Paralives - bieżące informacje i ciekawostki dotyczące gry

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 2290
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Re: Paralives - bieżące informacje i ciekawostki dotyczące gry

Post autor: Alibali » wtorek 19 kwie 2022, 18:47

Dziwię się i dziwiłam już tyle razy niedoróbkom trójkowym i czwórkowym, że właściwie to już... powinnam przestać się dziwić :( Zarówno w trójce jak i w czwórce (ale bardziej w czwórce) istnieje od dawna możliwość "zakładania" simowi ubrania na zasadzie warstw oczywiście stworzonych przez niezależnych kreatorów.. Tzn jeśli mamy Simkę ubraną w spodnie ogrodniczki z kategorii ubranie całościowe góra i dół (whole) na gołe ciało , to możemy jej jeszcze założyć bluzkę. Bluzka ta przypisana jest do jakiegoś wolnego slotu np pierścionka lub bransoletki, czyli zapisana jest w kategorii akcesoriów i tam należy jej szukać. Tak też możemy zakładać płaszcz na już założone ubranie typu whole. Ubrania to nic innego jak kolejne warstwy jak w fotoszopie. Zakładając bluzkę która jest z kategorii top musimy założyć jeszcze spodnie lub spódnicę. Zakładając ubranie typu whole mamy to w jednej warstwie. Każdy rodzaj ubrania z rodzaju góra czy z rodzaju dół to osobne warstwy Ale gdybyśmy założyli ubranie whole - stanowi ono jedną całościową warstwę z danej kategorii, i kolejnej już nie możemy nałożyć, bo zastępujemy jedn ąwarstwę inną warstwą. Nie wiem czy wystarczająco jasno to wytłumaczyłam. Ale twórcy cc odkryli, że pierścionek czy bransoletka czy też okulary to też kolejne warstwy, ale z innej kategorii, które można ze sobą łączyć. Więc w sieci mamy mnóstwo tego typu ubrań od dawna. Twórcy parafolków nie odkryli więc Ameryki, ale miło, że dają taką możliwość na starcie. a swoją drogą - już myślę ciepło o twórcach ceców do parafolków :) Mam nadzieję, ale coraz słabszą, że twócy Paralives ukrywają w sekrecie prawdziwy wygląd paraludków! Ale tak samo myślałam o wyglądzie włosów w czwórce, gdy je pierwszy raz zobaczyłam :( Rzeczywistość okazała się koszmarna.

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 2538
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » wtorek 19 kwie 2022, 19:34

Może do tych ludzików pojawią się jakieś skórki i zamienniki cc ,właściwie to się wydaje pewne jeśli tylko struktura gry na takie podmianki (lub nakładki) pozwoli więc może nie będzie tak źle ;) Ps: bo na to że oficjalne paraludki będą zupełnie inne też nie liczę.
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
Kirka
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 247
Rejestracja: wtorek 14 kwie 2020, 14:54
Origin ID: KirrkaNa

Post autor: Kirka » poniedziałek 02 maja 2022, 17:54

Tatuaże a Paralives:


Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 1960
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » środa 04 maja 2022, 03:20

Z tego co podają to juz prawie gra skończona jest i wyglada na to ze niedlugo wyjdzie - myśle ze jesienia juz bedziemy mogli ją kupić.
ORIGIN ID Kreatora Champion of Answers on EA AHQ

ODPOWIEDZ

Wróć do „Paralives”