Wnętrza Violent_Violet

Jesteś zapalonym architektem? Twoją pasją jest wymachiwanie kielnią i łopatą? To jest miejsce właśnie dla ciebie! Gracze wszystkich odsłon The Sims łączmy się!
Awatar użytkownika
Violent_Violet
Roznosiciel kawy
Posty: 13
Rejestracja: sobota 07 gru 2019, 00:58
Lokalizacja: Wielka Brytania
Origin ID: ViolentSimmer

Wnętrza Violent_Violet

Post autor: Violent_Violet » sobota 07 gru 2019, 18:03

Inspirowane klasycznymi 'studio flat' dla studentow w UK. Stworzone specjalnie dla typowego gracza w Foxbury Institute. Takie cos tam na poczatek :08-smiling-face-open-mouth-closed-eyes:
P.S. Prawdziwe pokoje sa bardziej jak cele w wiezieniu ale nasze kochane simy potrzebuja troche wiecej miejsca :04-rolling-on-the-floor-laughing: :04-rolling-on-the-floor-laughing:
Załączniki
12-07-19_4-42-33 PM.png
12-07-19_4-42-15 PM.png
12-07-19_4-49-04 PM.png
12-07-19_4-48-39 PM.png

Awatar użytkownika
Marvi
Stalker
Stalker
Posty: 680
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:41

Post autor: Marvi » sobota 07 gru 2019, 18:44

No w realu by to było tak przez pół mniejsze XD A z sekcją komputerową to pojechałaś po całości - nora młodego wersja skompresowana XD
Podoba mi się aneksik kuchenny - w sensie wygląda to realistycznie, jak w akademiku ;D
Świetne wnętrze :D Plakaty są - od razu widać, ze małolaty pełne pasji :D Nawet są szmaty na podłodze +10 do realizmu XD To jest tak jak w życiu :D I jest mega klimatycznie :)
Podobi mi się :D Trzymej tak dalej!

Awatar użytkownika
Aericia
Administrator
Administrator
Posty: 729
Rejestracja: wtorek 03 kwie 2018, 21:54
Lokalizacja: Warszawa
Origin ID: ukyojin

Post autor: Aericia » niedziela 08 gru 2019, 13:23

Ale fajne! Bardzo realistycznie oddana kanciapa! Aż czuć ten zaduch nory nerda, ktory tam się zaszył na miesiąc grając po nocach w rpg, pożerając mrożoną pizzę i zupki chińskie z mikrofali! A gdyby zamiast fotela postawić mu kibel, byłoby stanowisko gracza całodobowego. :D
Propsy za Ciemną Stronę Plumboba (dla Ciebie i za Maxisa, że dał w ogole taki plakat!). :)
Obrazek

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » niedziela 08 gru 2019, 16:52

Bardzo realistyczna i klimatyczna studencka "nora". Swietnie dobrane kolorystycznie wszystkie meble i dekoracje. Tez mi sie podoba :)
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3338
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » poniedziałek 09 gru 2019, 00:39

Pewnie, że simsach można zaszaleć bardziej niż w realu i Ty faktycznie zaszalałaś; świetny artystyczny nieład, masa fajnych rzeczy no i nawet półka z Ikeły jest :) Super, bardzo fajne wnętrze.
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1790
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » poniedziałek 09 gru 2019, 09:28

Świetne kolorystycznie urządzone wnętrze. Daje się wyczuć pewien artystyczny nieład,który najwyraźniej sprzyja kreatywności lokatorowi tego pomieszczenia.

