SimtopiaCity - przymrużeniem oka

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1793
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

SimtopiaCity - przymrużeniem oka

Post autor: bobas52 » czwartek 26 wrz 2019, 11:11

Zainspirowana Eli sąsiedzkimi odwiedzinami :D , postanowiłam dodać swoje trzy grosze.
Od samego początku zauważyłam, że męska populacja pomimo tego, iż stanowi zdecydowaną mniejszość, wykazuje większą ciekawością w zawieraniu nowych znajomości :) . Puściłam więc chłopaków na żywioł i ciekawa byłam jak sobie poradzą. Z uwagi na to, że w moim mieście zameldowałam postacie, których wcześniej nie było, rola przewodnika po SitmopiaCity losowo przypadła chłopakowi Wikkiego. Który nie tylko podjął się trudnego wyzwania ale także (wydaje mi się)spisał się na medal... za co serdecznie mu dziękuję.

Pięknego słonecznego poranka do drzwi nowo zakwaterowanego sąsiada zawitał dwuosobowy komitet powitalny. Zgodnie z niepisaną tradycją najbliżsi sąsiedzi postanowili uroczyście przywitać Jacka i się przedstawić. I tak jego oczom ukazała się niezwykle ponętna niewiasta, która wprawdzie niewiele się odzywała, za to bezustannie pozowała jakby gdzieś w krzakach czaili się paparazzi :D . Jej towarzysz był bardziej rozmowny. W trakcie konwersacji zdążył nawet udzielić chłopakowi kilku rad, dotyczących doboru partnerek życiowych.
ochroniarz.jpg
Kiedy wizyta sąsiedzka dobiegła końca, Jacek w pierwszym odruchu postanowił zaczerpnąć świeżego powietrza i przy okazji trochę pobiegać. Właśnie wyruszył z domu, kiedy spotkał tę bardzo zdenerwowaną kobietę.
upały.jpg
upał.jpg
Dalszą konwersację w tej sytuacji uznał za bezcelową i grzecznie wycofał się do domu. Kiedy z grubsza ochłonął zamarzyło mu się zwiedzić centrum miasta, bo centra handlowe są niczym Mekka, do której dążą wierni. Już na samym wejściu urzekła go cudowna fontanna, do której miał nawet zamiar wrzucić pieniążka, aby częściej tu wracać.
Galeria była wystawna, obejście większości pomieszczenie zajęło mu sporo czasu. W końcu żołądek zaczął upominać się o strawę.
Pierwsze podejście i próba zamówienia stolika zakończyła się, marszem przez kolejne piętra za kelnerem, który chyba tego dnia był na bani, albo stracił orientację, bo zawlókł Jacka ni mniej ni więcej - do sali konferencyjnej.
prelekcja.jpg
Tego typu praktyki najwyraźniej był znane pozostałemu personelowi, bo po jakiś czasie kelnerka zjawiła się tam z talerzem.
kelnerka.jpg
Mimo pierwszych złych doświadczeń chłopak mężnie kontynuował zwiedzanie Galerii. Wychodząc z założenia, że jeśli umiesz liczyć to licz na siebie, nie tylko trafił do barku, w którym nastrój poprawiała mu osobiście zrobiona kawa, ale także znalazł miejsce gdzie dostał jedzenie i drinka.
grunt to kawa.jpg
pofarciło się.jpg
Natomiast widok z ostatniego piętra budynku powetował mu wszystkie niedogodności.
chwila odpoczynku.jpg
Schodząc wstąpił jeszcze do kuchni:
kuchenne rewolucje.jpg
Pod Galerią poznał kolejnych mieszkańców SimtopiaCity:
poszukiwania.jpg
tip top.jpg
Po obfitującym w nowe znajomości dniu, powrót do domu jawiła się niczym sen. Chłopak zdecydowanie potrzebował odpoczynku i wytchnienia oraz poukładania sobie w głowie tego wszystkiego czego doświadczył. Spać, spać i jeszcze raz spać.

