Faceci i czasem damy Kreatory

Pokaż swojego sima a powiemy ci kim jesteś! Gracze wszystkich odsłon The Sims łączmy się!
Awatar użytkownika
Ktosik
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 1493
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 21:36
Origin ID: KtosikG

Re: Faceci Kreatory

Post autor: Ktosik » środa 17 lis 2021, 22:18

Joy miałam w grze i bardzo mi się spodobała ta jej cukierkowa uroda. :cat_yes:
Arti w galerii wygląda fantastycznie, zresztą na fotkach z twojej gry też świetnie się prezentuje. :cat_lovely:
Nie wywalaj go, bo jak wrócę do gry to mam zamiar połączyć go z jakąś moją simeczką. Mam nadzieję, że coś zaiskrzy miedzy nimi. :02-grinning-face-smiling-eyes:

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » czwartek 18 lis 2021, 00:57

@Ktosik
Dżezus Gabi ale go popraw w grze w razie czego!!!!
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1793
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » czwartek 18 lis 2021, 11:20

On jest genetycznie uwarunkowany do łamania serc niewieścich ... gdyby było inaczej wcześniejsze pokolenia przewracałyby się w "grobie".

Świetny facet z mocnym zarysem kości policzkowych i żuchwy. Co do oczu to wyczytałam, że azjatycki typ urody wcale nie musi mieć charakterystycznych skośnych oczu, zdecydowania bardziej chodzi tu o ich koloryt : odcień zielonkawy, oliwkowy lub brązowy :o

P.s człowiek całe życie się czegoś uczy ...

Awatar użytkownika
Percival159
Naczelny
Posty: 553
Rejestracja: piątek 11 cze 2021, 12:06
Origin ID: Percival159

Post autor: Percival159 » czwartek 18 lis 2021, 15:05

Bardzo charakterny, zadziorny przystojniak. Jest nieco inny, niż pozostali Vimesowie, ale kto powiedział, że musi być taki jak oni? Mnie się podoba ta nowa, świeża krew. :)
"Ukarani czy bezkarni –
Ciemność im na nerwach gra.
Bezimienni, legendarni –
Omawiają przyjście dnia".
(J. Kaczmarski)

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » niedziela 28 lis 2021, 01:44

Kto chcę Zinę - brzydkie kaczako z opowiadania o Tonim do gry? Uprzedzam ma "charakterek" - gosci juz w mojej trzeciej grze i bardzo ją lubię. Do Galerii troche zmniejszylam biust bo ma jak widac na zdjeciu obfity ale poniewaz ustawiam w atrakcyjnosciach ze moi panowie takie lubią wiec w gzre ma taki jak widac
Link
https://www.ea.com/pl-pl/games/the-sims ... 638F0580EA
29.11.2021_17-16-11.jpg
To jes FAST challenge w którym biorę udzial właśnie, a własciwie Zina bierze w nim udzial XD
P.S Zina (i ja prosimy o lajki bo o challange :cat_mwaha: )

@Alibali
Alutku link jest tu u góry, a Challenge jest na simke z warkoczem przez KSsDesign :)
Ostatnio zmieniony wtorek 30 lis 2021, 11:36 przez kreatora, łącznie zmieniany 5 razy.
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » niedziela 28 lis 2021, 10:23

Powiem wprost, Twoje kobietki są po prostu De Best! W sumie uwielbiałem już Twojego żeńskiego awka ale Zina charakterna nie tylko z wyglądu po prostu musi być w mojej grze, właściwie chyba zainspirzyłaś mnie do prostego pomysłu żeby zrobić sobie taki zapis gry z licznymi choćby losowo wybranymi ludzikami twórców z naszego forumowego grona trochę jak w Simtopia City, ciekaw jestem co by z tego wyszło :) Świetna postać właściwie świetna para :a_bravo:
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » wtorek 30 lis 2021, 02:08

Bardzo mi się podoba twoja charakterna Simka. Lubię charakterne niewiasty, trochę mniej charakternych panów, bo jednego takiego charakternego już wystarczy na cały dom i życie :( Twój Vimes w nowej, kolejnej odsłonie wygląda coś bardzo potulnie - czyżby Zina przejęła cały vimesowski testosteron? Ciekawa jestem tej parki w grze - czy tak samo będą się zachowywać?
P.S. O jakim challenge Elu mówisz? Zapuściłam korzenie w trójce i nie wiem o bożym świecie! Szybko mi tu podpowiedz gdzie i co mam zalajkować!

