CUBES

Awatar użytkownika
Wikki
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 360
Rejestracja: poniedziałek 15 kwie 2019, 18:08
Origin ID: WIKKI04

CUBES

Post autor: Wikki » poniedziałek 04 lis 2019, 20:48

Przedstawiam Państwu modern o nazwie Cubes, zbudowany z nałożonych na siebie - jak kto woli - klocków, kostek, sześcianów.

https://www.ea.com/pl-pl/games/the-sims ... axis=false

Biorąc pod uwagę, że zdjęcia nie zawsze się wczytują, co jest denerwujące, przygotowałem prezentację w formie gif. Czy taka prezentacja jest do zaakceptowania?
.
CUBES.gif
.
Po drobnych przeróbkach w Galerii znalazło się jedno z pomieszczeń tego domu a mianowicie kuchnia nazwana Latte

https://www.ea.com/pl-pl/games/the-sims ... axis=false

Oto ona:
.
Latte 1.jpg
Latte 2.jpg
Jednocześnie bardzo dziękuję za bardzo miłe komentarze, ulubienia i pobrania :a_beer:
Moc serdeczności :)

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » poniedziałek 04 lis 2019, 23:47

Przyznam sie ze bardziej wole zdjecia choc idea gifu jest ciekawa. Trudniej jest wyroznic poszczegolne pomieszczenie tutaj wpadla mi w oko lazienka z zielonymi akcentami (pewnie przez ten zywy zielony kolorek)
Masz swoj wyrobiony styl pomieszczen ktore są generalnie utrzymane w bezach i unikasz mocniejszych kolorów i akcentów wiec ta zieleń tak ładnie koncentrujaca z resztą byla natychmiast przeze mnie zapamietana. Mase ozdonych detali wypieszczonych w kazym pomieszczeniu. Na pewno podkradne idee obudowania tych powiekszonych obrazow polkami . Genialne bo powiekszony obraz ze wzgledu na grubość wyglada fatalnie z boku. Natomiast z tymi polkami wyglada swietnie
Bryła domu fajnie rozczłonkowana w bieli i czerni bardzo ładna.
Znakomita modern chata :a_bravo:
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
Marvi
Stalker
Stalker
Posty: 680
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:41

Post autor: Marvi » wtorek 05 lis 2019, 17:28

Szalenie podoba mi się bryła i jej wykończenie: połączenie cegły z białym - bardzo ładne, klasyczne i takie stonowane :)
Kuchnia z wysepką - nowoczesna, funkcjonalna, w jasnych kolorach, ale też przytulna i swojska - podoba mi się też to, ze dużo jest miejsca na blatach: dobrze wkomponowane półeczki "odciązają" blaty; bardzo ciekawy pomysł na zagospodarowanie ścian, a zarazem dużo miejsca dla simów.
Salon bardzo ciekawy, bo z jednej strony ceglana ściana z telewizorem "przełamuje się" z drewnianymi półeczkami, co wygląda całkiem elegancko i nowoczesnie, a zarazem swietnie komponuje się z meblami zrobionymi ze skrzyni. Ciekawa kompozycja i, co najwazniejsze, spójna.
Patent z przeszkloną szafą w sypialni na pierwszym piętrze - genialny! Podoba mi się on niezmiernie :) Sypialnia ładna, także kawowa - bardzo spokojne, wyciszające i kojące nerwy miejsce (tak je postrzegam w każdym razie).
Bardzo sympatyczny modern!

