Delsowe żyjątka: Dels, kosmici i inne dziwy

Pokaż swojego sima a powiemy ci kim jesteś! Gracze wszystkich odsłon The Sims łączmy się!
Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Re: Delsowe żyjątka: Dels, kosmici i inne dziwy

Post autor: SimDels » wtorek 05 paź 2021, 14:55

@Ktosik @Kirka @Marvi @Wikki @Alibali @kreatora @bobas52 Ogromnie Wam dziękuję :) Nie był wzorowany na Delsie ale wiadomo, że każdy ma w głowie jakis swój schemat tak na budowanie jak i "zabawe genami" w grze a że znowu w każdej fryzurze wydawał mi się jakoś groteskowy no to poleciał kolejny łysol co pewnie jeszcze bardziej upodabnia go do moich pikselowych żyjątek :D

Kiedyś w innym miejscu tzw. internetów wymyśliłem na potrzeby Delsowego żywota brata (tudzież kuzyna) Delsa o imieniu Rico (pewnie go także odświeżę i tu wkleję żeby mieć pod ręką do historyjek) i ostatnio jakoś spontanicznie nie mając pomysłu na nowego ludzika stworzyłem kolejnego w zamyśle starszego brata o imieniu Hugo. Jego komiksowy żywot wskrzesił nasz temat z mrocznym wyzwaniem a sam żywot jest dostępny TU choć pewnie pojawi się także w głównym komiksie o Delsowym żywocie.

Hugo to w zamyśle podróżnik i pasjonat zjawisk niezwykłych, niedoszły muzyk ,podobnie jak Dels lubiący odkrywać świat ale w przeciwieństwie do niego bez hamulców i bez najmniejszego strachu ,słowem freak zwariowany a nawet trochę szalony dla którego nie ma rzeczy niemożliwych. Tym razem skoro to brat podobieństwo było zamierzone ale jednoczesnie chciałem by sie troche róźnił także charakterem.
A teraz fikcyjna historyjka, która go trochę "uosobi" i będzie (właściwie już jest) wykorzystana komiksowo;
Tak więc Hugo rodzinny dom opuścił zaraz po uzyskaniu dorosłości by wyruszyć dookoła świata choć w ostatnim czasie spotkał się po latach z rodziną (bratem Delsem) w pierwszej z wymienionych historyjek.
Co ciekawe bez mojej ingerencji i bez początkowego określenia że to brat gra bardzo szybko ich skumała choć miałem wrażenie, że mimo charakteru entuzjasty, Delsu jest średnio zaciekawiony wszelkimi opowieściami brata, (słucha go trochę jak radia mniej się ekscytując niż przy rozmowie nawet z obcymi ludzikami) może to wynika z maksymalnych umiejętności tego pierwszego albo... nareszcie znalazł się ktoś w grze kogo Dels owszem polubił od razu (jak każdego bo to taki ufny dziad) ale nie gada 24 na dobę jak z większością innych simów. Gra sama podsuwa scenariusze więc myśle, że o ile na dzieci Delsonów nie mam większego pomysłu o tyle brat (a może obaj bracia Delsa) jeszcze zagości także w jego komiksowym żywocie.

Obrazek
Załączniki
hugo delson1.jpg
hugo2.jpg
05.10.2021_11-49-42.png
04.10.2021_13-37-12.png
04.10.2021_10-46-46.png
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1793
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » czwartek 07 paź 2021, 18:58

Biorąc pod uwagę, że nie tak dawno uwielbiałam Twojego kuzyna Rico :14-face-throwing-a-kiss: , nowo "odnalezionego brata " również otoczę miłością siostrzaną. Bo rodzina Delsów to sympatyczne i urocze chłopaki. :hearts/two-hearts:

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » czwartek 07 paź 2021, 19:30

