Konieczko i jego simowa rodzina

Pokaż swojego sima a powiemy ci kim jesteś! Gracze wszystkich odsłon The Sims łączmy się!
Awatar użytkownika
Konieczko321
Asystent
Origin ID: Konieczko321

Konieczko i jego simowa rodzina

Post autor: Konieczko321 » niedziela 07 lut 2021, 22:46

Sul sul. Chciałbym podzielić się moimi Simami z rozgrywki The Sims 4. Na chwilę obecną gram w 4 światach: w Wierzbowej Zatoczce, w Oazie-Zdrój, w Newcrest i od jakiegoś czasu w San Myshuno. W zasadzie moja rozgrywka opiera się głównie na rozwoju wielopokoleniowej simowej rodziny, którą gram od 22.05.2019r., od ok. godz. 17:00. Oprócz tego, trochę lubię od czasu do czasu odnawiać wnętrza domów, podwórka, ogrody, ogólnie tym, co mogę robić w grze. Ostatnio lubię bawić się na festiwalach, targować i kupować pamiątki. 5. zdjęcie przedstawia moją pierwszą parę Simów, od których zacząłem grę. Wtedy bez przerwy robiłem dzidziusie i jeszcze nie wiedziałem o limicie 8 simów w domu. :-) To było ogólnie moje pierwsze granie w Simsy (nie licząc kilku tygodni gry na telefonie w Simsy na java, parę lat temu). Dorobiłem się nimi 14 dzieci, które rozgałęziły wzdłuż i wszerz simową rodzinę. Na razie tyle na wstępie. Sorry za nudy. Na następny raz pomyślę, jak to dalej w miarę ciekawiej napisać. Od początku grania robię od czasu do czasu zrzuty ekranu i coś jeszcze. Postaram się bardziej rozwinąć temat w przyszłym tygodniu, gdzieś pod koniec. Dagg dagg i pozdrawiam!
Zrzuty (w kolejności):
1. Uważam, że Simka powinna była jeść prędzej warzywa i owoce, a nie grilla. :-) 2. "Drzewo" w przedpokoju domu (zaznaczony na mapie kolorem czerwonym). 3. Newcrest; na żółto, to miejsce, gdzie zacząłem grę, a na czerwono, to tam, gdzie obecnie gram, ok. 90% czasu. 4. Pierwszy zrzut z gry - mój pierwszy „dom”. 5. Moja pierwsza para Simów w TS4.
Załączniki
5.png
4.png
3.png
2.png
1.png

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » środa 10 lut 2021, 00:52

Sympatyczna para (choć przydałoby się więcej ich fotek) . Sądząc po obrazkach to masz tam niezła dynastyję :)
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » środa 10 lut 2021, 04:04

15 rodzin! O rany! Jak ty to obrabiasz? Ja jak mam 2 rodziny z ktorych jedną prawie stale nie gram a w drugiej mam 2 simy, to jesli dwa dni simom minie w grze, to u mnie przeklada sie to na 6 godzin w realu przy komputerze.
Drzewo genealogiczne imponujące! i fakt przydaloby sie wiecej zdjec twoich simów wgrze.
A skąd ty masz festiwale? Czyzbys mial dodatek "Życie w miescie" oprócz bazy game? Nie wiedzialam ze w bazie game są festiwale. Z mebli i dekoracji mi wynika ze jednak masz tylko te baze czyzby jakaś aktualka dodala festiwale do bazy?
Pierwsza para wyglada na padnietą- prawdopodobnie padla wyczerpana produkcja potomstwa. :cat_mwaha:
ORIGIN ID Kreatora

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » czwartek 18 lut 2021, 00:52

Elu - z wpisu @Konieczko321 choć avatarek jest żeński wynika, że to chłopak :) Chyba, że dziewczyna się pomyliła pisząc '''zacząłem, robiłem, wiedziałem..." etc...
Konieczko pisze też, że gra teraz w San Myshuno, które jest miastem z dodatku Miejskie Życie. Festiwale doszły z tym dodatkiem własnie...

Fajną rodzinkę masz! Kurcze - zaimponowałeś mi. Bo ja w czwórce nie dorobiłam się nawet potomstwa! Dzieci, które się z rzadka pojawiają u mnie, są robione od razu w CAS. Raz jeden Simka urodziła dziecko w szpitalu, ale nie grałam później tą rodzinką. Jakiś czas temu stworzyłam parę z dwójką dorosłych synów, i mama (na stare lata) zaszła w ciążę, ku mojej konsternacji, ale nie doczekałam narodzin potomka, bo mi zapis wywaliło z jakimś błędem. Nie skasowałam tego zapisu. Spróbuję go jeszcze ocalić, żeby z ciekawości zobaczyć, jak sobie mamuśka z tatusiem będą radzić z tak późnym macierzyństwem :P W realu mam przykład w dalszej rodzinie, że to niekoniecznie dobry pomysł :/

