Bobasowe metamorfozy

Pokaż swojego sima a powiemy ci kim jesteś! Gracze wszystkich odsłon The Sims łączmy się!
Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Origin ID: Aschantka

Re: Bobasowe metamorfozy

Post autor: Alibali » wtorek 19 kwie 2022, 18:25

Świetne postaci Bobi - wychodzą ci coraz lepsze, więc spodziewaj się lajków i pobrań lawinowo :)
Gdy już wrócę do domu to sobie oblukam ze wszystkich stron, ale na dziś powiem, że najbardziej skradła mi serce Diana. Trevor to niezły przystojniaczek, ale mam wrażenie że to taki oderwany od rzeczywistości intelektualista. w moim typie bardziej jest Timothy - ale na start zmieniłabym mu kolor włosów bo akurat takiego nie lubię. Choć mam jednego ulubionego Sima w trójce i akurat jest blondynem :)

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » czwartek 28 kwie 2022, 19:09

Zanim powstanie nowe miasto stworzyłam sobie nowego lokatora, który w nim zamieszka :09-winking-face: .

Przedstawiam Wam Travisa Salvatore - https://www.ea.com/pl-pl/games/the-sims ... axis=false.
W chwili obecnej jest miłośnikiem natury i kolekcjonerem ... jednak docelowo może pójdzie w ślady Spik'e - jeszcze się nie zdecydowałam :oops:

salvatore.jpg
salvatore1.jpg

Eli @kreatora i Persi @Percival159 bardzo dziękuje za miłe komentarze :14-face-throwing-a-kiss: :14-face-throwing-a-kiss: i pozdrawiam serdecznie.

Awatar użytkownika
Percival159
Felietonista
Origin ID: Percival159

Post autor: Percival159 » czwartek 28 kwie 2022, 21:56

Travis jest niesamowicie przystojny :) Będzie również jednym lokatorów mojego simowego świata. :)

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » piątek 29 kwie 2022, 07:27

Trevor jest świetny. Obejrzałam go sobie w CAS. Podobnie jak Vimesi tak samo Spike i Travor są bardzo charakterystyczni i są "Twoim typem faceta" kazdy z nich mógłby załozyc podobny ród o ile by ci sie chcialo w grze wyhodować paru ich potomków i wybierac zawsze najlepszego. :)

Są zupelni inni od Vimesów ale na tym polega właśnie uroda tej gry, kazdej jednostce zeńskiej podoba sie bowiem inny typ urody, ale zasada jest - gosć powinien być bardzo męski.
Trevor na pewno spełnia te wymaganie - stąd tyle "dzikich" (od nieznajomych) lajków juz zebrał. Nieszcześciem galerii jest ze moze ogólnie byc widziany przez wszystkich do wysokości 100 pobrań - potem juz tylko wyzej wywindowac go moze pare tysiecy followersów i jak pobrania przekroczą 250 sztuk to juz ma szansę zawalczyć o wiecej bo go moze być juz widac w Galerii on-line. Mam tylko nadzieję ze Galeria do TS5 bedzie lepiej zrobiona.
ORIGIN ID Kreatora Champion of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » piątek 29 kwie 2022, 19:15

No i ja przegapiłam takie ciacho Bobi???? Już lecę go zabrać do siebie!
We Wrocku "przygarnęłam" twojego poprzedniego przystojniaka i zostawiłam wnuczce (dałam jej dostęp do mojego konta, ale póki co - z zacięciem tworzy syrenki :P ), ale jakby coś narozrabiała z Trevorem, to nie ja, tylko Ala (nomem omen)!

Tworzysz świetne postaci, ale nie rób ich tyle na raz bo nie dam rady przerobić takiej ilości :) Wszystkich przecież trzeba przywitać godnie i oblukać w grze. A tak serio - cieszę się, że wrócił ci dobry humor i chęć do gry :) Oby tak dalej! Dla mnie teraz ciężki okres - gra musi konkurować z ogrodem i innymi mniej ekscytującymi zajęciami... Tylko wieczorami mogę posiedzieć przy kompie bez wyrzutów sumnienia (o ile takowe jeszcze posiadam)! To znaczy sumnienie - nie wyrzuty :cat_mwaha:

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » piątek 29 kwie 2022, 21:27

Super, mamy pierwszego mieszkańca choć na razie ni krypty dla niego nima :O
Elegancki ludzik ,pełen pasji kolekcjoner podróżnik... i wampir w przyszłości? No to może być ciekawe. Wypracowana realistyczna twarz (mam wrażenie, że tak nie potrafię albo cierpliwości mi brak). Świetny sim
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Aleja Simowych Gwiazd”