MaiDs

Awatar użytkownika
Bożena
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 47
Rejestracja: czwartek 19 lis 2020, 21:47
Origin ID: Bozena2
Kontakt:

MaiDs

Post autor: Bożena » niedziela 22 lis 2020, 14:46

A to mój domek wyróżniony w Spark'd Challenges Złota Era
W piwnicy tego domku znajduje się dodatkowe mieszkanie,które można wynająć młodym studentą albo zaprosić znajomych.
Parcela mieści się w świecie studenckim bo to domek emerytowanego wykładowcy z uniwersytetu.
rozmiar 20x15
cena 192 054
3 sypialnie 3 łazienki
Galeria
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » wtorek 24 lis 2020, 01:11

Uroczy staroświecki domek , Wnetrza cud, miód i malina. Klimatyczne , przytulne z idealnie dobranymi kolorami. Mistrzowska praca :cat_lovely:
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » wtorek 24 lis 2020, 14:17

Domeczek jest niewielki a przez to uroczy! Ma prześliczną bryłę - chyba najładniejszą z wszystkich domków które obejrzałam. Jak na takie ociupstwo, jest zaskakująco wygodny i obszerny wewnątrz, bo pomysłowo zagospodarowałaś parter, otwierając go ku dachowi. Śliczna jest ta klatka schodowa! Domek choć z przeznaczeniem dla emerytowanego profesora wcale nie trąca myszką - wtręcz odwrotnie - jest pełen życia - a to przez dobór kolorów. Siedzę dziś nieco śnięta nad klawiaturą (spadek ciśnienia!), a ożywiłam się wyraźnie na widok tej posadzki w łazience! Wielkie brawa Bożenko!

Awatar użytkownika
Marvi
Stalker
Stalker
Posty: 684
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:41

Post autor: Marvi » niedziela 29 lis 2020, 01:02

Śliczny, przytulny wiejski domek z fantastyczną bryła! Bardzo podoba mi się połączenie faktur i kolorów na fasadzie (ciemne kamyczki i jasne drewienko). Poza tym nie wpadlam na takie zastosowanie komina! W sensie, ze można go powiększyć i to świetnie się sprawdza!
Poza tym bardzo fajne, leciutko zagracone (ale nie zaśmiecone) wnętrze! Jest przytulne, takie chatkowo-babciowe, ciepłe.
Tak jak Aluś, zwróciłam takze uwagę na klatkę schodową fajnie wkomponowaną w salon :)
Urocza praca!

Awatar użytkownika
Bożena
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 47
Rejestracja: czwartek 19 lis 2020, 21:47
Origin ID: Bozena2
Kontakt:

Post autor: Bożena » niedziela 29 lis 2020, 11:28

Bardzo dziękuje za miłe komentarze,staram się niezaśmiecać parcel ale to samo jakoś idzie tam drobiazg tu dekoracja i tak bez końca.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Budynki Bożeny”