M3lcikowe twory potwory

Pokaż swojego sima a powiemy ci kim jesteś! Gracze wszystkich odsłon The Sims łączmy się!
Awatar użytkownika
M3lcik
Pisarz
Pisarz
Posty: 52
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 17:57
Lokalizacja: MMz
Origin ID: M3lcik

M3lcikowe twory potwory

Post autor: M3lcik » niedziela 22 kwie 2018, 11:37

Dobra, bez zbędnych wstępów i dyrdymałów przedstawiam Wam kochani mój ostatni twór CINDERELLA czyli Kopciuszka.


Obrazek


Obrazek

Awatar użytkownika
Kropka
Fotograf
Fotograf
Posty: 711
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 09:47
Lokalizacja: Kraków
Origin ID: jasna98

Post autor: Kropka » niedziela 22 kwie 2018, 11:55

Śliczna Cinderella :13-smiling-face-heart-shaped-eyes:. Jeśli tak wygląda w zwyczajnej sukience, to w balowej będzie jeszcze piękniejsza :hearts/heavy-black-heart:. Wygląda zjawiskowo :hearts/sparkling-heart:

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » niedziela 22 kwie 2018, 18:44

Zdecydowanie tytuł tego kącika ma się ma nijak do powyższej zawartości :)
Kopciuszek w Twoim wydaniu jest uroczy i pelen wdzięku. Tu zdaje się jest jeszcze z etapu sprzed poznania księcia więc strój ma skromny , ale tez mogę sobie wyobrazić jak pięknie wyglądałaby w sukni balowej od wróżki. Jest według mnie tez bardzo zblizona do wersji kopciuszka Disneya. :hearts/heavy-black-heart:
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » poniedziałek 23 kwie 2018, 10:05

Piękna, bez dodatkowego cukru naprawde realistyczna i szczerze mówiąc przypomina mi kogoś kogo znam ,bynajmniej na starych fotografiach. Bardzo sympatyczna postać i do tego sukienesia w kotki :hearts/green-heart: :cat_happy: Piękna praca i też jestem ciekaw jak będzie się prezentowac czyli kiedy dojdzie do balu :13-smiling-face-heart-shaped-eyes:
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
Silvaborealis
Pisarz
Pisarz
Posty: 103
Rejestracja: środa 18 kwie 2018, 11:57
Origin ID: SILVAbOREALIS

Post autor: Silvaborealis » poniedziałek 23 kwie 2018, 13:06

Tak, czekamy na kreację balową :). Kopciuszka bardzo ładna, twarz subtelna , dziewczęca z delikatnym pazurkiem.

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1793
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » poniedziałek 23 kwie 2018, 17:59

Subtelna, dziewczęca uroda w połączeniu ze słodyczą jaka maluje się na twarzy sprawia, że o jej rękę będą staczali boje, nie tylko książęta.
Nawet bez balowej sukni wygląda urzekająco :13-smiling-face-heart-shaped-eyes:

Awatar użytkownika
krulih2
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 97
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 22:05
Origin ID: via2382

Post autor: krulih2 » środa 25 kwie 2018, 01:37

Piękna dziewczyna, delikatna uroda i niesamowite spojrzenie. Fantastyczny pomysł na wykorzystanie niecodziennych ubranek w grze. Rewelacyjna kreacja :hearts/heavy-black-heart:

Awatar użytkownika
M3lcik
Pisarz
Pisarz
Posty: 52
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 17:57
Lokalizacja: MMz
Origin ID: M3lcik

Post autor: M3lcik » środa 25 kwie 2018, 19:07

Dziękuję za miłe słowa kochani :cat_happy: :cat_happy: Ostatnio postać Kopciuszka ciągle mi chadza po głowię - jak nic chyba stworzę swoją wersję tej baśni w grze :D A póki co na życzenie kilku osób wersja balowa:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Ktosik
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 1493
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 21:36
Origin ID: KtosikG

Post autor: Ktosik » środa 25 kwie 2018, 21:23

Naprawdę uroczy Kopciuszek :13-smiling-face-heart-shaped-eyes: , a ubranka od EA idealnie pasują do tej kreacji.
W balowej sukni wygląda zachwycająco, świetnie dobrałaś jej dodatki CC.
Zresztą książę też przystojniak, ślicznie razem wyglądają w tej tanecznej pozie. :hearts/two-hearts:

Awatar użytkownika
Silvaborealis
Pisarz
Pisarz
Posty: 103
Rejestracja: środa 18 kwie 2018, 11:57
Origin ID: SILVAbOREALIS

Post autor: Silvaborealis » piątek 27 kwie 2018, 16:57

Jak ładnie... Piękna sesja, piękni simowie odstawieni w najlepsze ciuchy oraz bajkowe wnętrza. A zrobili sobie selfika z balu :P ?

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » niedziela 06 maja 2018, 01:06

Piękna jest ta Kopciuszka w tej kreacji ,wspaniałe foty jednakowoz także bardzo uśmiecha mi sie mordka na słuchy o tym, że możliwa jest Twoja wersja baśni w simsach. Jeśli tak to czekam juz teraz niecierpliwie na Twoje dziełko. Póki co dziełem pozostaje pani Kopciuszkowa :hearts/green-heart:
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
krulih2
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 97
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 22:05
Origin ID: via2382

Post autor: krulih2 » niedziela 13 maja 2018, 21:07

:13-smiling-face-heart-shaped-eyes: przepiękna suknia i fryzura, balowy styling zachwycający i jakiż przystojny książe. Cudowna para :hearts/heavy-black-heart:

Awatar użytkownika
pepe
Bloger
Posty: 67
Rejestracja: piątek 29 cze 2018, 11:01

Post autor: pepe » poniedziałek 16 lip 2018, 14:28

Dzisiaj po obejrzeniu "Zaplątanych" chodziło mi po głowie stworzenie Roszpunki, a teraz znajduje ten temat i inną księżniczkę :03-face-with-tears-of-joy:. Fajna wersja Kopciuszka, mi osobiście na pierwszym zdjęciu bardziej przypomina Bellę z "Pięknej i Bestii" głównie przez fryzurę. Niby w wersji balowej powinna być piękniejsza, ale ja wolę tą zwyczajną :13-smiling-face-heart-shaped-eyes:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Aleja Simowych Gwiazd”