Nowy dzień powitał w lepszym nastroju i z nowymi siłami. Doszły go słuchy, że podobno w jednym z domków na przedmieściu zamieszkuje dwoje przyjaciół - chłopak i dziewczyna. Już sam ten fakt wzbudził jego zainteresowanie, bo o przyjaźniach męsko damskiej krążyły różne plotki.
obcować z naturą.jpg
gospodarz wpatrzony w TV.jpg
przyjaciel.jpg
W sumie oboje okazali się sympatycznymi ludkami i czas spędzony u nich upłynął w miłej atmosferze. Jacek idąc za ciosem wybrał się tym razem do śródziemnomorskie will aby rzucić okiem na piękną architekturę. Nie planował wizyty u właścicieli ... śmiało można powiedzieć, że doszło do niej spontanicznie.
ubiór.jpg
Najwyraźniej pani domu stawiała pierwsze kroki w trudnej sztuce kulinarnej i wyglądało na to, że nie była zadowolona z czynionych postępów;
Gabrysi rodzinka.jpg
w tym czasie pan domu próbował okiełznać domowe urządzenia elektroniczne.
pomoc.jpg
Jacek nie potrafił spokojnie patrzeć na smutną minkę gospodyni i szczerze chciał pocieszyć dziewczynę.
prośba.jpg
chlapanie.jpg
karate.jpg
W powrotnej drodze do domu szary kociak tak przymilnie dopominał się przysmaków, że chłopak chwilkę zabawił także u jego właścicielki.
grzeczny kotek.jpg
Hilary.jpg
Pani była dystyngowana i dało się wyczuć, że jest miłośniczką zwierząt i roślinności. Ogród był pięknie skomponowany i dopieszczony. Podczas miłej rozmowy, gdzie Jacek pełnił raczej rolę słuchacza, czas minął szybko. Ani się obejrzał jak zrobiło się szarawo. Pożegnał się więc grzecznie z gospodynią i wracał do domu.
W drodze powrotnej otrzymany od Delsa telefon o imprezie w Windenburgu, kolejny raz pokrzyżował jego plany. I chociaż zmęczenie dawało znać o sobie, Jacek nie mógł odmówić sobie spotkania z nowymi przyjaciółmi. Impreza przeszła jego najśmielsze wyobrażenia:
impreza w Wndenburgu.jpg
zapamietać1.jpg
zaczyna padać.jpg
a także zweryfikowała sposób postrzegania niektórych osób :lol
kapiel w deszczu.jpg
solidarni razem.jpg
I tym na wskroś zabawnym akcentem pozwolę sobie zakończyć pierwszą część relacji ... dalsza w drodze, bo mieszkańców przybywa każdego dnia, a mojemu przewodnikowi po atrakcjach :lol: jakie zafundowali mu nowi sąsiedzi - przyda się odpoczynek.

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » piątek 27 wrz 2019, 12:38

:D O tak, nie ma jak kapiel na golasa w deszczu (i weź tu zrozum jaka kategorie wiekowa autor gry miał na myśli) :D
Dziewczyna Toudy jest de best :D U mnie też sie tak wyginała ale faktycznie latał za nią paparazzii olewając zupełnie toudowego faceta :D
"Zjem na dole" no w tej syttuacji to rozwaliło sysytem i tez mnie rozbawiło działanie takiej parceli w praktyce z duza ilością schodów no ale przynajmniej wdoczek miałby fajny :D
Jacek zrobił niebywały rekonesans z jeszcze bardziej niebywałym finiszem :D Dzięki za przefajną relację :)
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » sobota 28 wrz 2019, 00:22

Fajnie się czyta historyjki z naszej Simtopii. To już prawie jak rodzina, i czytam o ich wyczynach z uśmiechem... Super, że u każdego z simtopowiczów te nasze ludziki zachowują się prawie tak samo - jakby miały wbudowany mechanizm w momencie powoływania ich do życia. Więc po Toudach wiem już, czego mogę się spodziewać, tak jak po Vimesach czy Stormrage'ach :)
Elę mój Xavier przywitał bez gaci, a u ciebie zdaje się Hillary zaprezentowała się wieczorem w stroju hmmm mocno kąpielowym :P Ale przysięgam - nie tworzyłam ich jako ekshibicjonistów ani nudystów :P, nie wiem skąd mają te nawyki...

