Sweet Dream

Masz ciekawą historię do opowiedzenia? Film do pokazania? To jest miejsce właśnie dla ciebie! Gracze wszystkich odsłon The Sims łączmy się!
Awatar użytkownika
El-żunia
Bloger
Posty: 59
Rejestracja: środa 08 kwie 2020, 17:07
Origin ID: LynnCowel

Sweet Dream

Post autor: El-żunia » sobota 27 lut 2021, 14:05

Cześć wszystkim! Przedstawiam wam mój nowy projekt, który już dobiega końca. Zapraszam na komiksowe przedstawienie historii. Sweet Dream
Obrazek

1.
2.
2.1
3.
3.1
3.2
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.1
11.3

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » niedziela 28 lut 2021, 21:40

Nie wiem skad ta fascynacja półswiatkiem i jego niedojrzalymi psychicznie bohaterami, ktorzy czują sie TAACY samotni, niezrozumiani i wrecz niewinni obojenie co tam komuś kiedy zrobili.
No i odjazd tu jest od realu absolutny. Wiezienie albo nawet psychiatryk - bo nie bardzo wiadomo gdzie ta akcja leci - to nie koedukacyjne sanatorium.Albo sami faceci , albo same kobiety, Kajdany w realnym swiecie stosuje sie w Stanach w najciezszych wiezieniach gdzie sazańcy oczekuja na wykonanie wyroków smierci . W Europie to raczej pakuje sie rzeczywiscie niebezpiecznych osobników do izolatki. Kryminalosci tworza swoj zamniety swiat ktory rzadzi sie prawami pięsci i takie wątle mimozy jak wyzej pokazany bohater wykonywalby w kiciu dla nich wszelakie uslugi łacznie z seksualnymi - niestety taki jest smutny real i bardzo szybko jedynym jego marzeniem staloby sie aby przezyc najblizsze 24 godziny bez skopania czy gwałtu.

Fajne zdjecia , dosc realistyczne dialogi tylko swiat w ktorym sie bohaterowie tego opowiadania znajduja ma zero wspolnego ze swiatem w ktorym by wyladowal w realu.
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » poniedziałek 01 mar 2021, 15:49

Mocne w wymowie. To uniwersum ,które tez rozkminiałem to jeśli dobrze rozumiem jakby ośrodek dla młodocianych uzależnionych jeśli dobrze rozumiem choć ma forme jednocześnie więzienną.
Mocne tematy ,fajnie że wybrałaś formę komiksu, to trochę jak film. Czekam na dalszy rozwój wypadków.
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
El-żunia
Bloger
Posty: 59
Rejestracja: środa 08 kwie 2020, 17:07
Origin ID: LynnCowel

Post autor: El-żunia » piątek 05 mar 2021, 00:06

dziękuje bardzo za komentarze. Chciałam bardzo zrobić komiks, więc zrobiłam w końcu :D Jutro dodam ostatnią kartkę. Tak to ośrodek dla uzależnionych. (Wystarczy kliknąć zdjęcie i ono się powiększzy)
12
121.
Ostatnio zmieniony poniedziałek 15 mar 2021, 20:22 przez El-żunia, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » piątek 05 mar 2021, 20:16

Trochę dziwny była dla mnie ten przeskok; panowie jak rozumiem romansują w najlepsze po czym nagle pada oskarżenie o jakiś niewyjaśniony szantaż a chwile później ziomek ukochanego zabija i grzebie :O Rozumiem, że dynamika zdarzeń jest wazna ale tu Twój bohater wyszedł na hmmm...nieco niezrównoważonego w sensie że może sie niespodziewanie ni z tego ni z owego wkurzyc i kogos zaciu...kać. Obawiam sie że tak samo niebezpieczny może sie okazać dla swojej dziewczyny, pocałuje ją a potem nagle bach... dziewczyna dostanie patelnią czy coś :O
Tym bardziej ciekaw jestem dalszej cześci bo rozumiem że to nie koniec
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
El-żunia
Bloger
Posty: 59
Rejestracja: środa 08 kwie 2020, 17:07
Origin ID: LynnCowel

Post autor: El-żunia » piątek 05 mar 2021, 21:40

Miało wyjsc tak, Micxchał z Andrzejem był ze względu na narko, nie z miłości.
W końcu go nerwy wzięły i go zadusił :P Ma być jeszcze jedna kartka.

Awatar użytkownika
El-żunia
Bloger
Posty: 59
Rejestracja: środa 08 kwie 2020, 17:07
Origin ID: LynnCowel

Post autor: El-żunia » poniedziałek 15 mar 2021, 19:10

OSTATNIA CZESC.
Obrazek
Osobiscie chciałam zrobić to w ten sposób, że w czasie każdej rozmowy na terapi, obrazowałabym jego morderstwa - stąd ta przedostatnia karta.

Awatar użytkownika
El-żunia
Bloger
Posty: 59
Rejestracja: środa 08 kwie 2020, 17:07
Origin ID: LynnCowel

Post autor: El-żunia » poniedziałek 22 mar 2021, 11:38


ODPOWIEDZ

Wróć do „Historie Z Życia Wzięte”