MAX

Awatar użytkownika
Wikki
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 360
Rejestracja: poniedziałek 15 kwie 2019, 18:08
Origin ID: WIKKI04

MAX

Post autor: Wikki » sobota 08 cze 2019, 14:02

W dzielnicy VI Simtopia City jest jeszcze ściernisko. Nie wiem, czy potem będzie San Francisko, ale tam, gdzie było kretowisko stoi już mój MaX
.
max.jpg
Max bok.jpg
Wejście do budynku to m.in. patio - zadaszone szklanym dachem i "zażeberkowane
max patio.jpg
Wnętrza utrzymane są w beżu z kolorowymi (głownie niebieskimi i zielonymi) akcentami.
Parter budynku to ogromna przestrzeń nie ograniczona ścianami ( no, może z wyjątkiem łazienki):
- salon, jadalnia:
.
max salon 1.jpg
max salon.jpg
max salon 2.jpg
- kuchnia
max kuchnia.jpg
- przeszklony gabinet
max gabinet.jpg
- skromna łazienka (aby ja sfocić wyburzyłem ścianę :) )
max lazienka parter.jpg
Z boku znajduje się klatka schodowa, ale atrakcja to żadna więc na fotkach nie będzie pokazana.

Pierwsze piętro.
Tu akurat są ściany działowe, bo piętro to stanowią głownie sypialnie.
- hol (zabawa dla całej rodziny)
max hol.jpg
- pokój- pracownia dla projektantki/projektanta mody
max stylista.jpg
- sypialnia rodziców (jest z wnęką, więc zdjęcia nie za bardzo oddają jej styl)
max sypialnia 1.jpg
max sypialnia.jpg
- pokój starszego dziecka
max dziecko.jpg
- pokój małego dziecka (również jest z wnęką na łóżko)
max male dziecko.jpg
max male dziecko 1.jpg
- łazienka
max lazienka piętro.jpg
Budynek jest podpiwniczony. W piwnicy zostały usytuowane:
- sala ćwiczeń
max cwiczenia.jpg
- pralnia
max pralnia.jpg
- łazienka
max lazienka piwnica.jpg
- oczywiście basen
max basen.jpg
Na tyłach domu znajduje się miejsce na grilla i miejsce na uprawy
max ogrodek.jpg
Teraz jeszcze rzuty:
- piwnicy
max rzut piwnica.jpg
- parteru
max rzut parter.jpg
- piętra
max rzut piętro.jpg
Ot i cała prezentacja :)

(proszę o odświeżenie strony, bo mimo mniejszego formatu zdarza się, że nie wszystkie zdjęcia się wczytują)

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » niedziela 09 cze 2019, 13:02

Sliczny jest Twoj modern @Wikki
Bardzo ladnie skomponowana bryla i świetne wnętrza. Otwarty living room polaczony z jadalnią to maksymalnie grywalne, nowoczesne rozwiazanie - zreszta w wiele odpowiednio duzych nowoczesnych domach w realu tez znajdziesz. Wydzielenie odrebnych przestrzeni kwieciem czy dywanem to idealny ulad na dzis teraz gdy system wentylacyjny skutecznie usuwa zapachy kuchenne. Tez tak mam we wlasnej chacie :)
Wrazenie przestrzeni w domu dodaje chacie duzo urody. Zreszta kto dzisiaj jeszcze ma w chacie staroswiecka jadalnie z kredensem ktorej praktycznie uzywa sie od swieta , a przez wiekszosc roku jest zamknieta i nie uzywana bo wszyscy wola jesc w kuchni?
Beże ladnie sie lacza u Ciebie z brazami , a sprytnie wydzielony na parterze gabinecik ze swietnie dobranym dywanem bylby dla mnie ulubionym niejscem .Komputer, ksiazki i duzo zieleni za przeszklona sciana... ideał!
Zreszta uklad tego mieszkania to perfekcja i tak samo byloby to idealne w realu.
W piwnicy , basen , pokoj cwiczen lazieneczka i urocza pralnia. Na pietrze sypialnie plus maly gabinet do pracy. Tu nie ma niedopracowanych kolorystycznie pomieszczen, kazdy pokoj czy lazienka jest dopracowana na maksa - ale serce skradl mi pokoj dziecinny dla malych dzieci i przepiekna lazienka. Choc super modern gabinet do pracy i sypialnia rodzicow tez sliczne :hearts/green-heart:
Zreszta obejrze sobie to w grze gdy odwiedze simem simem rodzinke ktora tam zamieszka, a potem uwiecznie te odwiedziny w opowiadaniu z SimtopiaCity.
Inna rzecz ze za chwile wyjdzie ten dodatek z rajska wyspa i chyba wczesniej zalicze syrenki, zaglowki i nurkowanie zanim finalnie wyladuje w SimtopiaCity :cat_mwaha:
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » poniedziałek 10 cze 2019, 11:10

No zdecydowanie to juz nie ściernisko będzie z taka architekturą, przemyslany naprawde świetny projekt. Połaczyłeś tu pomysłowosć w tworzeniu "miniatur" mmo z trybem bardziej typowego budowania i zarówno w pomysłowości zdobienia bryły jak i w wypozażeniu wnetrz efekt jest mega fajny. łazienka z kolorowym dywanikiem, basen i jak dla mnie główny punkt programu - salka projektanta, bombowy pomsł i wykonanie widac od razu, że będa tam mieszkać same zdolniachy bo i pokój dzieckowy dosc kreatywnie wygląda z modernistycznym domkiem dla lalek :) Brawa :a_bravo: i ps: jakbys chciał możesz tez zgłosić w temacie miasta rodzinke jesli chcesz do tego domku i oczywiście wrzucić gdzieś w neta np na galerie podając linka
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1793
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » środa 12 cze 2019, 09:40

