszej kolejności dziękują za odwiedziny moich metamorfoz i cierpliwe ich komentowanie :hearts/heavy-black-heart: :hearts/heavy-black-heart: :hearts/heavy-black-heart: .
Jak zwykle rozbroił mnie całkowicie komentarz Eli :03S-face-with-tears-of-joy: , która podsumowała na co zwracają uwagę mężczyźni (jako, że są wzrokowcami :03-face-with-tears-of-joy: ).

Generalnie miałam zamiar pozostać przy swoim stałym składzie ludzików, ale nowy dodatek pokrzyżował mi szyki i tym samym rozrosła się moja simowa rodzina o następujące postacie: Oto pani ekolog Beatrice Moore - https://www.ea.com/pl-pl/games/the-sims ... axis=false we własnej postaci:
Baetrice.jpg
która na każdym kroku sprawdza czystość plaż:
sprawdzamy czy plaże są czyste.jpg
spacer nocą.jpg
wodny patrol.jpg
pani ekolog.jpg
oraz kolekcjonuje muszelki do wyrobu biżuterii :
Beatrice i muszelki.jpg
nie wiem czy to efekt jesiennego przesilenia, ale jak zobaczyłam to dzieło to się lekko wystraszyłam :o
jesienne przesilenie.jpg

Dodatkowo nie mogło się obyć bez dziecięca oceanów czyli Seleny - https://www.ea.com/pl-pl/games/the-sims ... axis=false , która na chwilę obecną ma już swojego ukochanego trytonka i świata poza nim nie widzi.
syrenka Selena.jpg
morski żywioł.jpg
Selena 1.jpg
Selena.jpg
ten jedyny.jpg
zakochana syrenka.jpg
cichy ślub.jpg

Jednym słowem zaroiło się u mnie od pań :D w imieniu których wszystkich serdecznie pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony poniedziałek 15 lip 2019, 05:07 przez bobas52, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » niedziela 14 lip 2019, 22:58

Piękne foty i postacie (syernka ekolożka to musi być ciekawe). Ujęcia 1 klasa.Jeszcze nie paczyłem jak sie robi ta biżuterię...
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
Wikki
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 360
Rejestracja: poniedziałek 15 kwie 2019, 18:08
Origin ID: WIKKI04

Post autor: Wikki » środa 17 lip 2019, 02:14

Beatrice jest naprawdę śliczną dziewczyną. Delikatna, o ślicznych oczach, a jak widać z opisu również ma wrażliwą duszyczkę.
Z kolei Selena to syrenka o wyrazistej urodzie. Kojarzy mi się z Hiszpanką lub Cyganką i wydaje się bardzo temperamentną osóbką :)

Świetna prezentacja pań i śliczne zdjęcia.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Aleja Simowych Gwiazd”