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » sobota 28 wrz 2019, 03:05

Fakt - jak sie pogra chwile w Simtopii to tak jakby sie spotykalo ze znajomymi :)
Jack mial wiecej szczescia w barze od Vimesów bo trafił w barze na barmankę - jednak dla facetów zdecydowanie polecam Ali bar na dworcu.
Touda jest przyjacielski w odroznieniu do jego zony,a Hillary postrzelona i nieprzywidywalna.
Zdaje się ze na zachowanie simow wplywa czy byli grani przez swoich tworcow czy trafili swiezo z Galerii. Sim grany jest bardziej aktywny i sam z siebie produkuje towarzyskie interakcje. Sim nie grany najczesciej tkwi w jednym niejscu i jest chyba zbyt niesmialy by podejmowac jakies akcje z własnej woli.
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » sobota 28 wrz 2019, 18:42

No właśnie Hillary była grana, i to sporo, i dorobiła się już czegoś tam w swojej historii. Na pewno lubi łowić ryby i zna się na artefaktach :)
Ostatnio zmieniony niedziela 06 paź 2019, 20:01 przez Alibali, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Ktosik
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 1493
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 21:36
Origin ID: KtosikG

Post autor: Ktosik » czwartek 03 paź 2019, 00:01

Oj, nie wiem jak to się stało, że przeoczyłam tą super relację z Simtopii, za to dziś mam ucztę pełna świetnych zdjęć i humorystycznych dialogów. :01-grinning-face:
Obrodziło w tym mieście w rudzielców, co mnie bardzo cieszy, choć sama się wyłamałam i dałam mojej parce azjatów czarne włosy. Na dodatek zapomniałam im podrasować umiejętności i dlatego to kompletni dyletanci w każdej dziedzinie, sporo czasu upłynie zanim przestaną się kaleczyć nożami i obsługiwać laptop jednym palcem. :03S-face-with-tears-of-joy:
Dobrze, że pozostałe towarzystwo jest wyszkolone prawie na maksa, i pomaga im przerwać. Po za tym, to miasto ma dziwny wpływ na ludzików, wszyscy zachowują się tam, ekem ...bardzo swobodnie. :09-winking-face:
Dzięki Bożenko :14-face-throwing-a-kiss:

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1793
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » piątek 04 paź 2019, 17:38

