Co ja tutaj robię? Czyli Pablo jedzie do dżungli

Strzeliłeś fotkę, która rozśmiesza cię do łez? Albo wzrusza? Podziel się z nami - też chcemy poczuć te emocje!
Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Origin ID: Aschantka

Re: Co ja tutaj robię? Czyli Pablo jedzie do dżungli

Post autor: Alibali » środa 09 sty 2019, 18:20

Pablo - ja też byłam w pięknym kurorcie. Ale oczy miałam szeroko otwarte - i widziałam również takie rzeczy, którymi kurorty raczej chwalić się nie chcą...

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » czwartek 10 sty 2019, 14:22

No coz Alu nasze wyobrazenia o Swiecie Zachodu , ktory znalismy z filmow niewiele mialo wspolnego z rzeczywistoscia. I dlatego ten pasterz z kozami zrobił na Tobie takie wrazenie. Ja widzialam biedę i we Francji w gorzystych regionach i w Hiszpanii. Tylko Nemcy Zachodnie , Dania i Holandia wpisuja sie w nasze dawne wyobrazenie o swiecie zachodu.
Ale po prawdzie ten kto nie mieszkał na przyklad w Wietnamie, czy nie odwiedził Indii nie ma nawet bladego pojecia jak biedni moga byc ludzie. My w Polsce zyjemy jak w raju miodem i mlekiem plynacym porównujac to do tego świata, gdzie są wprawdzie oazy milonerow i bajkowe kurorty ale i prawdziwi biedacy. Dla nich nawet twoja Grecja z pasterzem bylaby paradise - w koncu mial gosc majątek! Stado kóz ! Dla posiadacza 3 kur to milioner!
ORIGIN ID Kreatora

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz

Post autor: Alibali » czwartek 10 sty 2019, 16:35

Elu - przenieśmy się z tym arcyciekawym tematem do pogaduszek, póki Pablo nie stracił cierpliwości - bo to jego temat. Ciebie właściwie też należałoby za uszy wytargać - wszak mamy dział pogaduszek jak wspomniałam, a tam ani śladu twoich opowieści - opowiedz Elu w wolnej chwili o swoich podróżach. I pokaż choć trochę fotek!

Awatar użytkownika
Pablo
Bloger
Origin ID: pawel0674

Post autor: Pablo » piątek 11 sty 2019, 19:40

Do póty nie uda mi się odmłodzić sima Pawła to i tak nie mam co wstawić do tematu dziewczyny :)
Napisałem w osobnym dziale mam problem z działaniem eliksiru młodości :(

Awatar użytkownika
Pablo
Bloger

Post autor: Pablo » sobota 12 sty 2019, 14:48

Drodzy sympatycy przygód sima Pawełka,informuję że stworzyłem jego nową wersję i ponownie postaram się relacjonować zwiedzanie dżungli Salvadorskiej.
Mam nadzieję iż jego nowa wersja również przypadnie Wam do gustu jak poprzednia. A oto i sam Pawełek:
Pablo - sylwetka.jpg
Jak wiecie poprzednia wersja sima zbyt szybko uległa mi postarzeniu przez grę i byłem zmuszony zawiesić tą relację :)

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz

Post autor: Alibali » sobota 12 sty 2019, 16:12

Paweł, zanim twój sim zszedł z tego padołu - trzeba było go wyedytować w CAS za pomocą KODÓW które ci podałam (nie modów, których się boisz) i zapisać go sobie w bibliotece lub wysłać nawet do galerii. A stamtąd zawsze w razie czego, można go sobie pobrać od nowa. Tamta wersja bardziej mi się podobała - avek miał taki młodzieńczy wygląd. Ten tutaj to taki trochę, hmm podtatusiały :P

Czytałam dziś na forum oficjalnym, że masz problemy z grą. Dlaczego nie zapytałeś tutaj... Na oficjalnym jedyną osobą, jaka odpowie na twoje wołanie o pomoc jest Danka. Tylko ona została z całego grona pomocowego. A jedyną jej poradą, jakiej się możesz spodziewać, to - wyjmij folder mods na pulpit... Szkoda, że nie poinformowała cię jeszcze, że na pewno masz piracką wersję gry. No, ale i tam ogłosiłeś zakup, to trudno było nie zauważyć tej wiadomości.
Jak tu trafisz to daj znać. Może do tego czasu gra ci się naprawi...

Awatar użytkownika
Pablo
Bloger

Post autor: Pablo » niedziela 13 sty 2019, 12:08

Alu,poprzednia wersja Pawełka jest wysłana do galerii,jak bym przewidział twoją poradę :) Ale tamten sim ma na sobie podobnie jak obecny mody i chwilowo nie mogę nim grać :(

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » niedziela 13 sty 2019, 23:39

Zupełnie inna wersja od poprzednich ,fajnie że Twój ludzik jest taki zmienny u mnie rażąco odwrotnie. Może dobrym pomysłem jest ustawienie w grze niestarzenia sie u mnie zawsze ludziki sa "wieczne" tyle że nie bawie sie w dziecki za mocno więc nie wiem czy w dalszej konsekwencji to ustawienie byłoby realnie szkodliwe :O
W temacie pomocowym masz podpowiedzi co do modów itd mam nadzieje , że wsio zadziała jak w zegarku
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
Pablo
Bloger

Post autor: Pablo » poniedziałek 14 sty 2019, 15:53

"W temacie pomocowym masz podpowiedzi co do modów itd mam nadzieje , że wsio zadziała jak w zegarku" a dokładniej możesz powiedzieć który to temat?
Jak na razie udało mi się w 40% zacząć zaludniać laboratorium w grze po radzie Eli,jednak co do modyfikacji BOJĘ się je dodać.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Fotki z gry”