Awatar użytkownika
Violent_Violet
Roznosiciel kawy
Posty: 13
Rejestracja: sobota 07 gru 2019, 00:58
Lokalizacja: Wielka Brytania
Origin ID: ViolentSimmer

Post autor: Violent_Violet » niedziela 15 gru 2019, 22:20

Zaraz po dostaniu Uniwerstetu stwierdzilam ze mieszkania studenckie w tej grze sa okropne :08-smiling-face-open-mouth-closed-eyes: wiec zaczelam od nowa. Witam w nowym Wyvern Hall! Nowotrzesne pokoje lecz serce budynky przypomina jak stary, ale tez pieknne jest Brightchester. Chialam by moi simowie mieli czego dusza zapragnie ale po kilka zeczy i tak tylki musza ruszyc poza budynek. Idealny balans ulatwiajacy gre lecz zapeniajacy potrzebe wyjscia z domu i poznawania nowych ludzi. Nie ma tu komputerow jedynie te do nauki. Jest rowniez mini silownia ale niestety jest tak jak w prawdziwym zyciu i do niej nie zagladam :03S-face-with-tears-of-joy: mam nadzjeje ze sie spodoba :hearts/two-hearts: przepraszam za screenshoty jesli sa odrobine krzywe :07-smiling-face-open-mouth-cold-sweat:
Załączniki
rooms.jpg
Pokoje Komunalne
layout.jpg
Z widoku ptaka
halls.jpg
korytzarze
bedrooms.jpg
Sypialnie z lazienka

Awatar użytkownika
Marvi
Stalker
Stalker
Posty: 680
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:41

Post autor: Marvi » poniedziałek 16 gru 2019, 16:46

Te studenckie apartamenta sa koszmarne - zarówno domki jak i akademiki, przy czym akademiki to jest syf, kiła i mogiła, aż szlochać się chce, aż leżeć nago w kuchni i ubijać pięściami gumolit na kotlety się zachciewa!
A co do screenów, to faktycznie chyba Ci się obiektyw wykrzywił xD Ale to kwestia marginalna ;)
Ha! Ad rem: Wnętrze robi robotę, faktycznie zachowałaś klimacik zabytkowego miasteczka studenckiego, w sensie pokój wspólny to klasyka. Obrazy, kanapy trochę zakrawające na antyki, rzeźby bardzo spójne + świetny patent ze zrobieniem korytarza - nie wygląda to tak kretyńsko jak w oryginale, ze wpadasz z windy do salonu, a tam ktoś już syczy "ciiii, film oglądam" XD
Siłownia tez bajerek, bo zawsze się przyda, a te mendy mają jakaś rozrywkę - w sensie oprócz stołu do sokponga w holu ;)
Rozwiązanie, które mi się podoba, to dołączenie niewielkich, ale funkcjonalnych toalet do pokojów - no wreszcie troche prywatności, a nie szalety przechodnie i grzybica stóp :/ Jednak trzymajmy jakiś poziom :/
Pokoje też niewielkie, ale napchane absolutnym niezbędnikiem: własną lodówką, łóziem i biurkiem. Widzę także, ze są pokoje vipowskie, a mianowicie z lóżkiem dla dwojga - khem, khem, no ostatecznie jak akademik koedukacyjny to koedukacyjny! Nie ma się co szczypać :D
Ładne i przytulne wnętrze, zielony hol gra z pomarańczowym salonem, sypialenki jasne (heh, do pierwszej imprezy i rozlanego wina na ścianie :D), jest trochę miejsc do zobawa, trochę kącików do odpoczynku i własne 4 ściany do nauki :)

Udzielam aprobaty i błogosławię temu miejscu! :) GJ!

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3338
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » poniedziałek 16 gru 2019, 16:50

Mam wrażenie, że przy tym studenckim dodatku doba simowa powinna trwac przynajmniej 2 razy dłużej bo inaczej to ma średni sens; mało życia simowego by wsio ogarnać (czytaj: cokolwiek innego niż zakuwanie non-stop) choć pewnym ułatwieniem jest wieczne zycie sima (zawsze tak to mam ustawione w grze żeby nie zmieniali wieku bez pozwoleństwa ;) )
Wnętrza świetne, wielokrotność łuku na pierwszych fotkach sprawia wrażenie luster. Robiąc fotki na shifcie i mając "dzire w suficie" np na schody (pewnie w tym przypadku to były schody?) możesz dać klawiszek "page up/PgUp" tak by gra odczytała widok kawałka tego co powyżej ,wygląda to wtedy fajniej bo nie ma rzeczionej "dziury".
Pomieszczonka są mega, podoba mi sie ten pokoik w bieli , całośc realistyczna, bardzo fajna, długi hol, obszerny pokój z tv. Świetne miejsce dla wymeczonych studenciaków :)
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
Violent_Violet
Roznosiciel kawy
Posty: 13
Rejestracja: sobota 07 gru 2019, 00:58
Lokalizacja: Wielka Brytania
Origin ID: ViolentSimmer

