Tree House

Awatar użytkownika
nolca
Roznosiciel kawy
Posty: 12
Rejestracja: środa 07 sie 2019, 21:43
Origin ID: nolcanol

Tree House

Post autor: nolca » piątek 09 sie 2019, 19:45

Będę musiała poprzerabiać wszystkie zdjęcia, bo jestem przyzwyczajona do wstawiania kolaży (bo jestem leniem), ale są one trochę...duże :07-smiling-face-open-mouth-cold-sweat:

Opisów domków nie potrafię tworzyć, więc po prostu napiszę szczegóły parceli :18-white-smiling-face:

Tree House

Działka: 40x30
Cena: 94 097 §
1 sypialnia z balkonem, 1 łazienka, kuchnia z jadalnią, salon z kominkiem, gabinet z balkonem
Galeria

8.jpg

Z zewnątrz:
3a.jpg
1a.jpg
2a.jpg
4a.jpg
anigif.gif

Wewnątrz:
5a.jpg
6a.jpg
7a.jpg

Jakby kogoś ciekawiło, jak domek wygląda na Sulani :hearts/green-heart:
1dda.jpg
Obrazek
Instagram Galeria

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3416
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » piątek 09 sie 2019, 20:00

Piękny i bardzo klimatyczny dom na drzewie. Podziwiam inwencję i pomysłowość w tworzeniu różnych zakamarków, tajne kąciki i balkoniki.Wszystko utrzymane w jednym stylu - nic nie razi i nie odstaje zarówno stylistycznie jak i kolorystycznie. Uwielbiam takie klimaty. Zdolniacha z ciebie Nolka!

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » piątek 09 sie 2019, 22:02

Swietny i oryginalny domek. Taki z magiczną nutką. Mogłaby w nim mieszkać wrozka albo dobra czarownica.
Mistrzowskie wykonanie "kręconych schodów" ktorych w grze nie mamy ale ktorych namiastke udalo Ci sie stworzyc. Wnętrza jak napisała Ala utrzymane w jednym stylu i kolorystyce bardzo ładne i przytulne idealnie pasuja do charakteru tego leśniego domu, ktory własciwie powinien stać w glebi zaczarowanego lasu a nie na plaży. Choc na plazy tez prezentuje sie swietnie,
Piekne otoczenie domu wypieszczone w kazdym szczegole i drobiazgu. Wokol zaczarowanego domku nawet na piasku jak sie okazuje będą rosnać kwiaty :)
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1790
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » sobota 10 sie 2019, 08:51

Bajecznie kolorowy z kapitalnymi rozwiązaniami ( "kręcone schody"). Bardzo lubię takie nietuzinkowe pomysły. Nie wykluczone, że kiedyś Ci go "podkradnę " :09-winking-face: ... pod warunkiem, że twórczy gry się nie obudzą z letargu, i nie sprezentują nam graczom tego użytecznego elementu budowlanego. Mogły być w trójce, więc zupełnie nie rozumiem dlaczego tak ciężko odtworzy je w czwórce.
Jestem miłośniczką zieleni (oczywiście nie przesadnie dodanej), która w połączeniu z drewnem cudownie współgra.
Jak już zaznaczyłam na wstępie domek oryginalny tak pod względem konstrukcyjnym jak i wykonania :12-ok-hand:

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3338
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » niedziela 11 sie 2019, 10:54

Przemocarny pomysł! Niedawno trafiłem na domek na drzewie - zestaw zbudowany ze znanych klocków i Twoja praca bardzo mi sie z tym kojarzy choc konepcje miałas oryginalną o tyle, że są tu 2 drzewa. Od zawsze lubie tez Twój sposób obróki fotek, jest bajkowo a praca niezaleznie od fotki jest świetnym zamysłem na nieco inna zabawe w simsach bo co stałoby na przeszkodzie by włąśnie tak zabudować sobie całe otoczenie ,troche jak kraine goblinów czy innych stworków :) Dom na drzewie, można by pokusic się także o inne budynki wkomponowane w zieleń. Piękna praca, dopieszczonam szczegółowa tworząca odrębną historię. Podoba mi się drewniana kładka z barierką, otoczenie które wskazuje chyba na samowystarczalność lokatora (jest miodek jest impreza!) i wkomponowanie wszystkiego w zieleń. Pomieszczenia fantastyczne.Podświetlenie nocne tez jest mega. Postanowiłem sobie jakiś czas temu że spróbuje bardzo rzeczowo i krytycznie podchodzić do prac na forum w mysl zasady, że krytykując także pomagamy, nakierowywujemy autora na to co może ulepszyc itd no ale tu choćbym chciał nie moge znaleźc nic co byłoby choc troche nie tak lub nie pasowałoby do całości, Praca doskonała i oryginalna (i bez cukru). Brawo!
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
nolca
Roznosiciel kawy
Posty: 12
Rejestracja: środa 07 sie 2019, 21:43
Origin ID: nolcanol

Post autor: nolca » niedziela 11 sie 2019, 11:55

Dziękuję ślicznie za Wasze komentarze :18-white-smiling-face:

@Alibali ostatnio bardzo polubiłam tworzyć takie kąciki, a im bardziej zagracone, tym bardziej mi się to podoba :06-smiling-face-open-mouth-smiling-eyes:

@kreatora chyba nie tylko ja czekam na ten moment, kiedy dadzą nam te kręcone schody :09-winking-face: Nie zawsze wszystko mi się udaje dobrać tak kolorystycznie :46-upside-down-face:

@bobas52 też uwielbiam zieleń z drewnem. To jest często powód wybierania kolejnych dodatków do kupienia, czy są tam nowe roślinki :06-smiling-face-open-mouth-smiling-eyes:

@SimDels faktycznie krytyka Ci nie wyszła, ale nie pogniewam się, kiedy się pojawi :06-smiling-face-open-mouth-smiling-eyes: Po zrobieniu tego domku, nigdy nie myślałam o stworzeniu większej ich ilości, strasznie mnie wymęczył, ciężko było ułożyć drzewa, żeby korzenie i gałęzie nie przeszkadzały simom w poruszaniu się (było dużo przeróbek), ale pomysł z całym drzewiastym, bajkowym miastem to jest coś :19-slightly-smiling-face:
Obrazek
Instagram Galeria

ODPOWIEDZ

Wróć do „Budowlane twory Noli”