Kącik urodzinowy!

Sto lat! :hearts/sparkling-heart:
Awatar użytkownika
Ktosik
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 1493
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 21:36
Origin ID: KtosikG

Re: Kącik urodzinowy!

Post autor: Ktosik » środa 16 mar 2022, 00:40

@bobas52 - Samych szczęśliwych dni, a czego tylko pragniesz by życie dało Ci. :hearts/heavy-black-heart: :14-face-throwing-a-kiss:
dla Bożenki.jpg

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3416
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » środa 16 mar 2022, 08:53

Bobinko kochana - dziś z samego rana składam Ci życzenia (i życzę spełnienia!)
Sto Lat w zdrowiu pomyślności, niech nic Ciebie dziś nie złości/
Niech odejdą myśli złe! - takie Ci życzenia ślę!

I uśmiechnij się - jutro też wstaje słonko!

a3baba1b212f8aa80c9aef7f2ff3f50b.jpg


https://pin.it/DjoPdF3

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3338
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » środa 16 mar 2022, 14:44

200lat dziewczyny! Uściski i najlepsze życzenia ,spełnienia wszystkiego co najlepsze oraz dużo zdrowia Bobi :hearts/green-heart: :hearts/blue-heart: :hearts/green-heart:
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1790
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » środa 16 mar 2022, 20:06

Jestem wzruszona (nie zmieszana) i stokrotnie dziękuję Wszystkim przyjaciołom :hearts/heavy-black-heart: :hearts/heavy-black-heart: :hearts/heavy-black-heart: :hearts/heavy-black-heart: za pamięć, z serca płynące życzenia, wyrozumiałość oraz nieustającą życzliwość.

Mam nadzieję, że wybaczycie mi moją nieobecność na forum. W świetle tego co obecnie ma miejsce za naszą wschodnią granicą, wszystko inne odłożyłam na dalszy plan... o ile w ogóle można mówić o jakiś planach. W najczarniejszych scenariuszach nie przewidywałam, że nasze pokolenie otrze się o wojnę.

Teraz większość czasu jakim dysponuję spędzam na czytaniu książek. Właśnie grupa "Anonimus" :) działająca na naszym forum sprezentowała mi pakiet Remigiusza Mroza składający się z trzech książek: Behawiorysta / Iluzjonista / Ekstremista, sprawiając mi ogromną niespodziankę. Będę miała przy czym resetować się od informacji, które zaprzątają obecnie moje myśli.

Przekonałam się zwłaszcza teraz, że nic, a w szczególności życie i wolność nie jest nam dane raz na zawsze. Każdy dzień gdy budzimy się razem to dzień, którym należy się cieszyć i który powinniśmy przeżywać najlepiej jak potrafimy.
Do niedawna śmieszyło mnie, że finalistki konkursów piękności pytanie czego życzą sobie i wszystkim ludziom na świecie odpowiadały - pokoju. Dziś to życzenie nabrało właściwego znaczenia.

Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję bardzo :hearts/two-hearts: .

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1790
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » poniedziałek 04 kwie 2022, 07:48

Z okazji urodzin Alutku @Alibali

Ala2.jpg


wraz ze skromnym prezentem - https://www.ea.com/pl-pl/games/the-sims ... axis=false
00.jpg

Awatar użytkownika
Percival159
Naczelny
Posty: 553
Rejestracja: piątek 11 cze 2021, 12:06
Origin ID: Percival159

Post autor: Percival159 » poniedziałek 04 kwie 2022, 08:15

Dziewczyny, wszystkiego najlepszego! Składam Wam najserdeczniejsze życzenia, Bobi @bobas52 - Tobie nieco spóźnione, ale szczere, prosto z serducha i tak słoneczne jak te promienie, które właśnie wyjrzały zza chmur i przez zakurzone po zimie okno wślizgnęły się do mojego pokoju. :) , Alutku @Alibali - a Tobie biegnę życzyć samych dobroci i powodów do szczęścia i radości w dniu Twoich urodzin i nie tylko, bo we wszystkie kolejne dni również. :)

Obu Wam życzę spełnienia marzeń, spokoju ducha, uśmiechu na co dzień i wszystkiego czego tylko zapragniecie! :hearts/heavy-black-heart: :hearts/yellow-heart: :hearts/green-heart: :hearts/blue-heart:
"Ukarani czy bezkarni –
Ciemność im na nerwach gra.
Bezimienni, legendarni –
Omawiają przyjście dnia".
(J. Kaczmarski)