Post autor: Violent_Violet » piątek 01 maja 2020, 23:33

Stary Kosciul przerobiony na domek z 2 sypjalniami. Bardzo w stylu Farmhouse. Dostepny na Glareii. Prosze nie pytac gdzie sa poprzedni mieszkancy (ci z podziemi). Mam nadzjeje ze sie podoba :hearts/sparkling-heart: :hearts/two-hearts: :hearts/sparkling-heart:
Załączniki
05-01-20_10-24-33 PM.png
05-01-20_10-24-05 PM.png
05-01-20_10-23-24 PM.png
05-01-20_10-22-58 PM.png
05-01-20_10-22-28 PM.png
05-01-20_10-21-59 PM.png
05-01-20_8-10-32 PM.png
05-01-20_8-10-06 PM.png
05-01-20_8-09-19 PM.png
05-01-20_5-41-28 PM.png
05-01-20_5-41-23 PM.png
05-01-20_5-39-54 PM.png
05-01-20_5-39-48 PM.png
05-01-20_5-35-42 PM.png
05-01-20_5-34-37 PM.png

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » sobota 02 maja 2020, 06:22

Uroczy salon w bieli z świetnie pasujacymi i wyważonymi akcentami zieleni, i żółci - sciany z tapetą w liscie, żółtym dywanikiem i żóltymi lampami.
Sypialnia szalenie romantyczna i bardzo stylowa. Bardzo ładna ta ozoba z kwiecia na ścianie.
Lazienka konsekwetnie w bieli jak reszta wetrz - duzo kwiecia i zileni plus romantyczne swiece znakomicie pasuje do stylu calosci,
Slicznie wygladajace miejsce wypoczynkowe przy basenie. Nie jest przeładowane dekoracjami i wyglada szalenie realistycznie.
Zgrabna, smukła bryła byłego koscioła goruje nad tym pieknym ogrodem i basenem.
Bardzo ładna praca :)
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3416
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » sobota 02 maja 2020, 18:27

Kurcze, nie jestem kościółkowa, wszyscy wiedzą, ale jakoś deprymuje mnie idea zamieszkania w "kościółku", nawet byłym, choćby były to wnętrza jak z reklamy BRW...
Same wnętrza są bardzo eleganckie, powiedziałabym - nawet wykwintne, z najwyższej simowej półki. Pięknie prezentuje się szczególnie ta kwietna sypialnia. Ale gdzieś mi z tyłu głowy dzwoni (nomen omen) jak na mszę... Złudzenie jakie, cy cóś...
Widziałam w Szkocji (w Glasgow i Edynburgu) budynki kościołów "zagospodarowane" na biblioteki, galerie sztuki, na kluby, nawet przedszkole.... Ale wnętrze mieszkalne... słabo to do mnie przemawia...
Może zrobiłabyś z tego jakiś zacny klubik... Potencjał jest...

Awatar użytkownika
Marvi
Stalker
Stalker
Posty: 680
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:41