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » czwartek 18 lut 2021, 02:31

@Alibali
Alu to chłopak jak najbardziej z pieknym słowiańskim imieniem Damian :) Odwrotny przypadek jak u mnie ja mam meskiego avka a on żenskiego
ORIGIN ID Kreatora

Awatar użytkownika
Ktosik
Budowniczy
Budowniczy
Origin ID: KtosikG

Post autor: Ktosik » wtorek 23 lut 2021, 19:43

Damian, no naprawdę podziwiam, że grasz tak liczną wielopokoleniowa rodzinką. :cat_yes: U mnie jak dotrwam do wnuków to już jest duży sukces. :03-face-with-tears-of-joy:
Świetnie wyglądają te wszystkie fotografie na ścianie. Domki też ładne, i jak przystało na tak liczną rodzinę przestronne oraz wygodne.
Co do pierwszej fotki, to simki w ciąży, podobnie jak ciężarne kobiety w realu, mają w tym okresie różne zachcianki, widocznie miała ochotę na grillowane potrawy. :01-grinning-face:

Awatar użytkownika
Konieczko321
Asystent
Origin ID: Konieczko321

Post autor: Konieczko321 » sobota 27 lut 2021, 00:03

@SimDels Dzięki. :) To tylko ułamek. Gdybyś zobaczył całą tą dynastyję, spadłbyś z krzesła! :D Wkrótce wrzucę więcej zdjęć. :)
@kreatora Dzięki. :) Gram nie tylko w 15 rodzinach, ale dodatkowo w 6 w Oazie-Zdrój, 14 w Wierzbowej Zatoczce i we wszystkich mieszkaniach w 2 północnych dzielnicach San Myshuno (południowe nietknięte). Gram takim sposobem, że gram jedną rodziną i czasem z nudów przeskakuję z parceli na parcelę, głównie do robienia dzieci i odbierania porodów. Jak już wspomniałem, w konkretnym domu gram prawie cały czas (zaznaczony na mapie czerwonym kolorem). Każdy gra po swojemu, ale mi szybko obrzydłoby granie tylko 1, 2 rodzinami, w sensie jako dosłownie wszystkimi w grze. Festiwale są w Miejskim życiu. Gram tylko na podstawce (czasem mogłem mieć elementy z Pakietu Świątecznego) i Miejskie życie. Wkrótce wrzucę więcej zdjęć. :) Nie lubię swojego imienia, ale dzięki za miłe słowa. :) Nie pochodzenia słowiańskiego, tylko greckiego.
@Alibali Dzięki! Każdy gra po swojemu. Ja z kolei bardzo lubię robić simowe potomstwa. PS. Nie jestem kobietą. Awatar miałem taki (żeński), bo mi się podoba ta Simka.
@Ktosik Dopóki mam uciechę z drzewa, to będę rozwijać. "drzewo" - mam na myśli simowe drzewo w programie My family Tree (więcej o tym w następnym poście). Ja gram już chyba na 20. pokoleniu (od maja 2019). Lubię wrzucać simy z gry. W CAS-ie rzadko, przeważnie dla odmiany. Jeśli już, to losuję kostką 2 simów do czasu, jak mi się spodobają oczy, usta itp., a później robię im dziecko, do czasu jak mi się spodoba mieszanka genowa. Nie gram cały czas dosłownie wszystkimi rodzinami. Gram przeważnie jedną rodziną, z nudów przeskakuję co jakiś czas na pozostałe i dodatkowo daję na przemian z długim normalne tempo gry, więc jakoś czas leci i nim się obejrzę - następne, następne, następne pokolenie :D Dzięki :) Nie lubię robić domów. Wolę ściągnąć i czasem poprawić trochę wnętrze. Jest święto, jeśli chociaż raz na 100 lat zrobię swój. Proszę nie śmiej się z tego "domu" na jednym ze zdjęć! XD Wtedy nie zwracałem uwagi, czy pasuje kolor do zasłon itp. itd. Po prostu cieszyłem się, że mogłem robić simami jakiekolwiek interakcje, cokolwiek. Bardzo miło wspominam czas, wrażenia z pierwszych tygodni gry. Tylko ładowałem gotowe, wielgachne pokoje z pustkami. Ten "dom" nie miał nawet dachu. Zwykła bryła. Żałuję, że nie zachował mi się się ten zapis. Pokazałbym więcej zdjęć, chociaż nie byłoby czym się chwalić. XD Wiem, że ciężarne podobno mają takie zachcianki. :D Chociaż z tymi grillami, jedzeniami, to mogliby po sobie sprzątać! Cały czas robię to za nich. :( :)
Postaram się w najbliższych dniach więcej napisać.
Dagg dagg i pozdrawiam!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Aleja Simowych Gwiazd”