Wasze światy do The Sims 3

Pytania i ciekawostki z gry The Sims 3
Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Wasze światy do The Sims 3

Post autor: SimDels » środa 25 kwie 2018, 15:11

The Sims 3 dało możliwość pełnego kreowania światów za pomocą darmowego programu dla posiadaczy gry.
Dzięki narzędziu "Stwórz Świat" dla gry powstało mnóstwo światów w tym prawdziwe arcydzieła wzorowane niekiedy na realnych lokacjach i miastach.

Pod tym linkiem znajdziecie instrukcję do tego programu.

W tym wątku możecie pochwalić się światami, które tworzycie lub tymi, które już stworzyliście za pomocą wspomnianego programu :)

Dla zachęty zacznę od swojego otoczenia choć nie jest zbyt nowe. Świat nazwałem "South Islands" i jest to archipelag wysp na których znajdują się różnorodne miejsca od portowych osad i miast do piramid i słomianych domów ;) Aarchipelag kryje różne ciekawostki jak rafy koralowe, oceanarium czy zagadkę zniknęcia tajemniczej cywilizacji uakti, którą sim może rozwiązac kiedy odkryje odpowiednią z wysp. Stolica archipelagu jest Agava City a całość jest oczywiście inspirowana otoczeniem z dodatku Rajska Wyspa.



Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Nie zachowały mi się fotki z procesu powstawania świata ale jak najbardziej jeśli nawet dopiero zaczynacie zabawe w tworzenie świata to możecie tu zdawac realcję z budowy i wstawiać fotki z placu budowy :)
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » poniedziałek 21 maja 2018, 02:48

Największy w sensie liczby parceli choc i ogólnie wielkości światek jako obok South Islands stworzyłem nazywał się Tokyoko City i był inspirowany trochę Tokyo i troche ogólnie Japonią choć z naciskiem na charakter miejski wieżowce własnej roboty. Tu nieco więcej fotek i wybrane parcele do pobrania związane z tym otoczeniem.

Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

ODPOWIEDZ

Wróć do „The Sims 3”