Słone Piaski

Awatar użytkownika
Wafl
Asystent
Posty: 26
Rejestracja: niedziela 29 wrz 2019, 16:44
Origin ID: Wafl

Słone Piaski

Post autor: Wafl » czwartek 17 paź 2019, 16:49

Witajcie w plażowym domku w Zatoce Barnacle Bay. Znajdziecie tutaj dużo światła i relaksu na świeżym powietrzu. Dom idealny dla kochających przyrodę.

Do pobrania z Galerii

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Pablo
Redaktor
Posty: 378
Rejestracja: poniedziałek 23 kwie 2018, 03:43
Lokalizacja: Łask/Łódzkie
Origin ID: pawel0674

Post autor: Pablo » czwartek 17 paź 2019, 23:51

Domek uroczy,idealny dla nie wielkiej simowej rodzinki która kocha naturę oraz uwielbia malarstwo :)

Awatar użytkownika
Marvi
Stalker
Stalker
Posty: 684
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:41

Post autor: Marvi » piątek 18 paź 2019, 00:09

Ojoj, jaka przyjemna chatynka wiejska z przytulnym wnętrzem :) Sielsko anielsko, w klimatach rustykalnych, bardzo cieplo, rodzinnie. Bardzo fajnie wkomponowane niebieskie akcenty. Do tego zielona alkowa i łazienka - no zderzenie nieba z trawą :)
Well done :)

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » piątek 18 paź 2019, 22:36

Świetny mega dopracowany haus, bardzo very a nawet mega cozy (nie barany) jak to mawiają anglojęzyczni gracze :) Bardzo mi się podoba klimat jaki tą pracą stworzyłeś Wspaniała dopracowana bryła i podobnie wnętrze ale i świetnie zrealizowane ujęcia.
W tym cacuszku dodałbym jedynie łuki podporowe pod taras na gorze pod kratownicowym zadaszeniem takie jak są nad gankiem choć i brak tego niczego przy tak dopracowanym modelu nie ujmuje. Świetna praca!
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » sobota 19 paź 2019, 14:44

Domek jest taki śliczny, taki dopracowany, tak rustykalny, że kojarzy mi się z gorącym, rumianym chlebem wyciągniętym wprost z pieca! Z brązową, chrupiącą skórką (podłogi), podanym na obrusie w niebieską kratkę... Tylko kubka mleka brakuje, i białych emaliowanych naczyń z niebieskimi motywami. I byłaby ciut nie Prowansja! Zabieram, przytulam i już zaraz biegam po wnętrzach!

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1793
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » poniedziałek 21 paź 2019, 06:55

Posiadasz niesamowitą łatwość tworzenia ciekawych konstrukcyjnie domów, którym dodatkowo z uwagi na wypielęgnowane wnętrza trudno się oprzeć. W tym konkretnym projekcie kupiłeś mnie kolorytem tego pomieszczenia :13-smiling-face-heart-shaped-eyes: :
tumblr_p4ig7aNYzs1veenuio7_1280.jpg
Wszystko w nim wspaniale współgra. Nawet tapeta w kratkę (do której trudno było mi się przekonać) na ścianie, ma swój urok.

Przyznam się szczerze, że nie dawało mi spokoju rozwiązanie jakie zastosowałeś w celu ozdobienie kominka koszami wiklinowymi... wychodzi na to, że ściana za kominkiem dobudowana została po jego ozdobieniu . Popraw mnie jeżeli się mylę.


P.S. Jedyne do czego mogłabym się przyczepić, to obozowe ognisko na balkonie, którego nawet w obudowie nie umieściłabym w tym miejscu.

Awatar użytkownika
Karo_Min
Redaktor
Posty: 330
Rejestracja: środa 02 maja 2018, 13:38
Origin ID: Karo_0Min

Post autor: Karo_Min » poniedziałek 21 paź 2019, 11:55

Piękny i uroczy, sama bym w takim mogła mieszkać :cat_happy: Kuchnia jest ekstra,te kolorki mnie urzekły :)

Awatar użytkownika
Ktosik
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 1493
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 21:36
Origin ID: KtosikG

Post autor: Ktosik » poniedziałek 21 paź 2019, 16:00

Piękny domek nad wodą. :13-smiling-face-heart-shaped-eyes: Wygląda na taki letniskowy, ale spokojnie może służyć do stałego zamieszkania. :cat_yes:
Podoba mi się połączenie drewna z kamieniem i cegłą, a przytulnie urządzone wnętrza tworzą uroczą całość. :01-grinning-face:

Awatar użytkownika
Wikki
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 360
Rejestracja: poniedziałek 15 kwie 2019, 18:08
Origin ID: WIKKI04

Post autor: Wikki » poniedziałek 21 paź 2019, 20:22

Piękny wiejski domek. Idealnie pasuje do Barnacle Bay, ale także będzie nadawał się do ewentualnie wydanego farmerskiego dodatku. Jest bowiem swojsko, sielsko, spokojnie. Urocze otoczenie, taras, na którym można odpocząć po całodniowej pracy. przytulne pomieszczenia, w którym można miło spędzić czas i popaść w stan błogości. Istna idylla!

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » czwartek 24 paź 2019, 16:23

Piekny prawie plazowy domek. To jakby stary wiejski dom zaadoptowany przez zdolnego architka dla kogos z miasta na drugi letniskowy dom. Po czesci jeszcze widać starą tradycyjna bryle ale zostala ona rozbudowana i w dolnej partii zmieniona przeszkleniami ścian, a w gornej nieco obcieta z prawej aby utworzyl sie uroczy tarasik.
Wnetrza piękne, rustykalne w wiekszosci są dostosowane do tego pierwotnego, wiejskiego wygladu domu ale przy salonie nowy własciciel sie zaparł i jest on bardzo elegancki. Zadnych dech na podloge! Ma byc parkiet! Zaparł sie slusznie bo salon oraz kuchnia to dwa najladniejsze pomieszczenia w tej chacie.
Szkoda ze nie zaparl sie w sypialni. Nowoczesnej z wtretem rustykalnym w postaci kratkowanej tapetki na scianie. Powinien albo wywalic te modern lozko albo ta tapetke, ale do wygodnego wyrka chyba byl mocno przywiazany a na wymiane tapetki juz zbyt zmeczony tym calym remontem.
Salon i kuchnia wymiatają!
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

ODPOWIEDZ

Wróć do „Planet Wafl - Biuro Projektowe”