Nie są do siebie podobni i gdybym im obu dać czupryny to od razu by to było widać. Hugo jest bardziej "serio" - powazniejszy od postrzelonego braciszka :)
Zeby byo zabawniej o wlazlam w kazdy link jaki dales wyżej i z rorzewnieniem jeszcze raz przeczytałam przygody Delsa i ekipy. Wspomniałam Kruliha i Agusie i smutek mnie ogarnał jak sie nam nasza żelana ekipa załozycieli tego forum jakos pomniejszyla od tego czasu. Wyrosli na starość z simsów czy co?
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
Percival159
Naczelny
Posty: 553
Rejestracja: piątek 11 cze 2021, 12:06
Origin ID: Percival159

Post autor: Percival159 » piątek 08 paź 2021, 19:41

Rozumiem, że Hugo jest starszym bratem Delsa? Tak by to wynikało z opisu. :) Poprzyglądałam im się trochę i myślę, że w pewien sposób są podobni, choć Dels ma w moim odczuciu ma delikatniejsze rysy, a Hugo jest taki bardziej zbójowaty, co absolutnie niczego mu nie ujmuje. I tak myślę, że dodanie nowego członka rodziny bohaterowi opowieści komiksowej jeszcze bardziej osadza go w simowej rzeczywistości oraz sprawia, że ma jakieś namacalne korzenie, nie jest znikąd, skądś pochodzi. A swoją drogą, Hugo bardzo mi się podoba. :)
"Ukarani czy bezkarni –
Ciemność im na nerwach gra.
Bezimienni, legendarni –
Omawiają przyjście dnia".
(J. Kaczmarski)

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » piątek 08 paź 2021, 21:37

Perci - myśmy już przez te wszystkie lata tak zżyli się z niektórymi postaciami, że uważamy je za równorzędnych członków naszej malutkiej simtopowej społeczności! Dels ze swoim avkiem to na pewno number one. Ela kreatora ze swoim Vimesem, a właściwie kolejnym już pokoleniem... Aericia z Victarionem i jego braciszkiem Euronem - to samo zuo :) Ale takie zuo oswojone :) Do tego cała plejada pomniejszych postaci, z których chyba japońska rodzina Masaschiro w wykonaniu Tokusy najbardziej się wyróżnia, bo choć to japońskie postaci w stylu anime, to rudzielce :) Ale Tokusa od dawna tu nie zagląda, choć widzę ją od czasu do czasu tu i tam, i nie wiem, czy zajrzy jeszcze.
Moja sztandarowa postać niejakiej Diany Moore czy jej alter ego - czarownicy Morgany Abnest bardziej dotyczy trójki. To samo z braćmi - Max i Alex Mallory - to niestrudzeni podróżnicy badający trójkowe grobowce :) Jestem do tych postaci niezwykle przywiązana. Ale noszę się z zamiarem reaktywowania ich w czwórce... Mam nadzieję, że ty również pokażesz nam swoją rodzinkę, którą grasz od wielu simowych pokoleń. Wreszcie powiększy się nam rodzina naszych bohaterów :)

Awatar użytkownika
Percival159
Naczelny
Posty: 553
Rejestracja: piątek 11 cze 2021, 12:06
Origin ID: Percival159

