Bobasowe metamorfozy

Pokaż swojego sima a powiemy ci kim jesteś! Gracze wszystkich odsłon The Sims łączmy się!
Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Origin ID: kreatora

Re: Bobasowe metamorfozy

Post autor: kreatora » wtorek 16 lis 2021, 22:31

@bobas52

Wszystkie twoje simki są charakterne, śliczne i zawsze bardzo oryginalne. Malo ktora simka wygląda dobrze w tej fryzurze jaką ma Sabrina a ona wyglaąda w niej idealnie! :cat_lovely:

Miriam wygłada bardzo realistycznie. Jej uroda i wyglad pasują do modelki albo aktorki. Za śliczna aby być farmerką na przykład :) Prędzej archelogiem czy lekarzem ale najbardziej pasuje mi sie dla niej kariera aktorki lub gwiazdy mediów spolecznościowych :cat_happy:
ORIGIN ID Kreatora Champion of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
Ktosik
Budowniczy
Budowniczy
Origin ID: KtosikG

Post autor: Ktosik » środa 17 lis 2021, 22:09

Bożenko wszystkie nowe simeczki są śliczne. Moje serce skradła Sabrina, bo jest taka uroczo dziewczęca. :cat_lovely:

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » środa 24 lis 2021, 09:33

Jeśli chodzi o moje pacynki, to staram się jak mogę... i jak nie mogę, to też się staram :) aby swoim wyglądem przynajmniej nie odstraszały. Jestem niezmiernie wdzięczna za komentarze i serduszka, bo to najmilszy dowód na to, że doceniane są te moje "starania" :)

Dzisiaj przedstawię Wam Winonę Ryder - https://www.ea.com/pl-pl/games/the-sims ... axis=false, którą miałam przyjemność obejrzeć w filmie pt. "Miłość w Nowym Jorku". Sam film powstał w 2000 roku i po 21 latach przypadkowo wyparzyłam go w necie.
Aktorka przypomina swoją urodą, wcześniejszą gwiazdę kina urzekającą Audrey Hepburn, dlatego być może tak bardzo mi się spodobała. Czy udało mi się choć odrobinę zbliżyć się do oryginału oceńcie sami.

00.jpg
01.jpg

Serdecznie wszystkich pozdrawiam i życzę udanej środy.

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » czwartek 25 lis 2021, 07:46

Byłam pewna ze to Audrey Hepburn, bo tego filmu o którym piszesz nie widziałam :cat_mwaha:
To chyba przez to zdjęcie
Obrazek

Fakt ta aktorka bardzo ja ptzypomina ale twoja simka moze bc śmiało oboma - jest super! :cat_lovely:
ORIGIN ID Kreatora Champion of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » czwartek 25 lis 2021, 10:57

Elu, @kreatora podobieństwo obu pań jest uderzające ... najwyraźniej ideał urody kobiecej w Hollywood mimo upływu lat jest niezmienny :) nie darmo zwykło się mówić, że prawdziwe piękno jest ponadczasowe ... w tym wypadku stwierdzenie to jest nader trafne.

łudzace podobieństwo.jpg

Dziękuję za tak wysoką ocenę mojego ludzika :14-face-throwing-a-kiss:

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » czwartek 25 lis 2021, 18:20

Faktycznie podobna do obu "wzorów",pewnie sporo sie nasiedziałas nad rysami twarzy. Wygląda super wizualnie i lubię też taki styl u pań więc pozostaje już tylko pytanie o cechy i ich wpływ na potencjalny growy życiorys ale co zwojuje w grze to juz zapewne warto przekonac się samemu :a_bravo:
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Aleja Simowych Gwiazd”