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » czwartek 09 gru 2021, 23:16

Joy wylądowała u mnie w grze (po drobnych poprawkach). Nie wiem dlaczego miała braki w garderobie! Ale ogólnie fajnie się nią gra :) Ma bardzo ładny głos, co sprawdziłam, bo z powodów niedoborów finansowych pojechała do baru karaoke zarabiać :) Fajnie, że wyposażyłaś ją Elu na start w sporo umiejętności, w tym śpiew na maksa :)
Joy.jpg
Joy3.jpg

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » czwartek 09 gru 2021, 23:56

@Alibali Gdybym nie wiedziala ze to ona to bym jej nie poznała XD
Pieknie dziekuje Alu za wziecie jej do gry :) :hearts/heavy-black-heart:
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » niedziela 12 gru 2021, 12:05

Moje ostatnie dziecko ktorym własnie zaczęłam grać. Dla mnie w grze jest uroczy ale jak wiadomo to kwestia gustu - wzielam dla niego dwie ostatnie simki Gabi - nie pokazala ich tutaj a szkoda - i zobaczymy do której mu zaiskrzy :D
Gusti.jpg
Link do Galerii
https://www.ea.com/pl-pl/games/the-sims ... F193DEAD3A

A taki jest w grze :)
11.12.2021_00-39-32.jpg
11.12.2021_00-34-45.jpg
11.12.2021_00-36-27.jpg
11.12.2021_00-37-45.jpg
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » niedziela 12 gru 2021, 16:25

@kreatora Elu, no rzecz absolutnie jasna, że każdy ma jakiś tam gust, i tworzy swoje dzieła wg własnych kryteriów. Bez sensu byłoby wg mojego przekonania - tworzenie postaci czy domków, których osobiście nie darzyłabym sentymentem - tylko dla pobrań. Moje postaci i domki mają się w pierwszej kolejności podobać mnie - ich twórcy! Oczywiście idealnie by było, gdyby podobały się wszystkim.
Mam nadzieję więc, że nie gniewasz się na mnie za te małe przeróbki pod mój gust - naprawdę maleńkie, bo twoja Simka jest rzeczywiście urocza, bardzo wdzięczna i subtelna ( to początek gry tą postacią, więc nie wiem jak się objawi jej charakterek w dalszej rozgrywce). Ma bardzo ładny głos i jest miłą niespodzianką Elu, że wyposażyłaś ją na start w kilka umiejętności, w tym umiejętność śpiewania - dzięki temu zarobiła już na skromne początki...
Kolejne twoje dziecko też zapowiada się ciekawie!

Awatar użytkownika
Percival159
Naczelny
Posty: 553
Rejestracja: piątek 11 cze 2021, 12:06
Origin ID: Percival159

Post autor: Percival159 » czwartek 30 gru 2021, 13:50

Zina jest bardzo kobieca i charakterna, świetny kolor włosów, niby brąz, ale taki z domieszką ognia. :) A najnowszy Vimes - słodziak z tymi piegami i przystojny, mnie się podoba. :)
"Ukarani czy bezkarni –
Ciemność im na nerwach gra.
Bezimienni, legendarni –
Omawiają przyjście dnia".
(J. Kaczmarski)

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » czwartek 30 gru 2021, 20:01

Joy - co nowsza wersja to jeszcze bardziej fajna, można w tej grze wykrzesać postać która sie wyróżnia wydaje się strasznie fajna jak żywa chciałoby się powiedzieć i ona jest na to bardzo sympatycznym przykładem.
Nowy ludzik to kolejny który jeszcze bardziej nie przypomina rysów twarzy , które możnaby skojarzyć z dynastią Vimesów. Świetny realistyczny i zupełnie świeży wizualnie ludzik
Załączniki
11.12.2021_00-37-45.jpg
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » czwartek 10 lut 2022, 01:22

Moj najnowszy synek Alan typowy Vimes tym razem, ktorym teraz gram w Sulani :)
09.02.2022_22-44-02.jpg
lInk do Galerii
https://www.ea.com/pl-pl/games/the-sims ... 025F4CAE68
Alan.jpg
19.02.2022_15-42-28.jpg
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » sobota 26 mar 2022, 03:50

Mój sim, ani ja wciąż nie mozemy sie zdecydować brunetka czy ruda :) - obie panny mojej produkcji. Moze ktos nam doradzi którą wybrać?
rudzielec juz jest w Galerii - brunetke moze kiedys wysle tez ale nie teraz :)
24.03.2022_03-10-44.jpg
26.03.2022_02-33-03.jpg
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » sobota 26 mar 2022, 08:21

