OA.No.B001

Awatar użytkownika
Bożena
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 47
Rejestracja: czwartek 19 lis 2020, 21:47
Origin ID: Bozena2
Kontakt:

OA.No.B001

Post autor: Bożena » wtorek 24 lis 2020, 19:56

Domek mieści się gorącej Oazie Zdrój. :a_drink:
Galeria
Rozmiar 20x15
1 sypialnia 1 łazienka
66 379
Przed położeniem parceli ,użyj kodu bb.moveobjects :cat_yes:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Marvi
Stalker
Stalker
Posty: 684
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:41

Post autor: Marvi » niedziela 29 lis 2020, 01:20

Takie miejsca w Oazie są potrzebne! Bo taka meksykańska chatka (chatka! znowu kawał wnętrza w niepozornej bryle) świetnie wpisuje się w klimat tego otoczenia. Świetne połączenie różnych rodzajów kamieni, kolejna świetna klatka schodowa, cudowna jadalnia na świeżym powietrzu, ekstra! Dodatkowo zwróciłam uwagę na ciekawie skonstruowany kominek - wspaniały patent, takie pomysłu to ja bardzo lubię. Inspirująca rzecz!
Natomiast samo zewnętrze piękne - samo wejście do domku po schodach wygląda kapitalnie, ale sadzawka u podnóża domu to już w ogóle "daje do pieca".
Super domek <3

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1793
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » środa 02 gru 2020, 07:56

Z uwagi na brak 69 obiektów (z dodatku Gwiezdnych wojen), które zostały użyte przy budowie tego domu, nie jestem w stanie w pełni ocenić tego projektu. Sam dom pod względem konstrukcyjnym wygląda interesująco i idealnie wpisuje się w klimat Oazy.

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » niedziela 06 gru 2020, 00:15

Popieram to co wyżej ,to jest piękne i idealnie wpisuje się w naszą domową "meksykańską" zatoczkę. Budynek bardzo mi się spodobał, jest klimatyczny i odważnie barwny jak przystało na tą część domowego świata :) fajnie wygląda cześć z łukami i całość pięknie to otoczenie ożywia a wewnątrz poprostu chciałoby się zostać zdecydowanie na dłużej. :13-smiling-face-heart-shaped-eyes: przytulne zakamarki jak ten z biblioteczka skutecznie o tym przekonują ,świetna praca !
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Budynki Bożeny”