W związku z tym, że Jacek kategorycznie odmówił dalszej współpracy :09-winking-face: i wyjechał na Sulani w poszukiwaniu szamana względnie szamanki, którzy byliby władni wyleczyć go z przeżytego szoku :03-face-with-tears-of-joy: , musiałam pilnie znaleźć zastępstwo.
Nie chcąc narażać inne osoby uznałam, że najbardziej uczciwe będzie dalsze zwiedzanie moim simselfem. Dzięki temu do miasteczka wprowadziła się Bobi z jej wierną suczką Nelką. Tym razem obyło się bez komitetów powitalnych, co nie oznacza, że nikt nas nie odwiedził :D .Jeszcze dobrze nie rozlokowałyśmy się, a już za drzwiami pojawiła się pierwsza sąsiadka... o czym powiadomiło mnie leciutkie powarkiwanie Neli.
pierwsza wizyta.jpg
3.jpg
Przywitawszy Carmelę usłyszałam kolejne pukanie i tym razem zawitała do nas Keiko.
wizyta Keiko.jpg
4- szkolenie.jpg
6- nudy.jpg
W efekcie finalnym po wyjściu pierwszych gości, o wyjście zaczęła dopominać się suczka, a w zasadzie jej pęcherz.
7 przed domem katel.jpg
Dzięki temu poznałam nową znajomą o nietuzinkowym imieniu- Alanys . Przyznam się szczerze, że było mi to nawet na rękę, bo jakoś nie miałam ochoty chodzić od domu do domu, i tym samym powielać zachowania pewnego związku wyznaniowego. Zdecydowanie bardziej odpowiadało mi zawieranie znajomości na mieście.
8- plotkowanie.jpg
Ponieważ dom, przed którym ucięłyśmy sobie z Alanys pogawędkę znajdował się bardzo blisko mojego domostwa, po pożegnaniu się z nowo poznaną znajomą postanowiłam, w tym konkretnym wypadku, zrobić jednak odstępstwo od reguły ... i zapukałam do drzwi. Otworzyła mi śliczna brunetka o wdzięcznym imieniu Stella. Już od progu dało się zauważyć, że gospodyni ceni przytulne kobiece wnętrza i nieobce są jej tajniki ich aranżacji. Szczególnie pięknie prezentował się zaaranżowany ze smakiem balkon od strony ogrodu, gdzie w zasadzie przebiegła cała wizyta.
9 -Stella.jpg
10- Stella.jpg
Stella opowiadała tak ciekawie o swoich podróżach, że mimowolnie wracając do domu, wstąpiła na dworzec rzucić okiem na rozkład jazdy pociągów. Chyba odezwała się we mnie długo skrywana tęsknota za urlopem i wypoczynkiem gdzieś nie koniecznie w ciepłych krajach.
11 reforma.jpg
Już miałam iść prosto do domu, kiedy kolejny raz wpadłam na Alanys i - Biankę.
12 żale.jpg
13- pocieszenie.jpg
14 dyskusja.jpg
15 maraton.jpg
Z uwagi na fakt, że cała rozmowa miała miejsce w okolicach dworca, miałam możliwość zaobserwować zachowania męskiej populacji... a także poznać drugą połówkę rodziny Stormrage. Mając jeszcze w pamięci niedawne żale pani Stormrage, nie omieszkałam coś niefortunne palnąć.
17 dworcowy pub.jpg
16 -małż Alanys.jpg
Zmęczona ale bogatsza w nowe znajomości dowlekłam się do domu i nawet nie wiem kiedy zasnęłam.
Moja nowa znajoma Carmela okazała się bardzo rozrywkową dziewczyną. Codziennie o tej samej porze (czyli w godzinach wieczornych) miewałam od niej telefony z zaproszeniem na różnego rodzaju imprezy. Praktycznie mogłam według niej regulować sobie zegarek. Jak nie dzwoniła to zjawiła się pod drzwiami, i nie zrażało jej nawet to, że kilkakrotnie się od nich odbiła.
pierwsza wizyta 1.jpg
Dlatego też, kiedy pewnego wieczoru spotkałyśmy się w najbardziej obleganym miejscu Simtopi, padły następujące słowa:
18 najbardziej oblegane miejsce.jpg
19 - zaproszenie.jpg
20 - kolejne zaproszenie.jpg
Nie było wyjścia, następnego dnia posłusznie wybrałam się więc odwiedzić willę mojej nowej przyjaciółki. Przepych i elegancja tej posesji uświadomiły mi jak duża dzieli nas granica. Oglądając "ścianę sławy" czułam się nie przymierzając jak uboga krewna. Natomiast to co nastąpiło później, po prostu mnie dobiło.
21- kolekcja.jpg
22- Matteo.jpg
Jak niepyszna zmyłam się w angielskim stylu. Musiałam ochłonąć i przy okazji :
25 modlitwa.jpg
zaliczyłam też SPA, bo nic tak nie działa uspokajająco jak oddać się w ręce fachowców od odnowy biologicznej:
spotkanie w spa1.jpg
Goszcząc u Carmelii uwagę moją przykuł nowoczesny dom, który znajdował się pod drugiej stronie ulicy. Z jednej strony bałam się kolejnego nawet przypadkowego spotkania z Matteo, ale ciekawość - zwyciężyła. Tym razem to ja odbiłam się od drzwi. Lokatorka tego modernu najwyraźniej, nie wróciła jeszcze z pracy.
odbicie się od drzwi.jpg
Dopiero drugie podejście pozwoliło mi poznać Kamelię, która okazała się dyplomowanym specjalistą w dziedzinie aranżacji wnętrz i ogrodów. Nie dziwota, że zaprojektowany przez nią dom był w każdym calu nowoczesny i uwzględniał wszystkie najnowsze trendy dizajnu.
30 Kamelia.jpg
Wracając do domu zaskoczył mnie pierwszy śnieg. Zima przyszła wcześniej niż się jej spodziewałam.
31 pierwszy snieżek.jpg
W okresie jesieni praktycznie udało mi się poznać wszystkich mieszkańców przedmieścia SimtopiCity. Wyjątek stanowiła miłośniczka kociaków. Skorzystałam więc z okazji i kiedy Dels kolejny raz zawitał w nasze progi, przy okazji odprowadzania go do domu, oboje przywitaliśmy się z Fredzią.
26 wizyta u Fredzi.jpg
27 cd u Fredzi.jpg
28 kocie zabawki.jpg
29 koniec wizyty1.jpg