Post autor: Marvi » sobota 02 maja 2020, 19:42

Kościół przez o z kreską! Zaraz Ci tu kurna słownik wyślę xD Za pokutę zadaje Ci "Twilight" po polsku XD Cierp! xD
Ale po tej lekkiej naganie to zmierzajmy do sedna :D
Po pierwsze, to po czasie do mnie dotarł sens stwierdzenia o poprzednich mieszkańcach *slowpoke* XD Splułam monitor, Aericia zaświadczy, że było pośmiane xD Po prostu dałaś do pieca xD *kremacyjnego XD*
A po drugie to nieźle się z tymi kwiotkami nadźgałaś xD Tam ewidentnie była jakaś kaplica wotywna i te kwiotki to chyba z danin pozostały :D
Ogólnie fajny pomysł, ja sobie przerobiłam kiedyś kościół, ale w formie biblioteki (jakbyś sobie chciała obczaić, to łapaj linka https://www.ea.com/pl-pl/games/the-sims ... axis=false :P). Zresztą, tak jak Ala tutaj pisze, zainspirowałam się tymi kościoło-knajpami w Glasgow (chociaż bryłę sobie podpatrzyłam akurat z jakiejś innej mieściny, ale to whatever). Mnie ogólnie taka forma domostwa nie przeszkadza, w sensie sama bym chyba nie chciała mieszkać w takim przybytku, ale ogólnie licencia poetica i pomysł propsuje! Poza tym całkiem zacnie się to prezentuje zarówno zewnątrz jak i wewnątrz. Poza tym sobie myślę tak, że jakbyś ten domek w sumie przysposobiła np. jako locum dla wampira, to by to było całkiem szprytne! I wtedy robisz ukrytą piwniczkę i smyntorz z trumienkami pod spodem :D I pewnie wtedy też projekt zrobiłby się, o dziwo, mniej kontrowersyjny :D Tylko nie wiem czy Ty masz pakiet z gacopyskami czy nie. Ale jakby nie wartościuję tego, tylko rzucam luźną propozycję :)
A sam domek fajnie zrobiony, jasny, przestronny salon z dużą ilością kwiotków, w fajny sposob przełamany "liściastą" tapetką (w ramach walki z monotonią! :D), bardzo pomysłowy patent na kominek. Jasna sypialenka (znowu fajny motyw z kwiatami na scianie, było chyba sporo dłubaninki :D), podobają mi się nie tylko same girlandy wokół okien, ale i te łuki wypełnione kwiatuchami :D
Fajny, jasny, przestronny domeczek, ciekawie zaaranżowany i super pomysł! :D Mnie się podoba! <3

Awatar użytkownika
Ktosik
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 1493
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 21:36
Origin ID: KtosikG

Post autor: Ktosik » sobota 02 maja 2020, 22:01

Widziałam kiedyś w telewizji taki program, gdzie znani architekci aranżowali nietypowe obiekty na pomieszczenia mieszkalne. Była tam stara stodoła, remiza strażacka i właśnie kościół. Niesamowicie to wyglądało po przeróbce, znalazłam przykładową fotkę willi.
willa w kościele.jpg
Twój kościółek też bardzo mi się podoba. Ciekawy klimat w nim stworzyłaś, pomimo dominującej bieli, która jest raczej chłodnym kolorem. Wszystkie pomieszczenia są przytulnie i ładnie urządzone, a sprawiają to własnie dodatki w postaci kwiatów i drobnych akcentów kolorystycznych, jak lampy czy fragment zielonej liściastej ściany.
Świetna, pomysłowa praca! :hearts/two-hearts:

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3338
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » wtorek 05 maja 2020, 23:30

Niesamowity pomysł. Kościół dość amerykańskim stylu, tak mi się skojarzył, pomysłowy od zewnątrz i od wewnątrz. Wewnątrz zaś od razu rzuca się w oczy kwiecista ściana, to robi wrażenie. W sypialni znów podobny zamysł i odrobinę trwało zanim przyjrzałem się jak to uzyskałaś, genialne. Myśle, że taki zamysł sprawdziłby się także jako np hotel dla nowożeńcó lub coś w podobie, może sala ślubów w miejscem noclegowym. Ciekawa oryginalna praca :a_bravo:
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
Violent_Violet
Roznosiciel kawy
Posty: 13
Rejestracja: sobota 07 gru 2019, 00:58
Lokalizacja: Wielka Brytania
Origin ID: ViolentSimmer

Post autor: Violent_Violet » wtorek 05 maja 2020, 23:57

Dziekuje bardzo za pozytywne komentarze 😄 terz myslalam nad restauracja czy czyms podobnym ale w glasgow ostatnio pojawia sie coraz wiecej budowli w stylu loft przerobionych wlasnie ze starych kosciolow I to mnie wlasnie za inspirowalo.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wielkie Simowe Budowle”