Wampiry i inni... czyli Simowie i Simki Percy

Pokaż swojego sima a powiemy ci kim jesteś! Gracze wszystkich odsłon The Sims łączmy się!
Awatar użytkownika
Percival159
Naczelny
Posty: 553
Rejestracja: piątek 11 cze 2021, 12:06
Origin ID: Percival159

Re: Wampiry i inni... czyli Simowie i Simki Percy

Post autor: Percival159 » niedziela 22 sty 2023, 21:45

@SimDels @Alibali @kreatora - dziękuję Wam za odwiedziny i miłe komentarze. :)

Elu - właśnie o to mi chodziło, o kwintesencję maga! Nie miał to być przystojny, ani urodziwy osobnik, tylko taki czarodziej z krwi i kości o bardzo charakterystycznym wyglądzie. :)

Alu - Antonio (Banderas?) nie był pierwowzorem. Magnus to postać całkiem wymyślona, z głowy, nie wzorowana na nikim. Moje wyobrażenie archetypowego czarodzieja. :) Wilkołaków nadal nie mam, ale jeśli śmiecą, brudzą i sikają gdzie popadnie, to niedobrze. :31-face-open-mouth:

Delsu - ciemna natura po przodku, gdyż taki spowity czernią czarodziej powinien mieć odpowiednią przeszłość... ;)

A dziś kolejny wizard, już nie tak archetypowy, choć starałam się, by miał w sobie coś z maga, czyli jakieś szczątki krogulczego nosa i nie do końca naturalne rysy twarzy. ;) Caligal w odróżnieniu od Magnusa jest jasno-, a właściwie białowłosy. Co oczywiście nie oznacza, że to grzeczny czarodziej... mimo, że ciemnej natury po przodkach nie odziedziczył, bo nie było po kim. Wszyscy w domu - zwyczajni i typowi, przynajmniej na pierwszy rzut oka... ;)

I tak sobie myślę, że to nie koniec moich "wizardów", przydałby się jeszcze trzeci o włosach w kolorze ognia, żywej płomiennej czerwieni. I pewnie taki będzie następny, jako dopełnienie czarodziejskiego cyklu (rozpoczętego przed sylwestrem, w okresie przesilenia zimowego, czyli w czasie - jakby nie było - magicznym). :)

Caligal Quick

https://www.ea.com/pl-pl/games/the-sims ... A91520AB2B


CaligalQuick-foto.jpg
"Ukarani czy bezkarni –
Ciemność im na nerwach gra.
Bezimienni, legendarni –
Omawiają przyjście dnia".
(J. Kaczmarski)

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » niedziela 22 sty 2023, 23:32

Świetny Sim do kolekcji twoich magów i wampirów! Ma to "coś" :) A imię - czy nawiązuje do słynnego Cagliostro (w połączeniu z Wiedźminem)? Takie skojarzenie mi się nasunęło w pierwszej chwili. Zaczynasz być mistrzynią w tworzeniu tych nadnaturalnych postaci. Wielkie brawa!

Missible
Roznosiciel kawy
Posty: 1
Rejestracja: poniedziałek 23 sty 2023, 16:14
Origin ID: Missible
Kontakt:

Post autor: Missible » poniedziałek 23 sty 2023, 16:33

Damon Salvatore, Johny Deep i Wiedźmin :D Na pierwszy rzut oka. Pięknie wyszły te kreacje, co za dbałość o detale <3 Cudnie było znaleźć forum z takimi perełkami.

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » środa 25 sty 2023, 19:13

Blondas świetny! :cat_lovely: Czekam na rudzielca! :)
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » wtorek 28 mar 2023, 18:28

Świetny wizard, to chyba jeden z najbardziej charakterystycznych ludzików na forum ,świetna postać i wizualnie i z charakteru. Nie wiem czemu ale zawsze mam widząc go skojarzenie z WIedźminem choć to zupełnie inna postać (ale jakoś odruchowo tak go nawet sobie w myślach nazywam "percivalowym wieźminem" ;) )
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Aleja Simowych Gwiazd”