Awatar użytkownika
Ktosik
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 1493
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 21:36
Origin ID: KtosikG

Post autor: Ktosik » wtorek 05 lis 2019, 19:16

Cubes jest naprawdę fantastyczny!!! Bardzo ładnie skonstruowana bryła z różnymi uskokami, szalenie to lubię w nowoczesnych domach, a skoro to Cubes to musiały tam być te poukładane klocuszki. :cat_yes: Czarno-biała elewacja, świetnie dobrane okna, zieleń i fantazyjna fontanna przed domem, od razu przyciągają wzrok na ten elegancki dom. Wnętrza dosłownie "miodzio" , zachwycają nie tylko swoją kolorystyką, ale również bardzo przytulnym urządzeniem pomieszczeń. Każdy zakątek tego domu jest dopieszczony i ozdobiony rożnymi drobiazgami. W zasadzie trudno wyróżnić jakieś pomieszczenie, wszystkie są cudne! Bardzo spodobała mi się aranżacja kącika muzycznego i obydwu sypialni. Piękny projekt. :a_bravo:

Prezentacja też świetna, ale gif ma swoje wady i zalety. Wygląda to ciekawie, lecz nie można delektować się obrazkiem, choć dałeś dość długi czas zmiany fotki. Niestety, przy gifach pogorszona jest również jakość zdjęć. Kiedyś sama z tym walczyłam, i nie wiem dlaczego tak się dzieje. :22-thinking-face:
Nie zrażaj się moją wypowiedzią, jeśli masz ochotę w taki sposób pokazywać domki, to super! Lubię oglądać Wasze prace w każdej formie, a najbardziej lubię zwiedzać je w grze, choć nie zawsze mam na to czas. :01-grinning-face:

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1790
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » wtorek 05 lis 2019, 19:49

Oczywiście pierwsze co robi wrażenie to fantastyczna bryła domu, która przyciąga wzrok finezją nałożenia i dopasowania do siebie zróżnicowanych "klocków" :D oraz zestawianiem czerni z bielą na fasadzie domu.
W dalszej kolejności ciepłe i stylowe wnętrza oraz bajeczny ogród na tyłach domostwa, który zwłaszcza wieczorową porą wygląda przepięknie.
tył domu.jpg
Z niekłamaną przyjemnością zwiedzałam każde pomieszczenie i delektowałam się jego wystrojem. Wszystko w tym domu tworzy harmonijną całość tak pod względem kolorystyki jak rozplanowania poszczególnych pomieszczeń.
Pomysł na prezentację w postaci filmiku ma swoje wady i zalety. Unikamy wprawdzie problemu z wczytywaniem się zdjęć, niestety jak zauważyła Gabi kosztem jakości zdjęć. Dlatego zanim skomentuję jakąś pracę napawam się jej urokami w grze.
W tym projekcie mój szczery zachwyt wzbudziły następujące pomieszczenia:
kolaż.jpg
Wspaniały projekt Wikki :a_bravo:

P.S Z uwagi na brak Magii, 8 obiektów zostało zastąpionych, dlatego możliwe jest, że na zdjęciach mogą występować różnice w stosunku do oryginału.

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3338
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » środa 06 lis 2019, 22:26

Świetny projekt ,bardzo ciekawa bryła i otoczenie. Wewnątrz tez dałeś czadu, lubię taka kolorystykę beżów. Wspaniałe pomysły na meble jak w salonie z tv, elegancka sypialnia czy jadalnia, która nie powstydziłaby się Kuchennych Rewolucji. Kuchnia pełna ciekawych detali i znów ta przesympatyczna kawowo-mleczna kolorystyka. Piękne! Nic tylko zamieszkać, chociażby simowym ludzikiem.
Forma prezentacji w gif? Ty decydujesz natomiast podejrzewam, że większość oglądaczy woli tradycyjne fotki by na spokojnie przyjrzeć się wszystkiemu jednak możesz to także połączyć.
Swojego czasu popularne było dodawanie do prezentacji złożonej z fotek gifa prezentującego przekrój budynku na wszystkich piętrach (pojedyncze fotki danego piętra najlepiej z podniesionymi ścianami łączysz w jeden gif) i to może być fajne ruchome uzupełnienie ale jeśli zdecydujesz się na to by pozostać tylko przy gif to osobiście mi to nie przeszkadza, zrobiłeś w miarę wolne tempo gifa więc można i w takiej formie sobie fotki obejrzeć (można jeszcze ociupinkę wolniej jeśli program na to pozwala).
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Misz-masz Wikkiego”