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3416
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » poniedziałek 04 kwie 2022, 15:10

Dziękuję Bobinko i Perci za przemiłe życzenia! Salonik dodatkowo od Bobi pobrany, gdy włączę grę to dołączę go do domku, który aktualnie przerabiam. W ogóle dziewczyny czuję się wyjątkowo dopieszczona i rozpieszczona w tym roku... Nawet od męża dostałam wyjątkowy prezent - zestaw mebelków na taras - ten w realu :D Chyba pora umierać :)

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3338
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » poniedziałek 04 kwie 2022, 16:03

@Alibali Samych wspaniałości Alicja ,zdrowia ,uśmiechu no i więcej czasu na wirtualne rozrywki :) :hearts/green-heart: :hearts/green-heart: :hearts/green-heart:
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
Ktosik
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 1493
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 21:36
Origin ID: KtosikG

Post autor: Ktosik » poniedziałek 04 kwie 2022, 17:03

@Alibali Alu, życzę Ci wszystkiego naj... , ale najwięcej zdrowia. :hearts/heavy-black-heart: :14-face-throwing-a-kiss: 100 Lat!
Mebelki tarasowe to uroczy prezent, więc relaksuj się, oby tylko słoneczko zaczęło mocniej grzać.
Dla Alicji.jpg

Awatar użytkownika
Kropka
Fotograf
Fotograf
Posty: 711
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 09:47
Lokalizacja: Kraków
Origin ID: jasna98

Post autor: Kropka » poniedziałek 04 kwie 2022, 20:24

Alutku @Alibali, wszystkiego najlepszego w dniu urodzin :hearts/heavy-black-heart:, szczęścia, radości, uśmiechu i przede wszystkim zdrowia :14-face-throwing-a-kiss: :hearts/heavy-black-heart: :hearts/heavy-black-heart: :hearts/heavy-black-heart:


w dniu urodzin piękne kwiaty.gif

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3416
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » poniedziałek 04 kwie 2022, 20:26

Miszka, Gabi, Kropesiu - dziękuję serdecznie za życzenia. Słoneczko dziś znów schowało sie za chmury, z których zaczęło sypać, choć z rana zapowiadało się, że nastąpił odwrót zimy... Mam nadzieję, że Wasze gorące życzenia przyciągną na nowo te dobre fluidy i ciepło, które tak kocham!

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » wtorek 05 kwie 2022, 11:26

Spózniona oczywiście ale tym razen nie o 3 tygodnie jak wypadku Bozenki więc nie jest ze mną najgorzej tym razem,
( @bobas52 - czolga się i przeprasza posypujac sie popiołem z popielniczki :67-dizzy-face:
(Skleroza to moje drugie imię...)
Czyli bardzo bardzo spoznione dla Bozenki :hearts/heavy-black-heart: - (ale chyba wiesz ze ja zawsze życzę ci dobrze - a nie tylko w urodziny) wybralam urodzinowa świnkę, bo czuje sie jak te zwierze po tym "zapomnieniu"

Obrazek

@Alibali Alinko kochana nie patrz na Pesel - choc w urodziny trudno o nie nie pamietać - to tylko data opakowania dla naszych dusz - oby te twoje opakowanie , a takze opakwanie Bozenki, Gabi. Alinki Miszk i- wszystkich moich przyjaciół z Simtopii (kocham was wszystkich) miały jak najdłuszą date ważności - cholera puściłam łezkę
Na starość oproćz sklerozy łatwiej sie wzruszam - (Na miłość boską nie ogladajcie wiadomości z Ukrainy wiecej niz raz dziennie maksimum - a i tak raz dziennie to wystarczy zobaczyć aby być zdołowanym )

A więc kochana... :hearts/heavy-black-heart: .....

