Central Park Myshuno

Awatar użytkownika
Wafl
Asystent
Posty: 26
Rejestracja: niedziela 29 wrz 2019, 16:44
Origin ID: Wafl

Central Park Myshuno

Post autor: Wafl » czwartek 10 paź 2019, 15:56

Central Park Myshuno, miejsce spotkań wszystkich mieszkańców metropolii. Zawiera sporo terenów zielonych, miłe kafejki, siłownię, scenę koncertową, targowisko i boisko do Koszykówki. Klimatycznie nawiązuje do Dzielnicy smaków, wasze simy nie powinny się tutaj nudzić.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

LINK DO GALERII
Ostatnio zmieniony niedziela 13 paź 2019, 16:14 przez Wafl, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Ktosik
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 1493
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 21:36
Origin ID: KtosikG

Post autor: Ktosik » sobota 12 paź 2019, 20:41

Świetnie zaaranżowałeś ten miejski park w Myshuno, jest radosny i kolorowy. W porównaniu do tego od EA, gdzie są tylko alejki i miejsce ślubów, to jest rzeczywiście miejsce rozrywki, gdzie simy nie powinny się nudzić. Podoba mi się pomysł z ogrodzonym boiskiem do koszykówki. Super projekt! :a_bravo:

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » sobota 12 paź 2019, 23:15

No a gdzie link do pobrania? Natychmiast zastapilabym ten denny wyrób Maxisa twoim parkiem! A tak bede musiala wlazic w Galerie, potem odszukac twoj profil i wyszukac toto w Twoim katalogu! :60-weary-face:
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
Pablo
Redaktor
Posty: 378
Rejestracja: poniedziałek 23 kwie 2018, 03:43
Lokalizacja: Łask/Łódzkie
Origin ID: pawel0674

Post autor: Pablo » niedziela 13 paź 2019, 14:49

Wow!!! Świetnie przerobiona parcelka @Wafl. Bardzo chętnie bym widział takie miejsce u siebie a dokładniej w miasteczku z Krainy Magi bo aktualnie tam mieszkają
moje ludziki :)

Awatar użytkownika
Wafl
Asystent
Posty: 26
Rejestracja: niedziela 29 wrz 2019, 16:44
Origin ID: Wafl

Post autor: Wafl » niedziela 13 paź 2019, 15:55

@Pablo, niestety nie mam magicznego Packu, ale mogę Ci coś bez tego zbudować. Powiedz jaki wymiar działki i jakie masz dodatki i voila! :D
@kreatora Link dodany, wszedłem do Galerii przez link do domu Origami Karo i działa :O Linki zaktualizowane wszędzie :14-face-throwing-a-kiss:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Planet Wafl - Biuro Projektowe”