Magic Autumn

Awatar użytkownika
Bożena
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 47
Rejestracja: czwartek 19 lis 2020, 21:47
Origin ID: Bozena2
Kontakt:

Magic Autumn

Post autor: Bożena » niedziela 22 lis 2020, 15:05

Domek typowy jesienny,skoro mamy złotą jesień to tak mnie wzieło na typowo jesienny klimaty,moze komuś przypadnie do gustu.
Galeria

Rozmiar: 30x20
cena 129 487
1 sypialnia 2 łazienki
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » wtorek 24 lis 2020, 00:56

Domek ukryrty w lesie jest sliczny i klimatyczny z tymi staroswieckimi wnetrzami :cat_lovely:
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » wtorek 24 lis 2020, 14:10

Ja lubię wszystko, co jest starsze ode mnie, w związku z tym staroświeckie klimaty również :) Podoba mi się kolorystyka domku, z zaskoczeniem zauważyłam, że uzyskałaś jesienny nastrój nie nadużywając brązowych i złocistych barw. A tych kolorów akurat nie lubię. Fajnie połączyłaś dwa różne style szafek, kuchnia jest ciekawie zaaranżowana. Uśmiechnęłam się na widok "stojaka" na kwiat - Sprytne! Wykorzystam ten patent! Piękny jest też ogród, a szczególnie z tym zakątkiem przy brzozie.

Awatar użytkownika
Katel
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 135
Rejestracja: czwartek 07 cze 2018, 07:24
Lokalizacja: Podkarpacie
Origin ID: Katel

Post autor: Katel » wtorek 24 lis 2020, 14:19

Piękny domek :) Klimatyczny i w jesiennym klimacie, a jednocześnie pozytywnie nastrajający :)
W przerwach między budową a budową bawię się tak: https://www.wattpad.com/user/Kami-Kate

Awatar użytkownika
Bożena
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 47
Rejestracja: czwartek 19 lis 2020, 21:47
Origin ID: Bozena2
Kontakt:

Post autor: Bożena » wtorek 24 lis 2020, 16:23

@Alibali Taki stojaczek z roweru pod brzózką to z mojego podwórka, ja mam swoją jedną śliczną brzózkę przy tarasie a pod nią od taki stojak i stąd pomysł żeby odzwierciedlić go w grze . @kreatora @Katel dziękuje

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1793
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » środa 02 gru 2020, 07:32

Korzystając z odrobiny wolnego czasu dołączę również swój komentarz. Tak się składa, że nauczyłam się komentować prace dopiero po pobraniu i obejrzeniu ich w grze. A ponieważ ostatnio cierpię na deficyt wolnego czasu - komentuj z opóźnieniem.
Sam domek jest cudny a zagospodarowania otoczenia w jesiennym kolorycie dodaje mu jeszcze więcej uroku. Moim ulubionym pomieszczeniem jest salonik z jadalnią.

magic.jpg

a uwagę przykuła dekoracja w ogrodzie:
magic1.jpg

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » sobota 05 gru 2020, 21:12

Ciekawa bryła i piękne otoczenie pełne ciekawych detali co pokazała także Bobi. Wewnątrz to już stylowy przepych rodem z XIX wieku. Lubię takie klimaty, pięknie wszystko skomponowałaś ,salon,kuchnia i czytelnia genial i nawet w kibelku idealna dla epoki spłuczka i wyposażenie :) ma no pewnych ram stylowych, znów nie brakuje odwagi w kolorach i kompozycji. Jak tylko będę na spokojnie na łapku to postaram się przejrzeć nie tylko ta pracę w galerii i pewnie także w grze. Świetna praca!
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
Bożena
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 47
Rejestracja: czwartek 19 lis 2020, 21:47
Origin ID: Bozena2
Kontakt:

Post autor: Bożena » wtorek 08 gru 2020, 17:53

Ślicznie dziekuje za komentarze,jakoś ostatnio taki styl mi najlepiej wychodzi.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Budynki Bożeny”