Butelkowa Zieleń

Awatar użytkownika
Wafl
Asystent
Posty: 26
Rejestracja: niedziela 29 wrz 2019, 16:44
Origin ID: Wafl

Butelkowa Zieleń

Post autor: Wafl » sobota 12 paź 2019, 17:40

Kocham Butelkową Zieleń jakby ktoś pytał, jednakże, w grze mamy wyjątkowo mało mebli w tym kolorze. Nadrabiałem farbą do ścian :D
Bryła we współczesnym stylu, łączy beton i drewienko. W sumie to nie pierwszy raz łącze drewno z betonkiem uwielbiam to. Spora działka 40x30 proponuję umieścić ją na Wsi w Windenburgu gdyż najlepiej się komponuje z iglastą roślinnością. W środku jak dobrze pamiętam to 5 sypialni i 3 łazienki.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

POBIERZ Z GALERII

-----------------------------------------------------------------------------------------------
Zapraszam Was też do odwiedzenia innych parcel które już tutaj umieściłem:
Siwa Bryza

Central Park Myshuno

Shimuzu

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » poniedziałek 14 paź 2019, 20:35

Zapraszam do siebie - trzasnęłam właśnie butelkową zieleń zwaną egipskim perydotem (Magnat) na jednej ścianie!
Domek jak zwykle u ciebie - full wypas. Podziwiam cierpliwość w układaniu tych zygzaków na podłodze... Bardzo podoba mi się kuchnia i pomysł z antresolą... I dizęki za linki. Na więcej komentarza dziś nie mam siły :( Choram!

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » poniedziałek 14 paź 2019, 21:51

Nie wyrabiam z komentarzami :cat_mwaha:
Powtorzę tylko za Alą ze zygzaczki są super, a bryła trafia idealnie w me gusta. Bardzo lubie te zabawy z tradycyjnymi dachami. :cat_lovely:
PS park juz jest w mojej grze, ale jeszcze moj sim go nie zaliczył, bo to nowa gra a on bez kasy i umiejetnosci i z czasem nie wyrabia. Ale zjawi sie tam na pewno a wtedy podrzuce fotki z gry.
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
Marvi
Stalker
Stalker
Posty: 684
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:41

Post autor: Marvi » poniedziałek 14 paź 2019, 22:51

O jak mnie się to monochromatyczne (broń boże nie mylić z monotonne) wnętrze podobi! Kuchnia wbiła mnie w fotel i teraz muszę aktywować wewnętrznego megazorda żeby się dźwignąć do pionu *aktywacja megazorda - megazord aktywowany!*. Czerń przełamana orzechowym drewienkiem - to jest to!
A ściana z kominkiem to wisienka na torcie! I układ schodów i zielona sciana ożywiająca wnętrze i wzrorek na podłodze - no chylę czoła!
Bardzo eleganckie, nowoczesne wnętrze <3
*poszła węszyć do galerii, aby udzielić lajka i dalszych błogosławieństw*
Naprawdę szacuneczek!

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1793
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » wtorek 15 paź 2019, 11:09

Nie pozostaje mi nic innego jak podpisać się obiema łapkami pod dotychczasowymi komentarzami.
Dom posiada ciekawą konstrukcję i kolorystykę elewacji, a wnętrza zachwycają elegancją. Całość utrzymana jest w ciemnej kolorystyce, co o dziwo prezentuje się znakomicie.
Od razu widać rękę fachowca od budowlanki i aranżacji. :a_bravo:

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » wtorek 15 paź 2019, 14:13

Bryła ciekawa wymyślna, wystające fragmenty podkreślają modernistyczny wymiar ale ukośne dachy łagodzą futuryzm, świetne! Na kolorach się nie znam co już podkreślono kiedyś słusznie w komentarzach :D Natomiast zdjęcie wysokiego holu mnie zabiło to chyba najmocniejszy punkt projektu.Ogólnie ciekawy wystrój ,tajemniczy i podoba mi się zabieg z kolorystyką podłogi, oryginalnie i efektownie. Reasumując; bombastisz work!
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
Wafl
Asystent
Posty: 26
Rejestracja: niedziela 29 wrz 2019, 16:44
Origin ID: Wafl

Post autor: Wafl » wtorek 15 paź 2019, 22:11

@Alibali Ctrl + f i lecisz z zygzaczkami, bardzo szybko się je montuje, wbrew pozorom :D Ja bardzo nie lubię w simsach jednej podłogi w sporym wnętrzu. Wydaje się wtedy bardzo pusto, więc albo wrzucę kamyki gdzieniegdzie albo inne kolorki, wiecznie coś :D

Dziękuję Wam za komentarze, są tak kreatywne, micha się cieszy :D :D

Awatar użytkownika
Wikki
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 360
Rejestracja: poniedziałek 15 kwie 2019, 18:08
Origin ID: WIKKI04

Post autor: Wikki » poniedziałek 21 paź 2019, 20:34

Elegancja w każdym detalu - na zewnątrz, ale również wewnątrz.
Ciekawa bryła ze świetnie dobranymi kolorami elewacji. Równie ciekawe otoczenie, szczególnie rozwiązanie dot, schodów wiodących do "chaty" i oczywiście stojących na nich doniczek. Fajne wykorzystanie baldachimu jako osłony w kąciku grillowym. W ogóle ogród za domem wygląda bardzo ładnie - skromnie, ale bardzo, bardzo gustownie. Wnętrza domu urządzone z klasą. Nie są przeładowane drobiazgami, jest dużo miejsca i swobody do poruszania się Simów. Jak najbardziej również zachwycam się zygzakami na podłodze, a dzięki Twej informacji powyżej, już wiem jak się je robi :)
Bardzo, ale to bardzo podoba mi się "Butelkowa zieleń".

ODPOWIEDZ

Wróć do „Planet Wafl - Biuro Projektowe”