Post autor: Percival159 » sobota 09 paź 2021, 20:24

Alu, doskonale to rozumiem, wszak to Simowie - w tym przypadku konkretni - są tu niezmiernie ważni, bo bez nich Simtopia nie byłaby tym czym jest. Wielu z nich zdążyłam już poznać (w tym avka Delsa jak najbardziej), czytając ich historie, zanim zaczęłam pisać na forum. W miarę czasu i możliwości będę zaglądać do kolejnych opowieści i zostawiać w nich swój ślad w postaci komentarza. Bo są tego warte. :)
I z przyjemnością poczytałabym kolejne historie z Twoimi postaciami w rolach głównych. Jeśli o mnie chodzi, to moja obecna rodzinka liczy na razie trzy pokolenia (dziadek, rodzice, dzieci-nastolatkowie). Tak, że tych pokoleń aż tak dużo nie ma. Zwykle, gdy moi Simowie stają się krezusami, brakuje mi wyzwań i tworzę nową postać. ;) Dlatego dużego drzewa genealogicznego nigdy się w grze nie doczekałam. Swoich Simów na pewno pokażę, tylko, że z wcześniejszej rozgrywki, w której grałam jedną postacią (bardzo się z nią zżyłam zresztą). Napaliłam się na stworzenie opowieści i z jednym Simem będzie mi łatwiej.
"Ukarani czy bezkarni –
Ciemność im na nerwach gra.
Bezimienni, legendarni –
Omawiają przyjście dnia".
(J. Kaczmarski)

Awatar użytkownika
Ktosik
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 1493
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 21:36
Origin ID: KtosikG

Post autor: Ktosik » środa 17 lis 2021, 22:03

Hugo jest również bardzo sympatycznym simem, choć jako starszy brat wygląda poważniej. Może nie jest kropla w kroplę Delsem, ale te "zakodowane rysy" twarzy są widoczne. :)

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » środa 29 mar 2023, 01:20

Dzieki ogromne :hearts/green-heart:

@Ktosik Jak dotychczas nie skleciłem scenek komiksowych z Hugo ale cały czas mam to w zamyśle czyli jak zawsze wychodzi moje... hmmm tempo gry :D
Tak oczywiście ten ludzik powstał "z żebra Delsa" jak przystało na brata czyli w Cas gdzie tak naprawdę lubię się czasem pobawić tą tzw genetyką. :hearts/green-heart:
@bobas52 Dosłownie zainspirowałaś mnie żeby przywrócić do życia Rico ,nie będę się powtarzać, że gdyby tak doba miała 48 godzin to... ale dzis przeczytalem ten motywacyjny komentarz ponownie więc nie pozostaje mi nic innego jak przywołać go znów do simowego świata i mam już na to pewien pomysł ;) :hearts/green-heart:
@kreatora Dzięki serdeczne Elu, ludzik miał wyglądac na starszego i takiego co wiele przezył czyli teoretycznie starszego także wiedza ale żeby nie było za powaznie to w zamyśle miał być takie wieczny podróżnik który nie zagrzał nigdzie miejsca, spróbuje zresztą to jakoś rozwinać w story niebawem jak tylko uporam się z wątkiem podróży w czasie chyba że to jakoś połączę. :hearts/green-heart:
@Percival159 Dzięki Perci! W teorii ma korzenie , kiedyś delsowe story obejmowało jego innego brata Rico, którego tez tu jakoś w końcu przywrócę no i oczywiście Delsidło ma prawie dorosłe dziecki tylko że mało im pozwalam pozyć (w sensie mało gram w trybie życia) więc pewnie ich nigdzie poza galeryja nie prezentowałem jeszcze. :hearts/green-heart:
@Alibali strasznie miło czytać o tych naszych ludzikach takie słowa, to zabawa ale faktycznie z tymi ludzikami można się zżyć i to całkiem szybko (w sensie nie tylko ze swoimi) np. ostatnio w rozgrywce jak już uda mi sie chwile zając ludzikami czy chocby pomyślec kogo gdzie wrpwadzic zawsze obowiązkowo pojawia mi sie Mortcija Twojego autorstwa p oprostu jest genialna lubię ja mieć w grze :hearts/green-heart:

Dziś ludziki i robociki dla projektu #FutureWorld3000 - https://www.simtopia.pl/viewtopic.php?f=33&t=3328