Dels, który był prawdziwą skarbnicą wiedzy odnoście wszystkich mieszkańców wspomniał coś jeszcze: o niejakim Matti,który swój super nowoczesny modern postawiła na wzgórzu, rodzinie łamaczy serc Vimesach, nowej mieszkance Karo oraz sympatycznej parce o nazwisku Ascendo.Wszystkie te informacje skrupulatnie odnotowałam w notesie, obiecując sobie jak najszybciej poznać pozostałych mieszkańców naszego miasteczka. Bo domeną malutkich miasteczek jest to, że większość mieszkańców się zna - tu nie może być inaczej. A zatem do zobaczenia :14-face-throwing-a-kiss: .
Ostatnio zmieniony sobota 05 paź 2019, 07:34 przez bobas52, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » piątek 04 paź 2019, 19:02

Milo poznac nowych mieszkancow tym razem tą zenską połowę. Ne mozna sie nudzić :) Jeszcze fajniej ze wiekszosc z nich to milonerzy ktorzy nie muszą pracowac i latwo ich spotkac. Jesli chodzi o Mateo t nie widzę przeszkód - mozna go poderwac na luzie i bez wyrzutów sumienia. Carmela nie ma monopolu na niego i z tego co wiem to ona raczej preferuje sąsiadów niz przystojnego gwiazdora ktorego ma w chacie.
Wiec dlaczego nie?
I fakt dworcowy pub to idealne miejsce na spotkania facetów.
( Zapomnialam dodac Altowi stroj zimowy i letni bo powstal przed dodatkiem Pory roku i jak widze jego stroje w cudzych w grach teraz to umieram z wrazenia. OKULARY???: :cat_zombie: )
Fajna nastepna relacja z naszej Simtopii :hearts/heavy-black-heart:

PS Proponuje by na kazdy nastepny odcinek jesli takowy bedzie tworzyc nowy temat bo zdjecia przestana sie wyswietlac. Na razie dzialaja ale jak sie wiecej dorzuci w jednym temacie to przestana
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » sobota 05 paź 2019, 01:25

O rety ponownie uczta dla oka i zacieszu :) :cat_happy: :cat_lovely:
Fantastyczne i fajnie że tak w formie pierwszej osoby jakby czytającej swój pamiętnik, bardzo mi sie to podoba.
Carmela jak widać nie znosi nudy ani trywialnych tematów o gotowaniu :D za to szybko stała się przyjaciółka simowej Bobi z która widocznie rozmawiała na mniej przyziemne tematy :) Fajna rzeczą jest takie bardziej poznawanie naszych ludzików przy okazji i chyba zawsze możemy być przy tym zaskoczeni.Cudowniackie focisze, kociacha panterkowa naprawde de best z ta minką na stole :)
Ps naprawde fajnie jest widzieć żyjące swoim życiem miacho w Twoium komiksie , podobnie Eli czy w filmie Ari. W taki sposób miasto funkcjonuje na forum troche poza ramą tematu ,szerzej i ponmadczasowo (tak śpiący jestem i "fizjologuję) w każdym razie brawo i chcę więcej naturalnie :) :a_bravo:
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
Ktosik
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 1493
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 21:36
Origin ID: KtosikG

Post autor: Ktosik » sobota 05 paź 2019, 19:29

Widzę , że lokalna społeczność podzieliło się na dwa obozy - damski i męski. Panie założyły kącik kulinarny, i wymieniają się przepisami , natomiast panowie okupują dworcowy pub, by rozmawiać o nader ważnych męskich sprawach, przy okazji testując jakość tamtejszych drinków. :09-winking-face:
Carmela to wyjątkowo towarzyska simka, chyba ma zamiar poznać wszystkich mieszkańców, bez niczyjej pomocy. :02S-grinning-face-smiling-eyes:
Cóż sława wymaga poświecenia, choć to niebezpieczne zostawiać na dłuższy czas tak przystojnego współlokatora. Andrea bowiem, ma to "coś", co powoduje słabość w nogach, i żadne modły tu nie pomogą. :03S-face-with-tears-of-joy:
Kicia Fredry jest fantastyczna, i równie gościnna jak jej pani. Z kolei Nela, jak na dobrze wychowanego pieska przystało, poszła w odwiedziny z prezentem. :01-grinning-face:
Dzięki Bożenko za kolejną uroczą relację :14-face-throwing-a-kiss:

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1793
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » niedziela 06 paź 2019, 10:19

Najwierniejszym czytelnikom i komentatorom :hearts/heavy-black-heart: jestem wdzięczna za życzliwe potraktowanie tej relacji.
Muszę się Wam przyznać do czegoś - nawet nie przypuszczała, że tak dobrze będę się bawić w naszym mieście, i że Wasze ludziki sprawią mi tyle frajdy :D . Odkrywanie ich charakterów i być może "odczarowywanie" przypisanych im zachowań :P sprawiło, że gra: wzrusza oraz bawi do łez. Ale o tym w dalszej części.

Ps. Diabliczko :14-face-throwing-a-kiss: @Ktosik, w imieniu Neli dziękuję za spostrzegawczość i docenienie jej starań.

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » niedziela 06 paź 2019, 20:12

Nooo, wracam do żywych powoli... I do forum. Wpadałam tu, ale czasu i siły starczało na przeczytanie, i ewentualne dokonanie powinności, czyli zagłosowanie w fotkach i fotostory.
Ale czytałam Bobinko uważnie historyjkę. Widzę, że dworcowy pub cieszy się niezmiernym zainteresowaniem - i jak należało przypuszczać - głównie męskiej populacji. Co jak co, ale ten "wysiłek" panowie mają opanowany perfect. Z uśmiechem też zauważyłam, jak panowie dbają o swoją kondycję w SPA - lepiej chyba jeszcze niż nasze panie.
W mojej wersji Simtopii Carmela też jest hmmm dość rozrywkowa. Ale najbardziej zaskoczyła mnie współlokatorka Vimesów.
Widzę, że grono naszych simtopowych ludzików znacznie się poszerzyło, ale że nie byłam na bieżąco z galerią, więc do końca nie ogarniam. Piękną "kociczkę" ma Fredra, ale jej nie widziałam jeszcze, choć powprowadzali się u mnie lokatorzy z simtopowej społeczności gromadnie:(
Dzięki za relację z przygód twojego simselfa. Miło się czyta relacje, a jeszcze milej i ciekawiej te - prowadzone w odmienny sposób - tu akurat w pierwszej osobie.

Awatar użytkownika
Wikki
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 360
Rejestracja: poniedziałek 15 kwie 2019, 18:08
Origin ID: WIKKI04

Post autor: Wikki » piątek 11 paź 2019, 20:33

Z prawdziwą przyjemnością wędrowałem wraz z Jackiem, a potem Bobi po ulicach Simtopii. Miło też było poznać mieszkańców miasta. Szczególnie Panie są sympatyczne, wygadane, przyjaźnie nastawione do świata, natomiast Panowie ... no cóż jakoś nie dorównują elokwencją żeńskiej części miasta. Jak widać bowiem z relacji, wolą okupować okolice dworca niż wdawać się w dysputy bądź zająć obowiązkami :)
Opowiadanie o wydarzeniach w mieście w pierwszej osobie przez narratorkę zdecydowanie jest bardziej wiarygodne i do mnie trafiało idealnie. A Jacek .. no cóż, aby się odstresować po przeżyciach w Simtopii pojechał do Sulani do swojej najlepszej przyjaciółki Igi (w której się zresztą podkochuje od zawsze). Jednak i tam spotkało go rozczarowanie, gdyż Iga jako prekursorka została niespodziewanie przez Twórcę przeniesiona do magicznego świata, w którym szlifuje czarodziejskie umiejętności. Jacek więc niepocieszony zaszył się w swoim domu w Wierzbowej Zatoczce i .. przeżywa towarzyskie porażki :a_sad:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Simtopia City - edycja 1”