Obrazek
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
SimsoweAnime
Felietonista
Posty: 201
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 21:00
Origin ID: SimsoweAnime

Post autor: SimsoweAnime » wtorek 05 kwie 2022, 20:49

Moje drogie z poślizgiem ale jakże szczerze życzę wszystkiego co najlepsze! :hearts/kiss-mark: :hearts/kiss-mark:
Załączniki
fc75817d83da5955668d86476df60bca.jpg

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3416
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » wtorek 05 kwie 2022, 21:03

Elu, uśmiałam się serdecznie czytając te życzenia, a i wzruszyłam się też - bo przecież TYLE lat trwamy w tej miłości do Simsów, która nas połączyła... Te przyjaźnie, które się między nami zawiązały przez te wszystkie lata, są dla mnie czymś bardzo ważnym w życiu. Dzięki poprzedniemu forum, i dzięki tej stronce zawiązały się naprawdę realne i prawdziwe przyjaźnie - nie tylko te wirtualne, czego się pewnie nikt nie spodziewał. I to jest w tym wszystkim najpiękniejsze. Sama gra zeszła troszkę na dalszy plan... Razem przeżyliśmy tak wiele... Śmierci, śluby, narodziny, choroby - te mniej poważne i te zupełnie serio serio... Obyśmy tylko nie doczekali najgorszego - wojny, która znów podpali nasz świat. Nie oglądam już prawie wcale wiadomości, by nie dopuszczać do siebie tych wszystkich czarnych myśli, które opadają mnie każdorazowo po obejrzeniu paru minut relacji... Jeśli ma się zdarzyć najgorsze, to się zdarzy - tak mówi prawo Murphy'ego... Nie mamy na to większego wpływu... Więc cieszmy się tym co mamy - chwilą, która nam jest dana - tu i teraz. Napisz proszę kolejną historyjkę - nawet najgłupszą - abyśmy śledząc losy naszych ludzików choć na chwilę zajęli myśli czymś innym... Przez najbliższe trzy tygodnie będę cajęta innymi sprawami, ale postaram się i ja w końcu coś naskrobać. Na przekór wszystkiemu, co się wokół mnie dzieje. Zaglądam tutaj codziennie z nadzieją, że nadal tu jesteście, i oddycham spokojnie, że tak... Trzymajmy się więc mocno razem - tu i teraz, bo jak się ciągle przekonujemy - nic nie jest nam dane na zawsze!

@SimsoweAnime - pisałyśmy jak widzę w tej samej chwili! Dzięki serdeczne za życzenia!

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1790
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » środa 06 kwie 2022, 10:22

Wszystkim dziewczynom (Eli, Kasi, Persi ) bardzo bardzo dziękuję za życzenia :hearts/heavy-black-heart: . Świadomość tego, że otaczają mnie ludzie życzliwi jest krzepiąca.

Elu @kreatora skarbie, nie bądź tak krytyczna w stosunku do siebie, a tak nawiasem mówiąc to świnka jest urocza :13-smiling-face-heart-shaped-eyes: .
Skleroza to również moje drugie imię. Obecnie większą cześć życia spędzam na poszukiwaniu rzeczy, które gdzieś schowałam - aby się nie zgubiły.
Co się tyczy wiadomości z Ukrainy to w pierwszej chwili faktycznie dołują, ale już w następnej budzą najgorsze instynkty takie jak - nienawiść w czystej postaci czy chęć rozliczenia winnych za zbrodnie ludobójstwa :a_sad: .


Kasiu @SimsoweAnime dziękuję za pamięć i wisienkę na pysznej babeczce :11-face-savouring-delicious-food: ... skąd wiedziałaś, że należę do łasuchów.

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1790
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » czwartek 09 cze 2022, 07:10

Z okazji urodzin Sławkowi życzę :
dla sławka.jpg

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3416
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » czwartek 09 cze 2022, 17:49

fr.gif


Sławciu - wszystkiego naj naj naj z okazji Urodzin! A do życzeń Bobinki dorzucę inny zacny aforyzm ze sztambucha:
Pytało trzech uczonych jednego Mędrca - co jest w życiu najtrudniejszą rzeczą do zrobienia. A on po chwili odrzekł - najtrudniej w życiu jest... być człowiekiem!

Pozdrawiam cieplutko!

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3416
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » poniedziałek 20 cze 2022, 17:45

:a_beer: :a_madam: ]@M3lcik - wszystkiego najlepszego z okazji urodzin - na wypadek, gdybyś tu zajrzała :)

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1790
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » środa 22 cze 2022, 06:22

Kasiu @SimsoweAnime - z okazji urodzin życzę Ci, abyś w codziennej gonitwie nigdy nie zapominała o swoich marzeniach i nigdy nie zwątpiła w swoje możliwości. Reszta przyjdzie sama.

urodziny.jpeg

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3416
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » środa 22 cze 2022, 14:56

@SimsoweAnime - wszystkiego dobrego, a nawet najlepszego! Duużo zdrówka!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Kącik urodzinowy”