Fidox Nemo
Galeria: https://www.ea.com/pl-pl/games/the-sims ... F004CCB65B
Początkowo miał cyfrę zamiast nazwiska ale uznałem, że to jednak bardziej pasuje do robota niż ludzia nawet w dalszej przyszłości i wygląda jakoś niefajnie (kojarzy się z naszymi obawami napędzanymi światem filmów i opowieści SF o przyszłości zazwyczaj w nich nie fajnej gdzie zamieniamy się w nic nie znaczące trybiki-cyfry)
Załączniki
fidox0.jpg
fidox1.jpg
fidox2.jpg
fidox3.jpg
fidox4.jpg
fidox5.jpg
fidox6.jpg
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » środa 29 mar 2023, 02:20

Edel Tekk i Tekk Band
Galeria: https://www.ea.com/pl-pl/games/the-sims ... 0DC017736A

Nie robiłem za dużo fotek więc jeszcze zedytuję i cos dorzucę jak znajdę chwilę.
Ps: przez mały błąd wszystkie roboty to tak naprawdę hmmm... robocice :D
Załączniki
tekk1.jpg
tekk2.jpg
tekk3.jpg
tekk4.jpg
tekk5.jpg
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1793
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » środa 29 mar 2023, 05:17

Nareszcie odświeżyłeś Misiaczku swój kącik :a_bravo: i to w kosmicznym stylu. Podoba mi się nowy stylowy image Fidoxa i jego podejście do życia. Trzeba wierzyć w siebie i pamiętać, że nasza własna determinacja by osiągnąć sukces, doprowadzi do celu.

Z niekłamaną przyjemnością obejrzałam również powrót robotów (robocic :D ), które tworzą nowatorski zespół muzyczny o nazwie Tekk Band wraz ze swoim twórcą/frontmanem Edel Tekkiem.
Piosenka Elektrycznych Gitar idealnie wpisuje się w klimat futurystycznego otoczenia :D

Tak się składa, że ostatnio zatęskniłam za swoją "mieszaną" rodzinką :lol: i też wprowadziłam ją do gry.

trzy kociczki.jpg
fruwanie.jpg

Obiecałeś, że coś jeszcze dorzucisz jak znajdziesz czas - czekam zatem, bo jestem żywotnie zainteresowana jak wygląda życie u innych graczy :14-face-throwing-a-kiss: .

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » czwartek 30 mar 2023, 09:39

@bobas52 :D Zarabiste scenki, cóz za problem zamienić się w robota jeśli chce się polatać :D Chociaż z drugiej strony wydawało mi się, że kiedyś widziałem taką opcję w MC (od dawna szukam i nie widzę więc nie jestem pewien czy to było czy mi się przywidziało). Ps. bardzo ładna sypialnia z dachowym oknem!

Dodam jeszcze coś od producenta muzycznego z Tekk Band - żebyście tylko słyszeli jak oni fałszują :D
Załączniki
tekk8.jpg
tekk7.jpg
tekk6.jpg
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » czwartek 30 mar 2023, 12:07

@SimDels
Halo Misiu :hearts/yellow-heart:

Obaj faceci i Fidox i Edel to umięśnieni przystojniacy. Choć chyba bardziej lubię Edela z powodu jego uroczych piegów na nosie :) Naprawde super fajny sim :cat_lovely:
Robocice... co by tu powiedzieć o tych maszynach, aby im nie było przykro? Mają zgrabne śrubki?
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
Percival159
Naczelny
Posty: 553
Rejestracja: piątek 11 cze 2021, 12:06
Origin ID: Percival159

Post autor: Percival159 » piątek 31 mar 2023, 10:47

Świetni panowie i urocze roboty. Fidox Nemo – to przystojniak jakich mało, natomiast Edel Tekk jest bardzo uroczy z tymi piegami i taki trochę inny niż większość Twoich Simów, ale na plus. :)

Spojrzenie Fidoxa, gdy wygłasza kwestię: „A więc… zgadzasz się na to?” boskie i bardzo wymowne. :D
"Ukarani czy bezkarni –
Ciemność im na nerwach gra.
Bezimienni, legendarni –
Omawiają przyjście dnia".
(J. Kaczmarski)

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » środa 12 kwie 2023, 16:36

EE, co ja robię tu... Stary dobry Kuba! (Moim sztandarowym jest - Przewróciło się, niech leży...)
Chciałabym serio serio - usłyszeć wykonanie pioaenki Cyrk w wykonaniu tego bandu. A właściwie bandy - robocic :P

Ależ wy macie odlotowe pomysły! Ja jakoś utknęłam w tym szarym świecie... Uu, i co ja robię tuu!

