PORADNIK Jak dodać parcele w Castaway Stories

Awatar użytkownika
Sarah_Blanca
Roznosiciel kawy
Posty: 24
Rejestracja: sobota 04 maja 2019, 12:18

PORADNIK Jak dodać parcele w Castaway Stories

Post autor: Sarah_Blanca » poniedziałek 05 sie 2019, 18:01

:) Hej, hej :)
Z racji tego, że widziałam mnóstwo postów na różnych forach, w których ludzie skarżyli się na brak opcji dodania parcel w Castaway Stories, ja zrobiłam poradnik, jak tego dokonać. Przy odrobinie czasu i dobrych chęci wszystko jest możliwe! Kiedy opanujecie podstawy, proces będzie naprawdę krótki. Dodatkowo, w opisie pod filmem (na moim kanale https://www.youtube.com/channel/UCm9npV ... XADnZMWbqg), napisane są wszystkie współrzędne, by jeszcze bardziej skrócić proces dodawania działek.
Drugi filmik jest na temat dodawania parcel publicznych, proces ten jest trochę bardziej skomplikowany, dlatego chciałam to porządnie wytłumaczyć. Tym samym obalam powszechny mit, że dodawanie parcel publicznych w grze TS: CS jest niemożliwe.
Myślę, że te poradniki mogą okazać się przydatne dla wielu osób. Byłoby mi bardzo miło, gdybyście w komentarzu pod tym postem wpisali własne współrzędne, by pomóc innym dodawać parcele :) Zachęcam do subskrybowania mojego kanału i gorąco pozdrawiam! :)

Poradnik #1: Jak dodać parcele MIESZKALNE w The Sims Castaway Stories


Poradnik #2: Jak dodać parcele PUBLICZNE w The Sims Castaway Stories

Awatar użytkownika
Aericia
Administrator
Administrator
Posty: 729
Rejestracja: wtorek 03 kwie 2018, 21:54
Lokalizacja: Warszawa
Origin ID: ukyojin

Post autor: Aericia » sobota 10 sie 2019, 22:45

Dziękuje! Świetny poradnik! Na pewno okaże się przydatny bo tu niektórzy pogrywają czasem w starsze tytuły. :)
Obrazek

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » niedziela 11 sie 2019, 10:47

No sie wybieram )niczym sówka za morze) by odkryc jakies starsze simsiaki na nowo (lub nie na nowo bo tego nigdy nie testowałem) więc taki poranik zawsze w cenie, dzięki!
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
Sarah_Blanca
Roznosiciel kawy
Posty: 24
Rejestracja: sobota 04 maja 2019, 12:18

Post autor: Sarah_Blanca » wtorek 13 sie 2019, 21:11

Mam nadzieję, że faktycznie okaże się przydatny :) Gdybyście mieli jakiekolwiek pytania odnośnie The Sims Castaway Stories, to zawsze piszcie :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Poradniki”