Kurcze zedytowałem koment i z pośpiechu wyłączyłem kompa nie publikując tak węc sory @Percival159 Perci-działanie nie zamierzone bo tak to jest jak się żyje troche w podróży i na forum włazi co rusz z innego sprzętu :D . Alan się nieźle wtopił i z tym zdecydowanie kojarzy się ze swoim rodem :) ale wizualnie jest nieco inny, bardzo wypracowane rysy twarzy. Fajnie że publikujesz od jakiegoś czasu także niewiasty bo również wychodzą ci świetnie a która brankę mu polecić? :23-face-one-eyebrow-raised: obie super ale chyba bardziej charakterna jest ta druga więc ją mu polecę mimo sentymentu do rudych simek :) Ludzik zabrany i będzie zatrudniony na etat testera nowych parceli.
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
Percival159
Naczelny
Posty: 553
Rejestracja: piątek 11 cze 2021, 12:06
Origin ID: Percival159

Post autor: Percival159 » sobota 26 mar 2022, 08:26

Najpierw Alan... wyjątkowo przystojny wyszedł, i ten pieprzyk... :D Dostrzegłam go na dużym zdjęciu i w pierwszym odruchu zaczęłam wycierać monitor, że to niby jakieś zanieczyszczenie na monitorze! :03-face-with-tears-of-joy: A to taki znak szczególny... i super!

Co do panienek, nie wiem jakie mają cechy, bo to pewnie też bym brała pod uwagę przy wyborze. Ale jeśli chodzi o urodę, to obie cudne, z tym że przynajmniej na tych zdjęciach, ruda wydaje mi się wyrazistsza, czarna delikatniejsza. Wybrałabym rudą (w tym przypadku ładny, żywy kolor) , właśnie przez tą wyrazistość i lekką zadziorność. Choć w sumie to tylko dwa zdjęcia, więc pozory mogą mylić... ;) No i nie wiem jakby to tam w Vimesich genach namieszało, choć rudy Vimes już był i wyglądał bardzo fajnie. Ale... ta czarna taka śliczna, delikatna. Ech, no dobra, ruda i zamykam wątek! :a_smile: Jak się już zdecydujesz, daj znać którą wybrałaś, bo ciekawa jestem. :12-smiling-face-sunglasses:

Edit: Myślałam, że pierwsza odpowiem, a się tu przede mną @SimDels z jakąś kropką pojawił! Potem dopisze odpowiedź, i że niby pierwszy był... Ładnie to tak... rezerwację sobie robić? :a_grin2: Żartuję oczywiście... :)
"Ukarani czy bezkarni –
Ciemność im na nerwach gra.
Bezimienni, legendarni –
Omawiają przyjście dnia".
(J. Kaczmarski)

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » sobota 26 mar 2022, 22:47

Ruda! Jest wyrazista i widać od razu, że z charakterkiem!

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » niedziela 27 mar 2022, 12:39

@Alibali No wlaśnie - baba chłop przynajmniej w grze sie tak zachowuje XD Na razie wlaczyłam poligamie w MCC i chłopak ma dwie dziewczyny choć chyba preferuje rudą - ma duszę pantoflarza?!

Czarna poleciala do Galerii jako blond aniołek - zdecydowanie na fotce Galeryjnej w wersji blond prezentuje sie lepiej - w koncu w grze mozna ją na czarno przefarbować znowu
Blond Aniolek
https://www.ea.com/pl-pl/games/the-sims ... 3A30C2B866

Ruda ale w nowej fryzurze - ktora jej nie pasuje bo wszystko psuje cholerna grzywka :70-serious-face-symbols-covering-mouth: niestety bo po za poźnym sprawdzeniu w grze.
https://www.ea.com/pl-pl/games/the-sims ... 0C7F7F7A61
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1793
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » niedziela 17 kwie 2022, 14:30

Obie panienki bez względu na kolor włosów prezentują się nader apetycznie i mają w sobie to coś, o czym swego czasu śpiewał Eugeniusz Bodo - seksapil :13-smiling-face-heart-shaped-eyes:

Nie podejmuję się doradzać Alanowi, którą ma wybrać. On sam niech zadecyduje. Przynajmniej nie będzie później miał na kogo zwalać winy za zły dobór partnerki :D

ODPOWIEDZ

Wróć do „Aleja Simowych Gwiazd”