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » niedziela 10 mar 2024, 20:54

Dzięki Wam ogromne :) Kurczę zapomniałem już prawie o temacie z "żyjątkami" ale ostatnio szukałem wyrywkowo postaci m.in Waszego autorstwa do scenek dla wyzwania "Zostań Architektem 1" i przypadkiem odkurzyłem ludzika, któremu zmieniłem trochę dane, teraz to ekolog maniak, który odrobine przeszkadza w zabudowywaniu naszego wyzwaniowego miasta ;) Ludzik ma umiejętności wszelakie na full (poza tymi , które mogły dojść z nowym pakiem kryształkowym choć ma predyspozycje do zbierania kryształków.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Jakby ktoś chciał pobrać ludzika z galeryji to jest tu:
https://www.ea.com/pl-pl/games/the-sims ... axis=false
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » poniedziałek 11 mar 2024, 16:04

Delsiku, bez twojego simselfa nie wyobrażam sobie Simtopii. W każdej grze gdzieś tam sobie biedaczyna pomieszkuje. Pobrałam i tę najnowszą wersję. Ale proponuję, byś zrobił także zbiorcze zestawienie wszystkich Delsów, którzy przewinęłi się przez twoją galerię i nasze forum. Będzie łatwiej uzupełnić, jeśli się coś przegapiło.


W ogóle proponuję jako kolejne wyzwanie może nie budowlane tym razem, ale właśnie zabawę w stworzenie swojego aktualnego simselfa. Tak, żeby można było na przykład zrobić filmik, w którym twój simself oprowadza wycieczkę po nowym naszym mieście. wycieczkowicze to nasze awki :)

Albo trochę bardziej złożone zadanie - stworzyć swojego awka oraz przypomnieć postać najbardziej charakterystyczną dla naszej twórczości. W moim przypadku nie mam wątpliwości, że byłaby to Morticia Addams. Perci już zawsze kojarzyć mi się będzie z Magnusem i Vitalijem, tak jak Ela z Vimesami :) Nad awkiem popracuję, bo chciałabym aby był pienkny i młody :P

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » poniedziałek 11 mar 2024, 22:45

Dzieki ALi :hearts/green-heart: To oczywiście nie Delsu tylko inny ludzik i daje słowo-nie powstał żebra Ada..Delsa :D Zresztą ma włosy (nie widać za bardzo na fotach) i zupełnie inną twarz więc miałem nadzieję, że.. no ale jak widać to już się człek nie uwolni od robienia ludzików podobnie bynajmniej ja :D
Wyzwanko ludzikowe jak najbardziej, nawet miałem podobny pomysł by każdy kto chce stworzył kogoś do rady miasta :)
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1793
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » wtorek 12 mar 2024, 11:33

Bezkompromisowy ekolog brzmi dumnie i niepokojąco z drugiej strony :D . Oby tylko nie przykuwał się do drzew i nie oblewał farbą osób noszących sztuczne futra :D . Bo niektóre działania ekologów bywają lekko mówiąc kontrowersyjne. Nie znaczy to, że jestem przeciwna ekologii. Po prostu uważam, że w każdej sprawie wskazane jest zachowanie zdrowego rozsądku.

Faktycznie dostrzegłam niewielkie różnice między Delsem a Argo :D ... mimo to nie wyprzesz się swojego chłopaka :lol: .

ODPOWIEDZ

Wróć do „Aleja Simowych Gwiazd”