Tak jak napisałam w komentarzu na Galerii - "To dom dla osoby, która ma świadomość tego, co lubi naprawdę. Można powiedzieć dopasowany, uszyty na miarę".
Subtelna kolorystyka elewacji. Pomysłowo zestawione dachy. Ciekawe elementy dekoracyjne, które zauważyłam, i które o ile się nie pogniewasz, chętnie "podkradnę" :)
Twój projekt będzie się ociupinę różnił w mojej grze, bo nie posiadam "chomików" :D ... co nie znaczy, że stracił przez to na wartości :D

Aranżacja wnętrz to już wyższa półka. Zwłaszcza urzekło mnie to co zrobiłeś z kominkiem w salonie :a_bravo: Wszystkie pomieszczenia mają cudowny koloryt i to co lubi podkreślać Alicja porządek.
Wisienką na torcie, jak dla mnie, jest basen w piwnicy oraz łazienka na piętrze:
max lazienka piętro.jpg
Coś mi się widzi, że tym razem to Ty zainspirowałeś mnie ... :a_bravo:

Awatar użytkownika
Fredra
Miłośnik zwierząt
Miłośnik zwierząt
Posty: 289
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 16:25
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: granatoweszklo
Kontakt:

Post autor: Fredra » niedziela 16 cze 2019, 14:20

Nie mam pojęcia jakim sposobem w takim zgrabnym domku zmieściło się tyle pokoi :D
Mój problem z modenami jest jak z pójściem do opery w piżamie. Niby wszystko bardzo fajnie, ładnie i wygodnie ale czuje się nie na miejscu. Moderny mi się podobają ale nie umiem się w nich odnaleźć. Przepraszam więc, jeśli wrażenia tez będą koślawo oddane :cat_mwaha:

Zewnętrze ma miło dobrane kolory ♥ Ja zawsze maluje ściany całkiem losowo mając nadzieję, że nikt nie zauważy. Tutaj każda ściana doskonale wie czym ma być pokryta żeby całość zagrała. No i ten tarasik! Super uroczy!
Idziemy do środka... Czas na wielkie wyznanie - nie lubię 99% obrazów malowanych na bazie zdjęć :( Wybijają mnie z rytmu x/ Ale bardzo doceniam pomysł! I ręcznie ułożone polana obok kominka, zapomniałam że istnieją w grze a są super.
Ułożenie w przestrzeni salonu-kuchni-baru-jadalni na piątkę. Sprawiają wrażenie bardzo grywalnych :13-thumbs-up:
Dywany w gabinecie! TAK! Bardzo tak! I kolory i łączenie wzorów ♥
Sypialnia rodziców czad - i obraz też :D (to ten magiczny 1% ;) ), z kolei pracowania projektanta mnie zaskoczyła ale w pozytywny sposób :D Przez to, że utknęłam w budowaniu moich maleństw przestałam tworzyć pokoje bardzo wyspecjalizowane a przecież to takie miłe urozmaicenie :cat_hmm:
Pokoje dzieciaków boskie! Kompozycja naklejek na ścianie pierwsza klasa.
Łazienki obie super ale zielona w piwnicy bardziej mnie bierze :D
Dobra robota! :cat_lovely:

Awatar użytkownika
Kamelia
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 90
Rejestracja: piątek 14 cze 2019, 09:10

Post autor: Kamelia » niedziela 16 cze 2019, 18:44

Fajny nowoczesny. Kombinacje z meblami i obiektami ciekawe, choc jak wole mniej kolorów. Piękny rozkład domu, pomieszczenia są duże i przytulne jednoczesnie, tu jest wszytko ok.
Nie do końca jestem na bierząco z dodtkami i meblami i ciężko jest mi porównac co ste Twoim pomysłem a co dała nam gra ale oby tak dalej.
wład­czy­ni krainy bez uczuć...

Awatar użytkownika
Pablo
Redaktor
Posty: 378
Rejestracja: poniedziałek 23 kwie 2018, 03:43
Lokalizacja: Łask/Łódzkie
Origin ID: pawel0674

Post autor: Pablo » niedziela 16 cze 2019, 19:24

Świetny i nowoczesny modern @Wikki ,bardzo ciekawie zaprojektowany i urządzony,kolorki też dobrane perfekt.

Awatar użytkownika
Ktosik
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 1493
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 21:36
Origin ID: KtosikG

Post autor: Ktosik » wtorek 18 cze 2019, 11:50

Świetnie skomponowana nowoczesna bryła z różnymi uskokami i wstawkami kolorystycznymi nadaje temu domu ciekawego wyglądu, a dopełnieniem jest pięknie ozdobiony teren wokół niego. Ta praca od razu przyciąga wzrok. :cat_yes:
Wnętrza fantastycznie rozplanowane i urządzone (wszystkie), a przysłowiową wisienką na torcie jest kominek, sprytnie dzielący tą otwartą przestrzeń na parterze domu. :13-smiling-face-heart-shaped-eyes:
Wspaniała praca i śliczne zdjęcia :a_bravo:

Awatar użytkownika
Wikki
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 360
Rejestracja: poniedziałek 15 kwie 2019, 18:08
Origin ID: WIKKI04

Post autor: Wikki » piątek 12 lip 2019, 00:15

@kreatora
@SimDels
@bobas52
@Fredra
@Kamelia
@Pablo
@Ktosik
Bardzo, ale to bardzo dziękuję za wizytę w tym kąciku i tak ciepłe przyjęcie mojego projektu. Jest mi naprawdę niezmiernie miło i radośnie z tego powodu :a_rolling:
Przesyłam moc serdeczności :hearts/green-heart:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Misz-masz Wikkiego”