Tablica codzienna

Zobaczymy, czy coś z tego wyjdzie :19-slightly-smiling-face:
Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Re: Tablica codzienna

Post autor: Alibali » niedziela 06 sty 2019, 20:23

Pawełku - sim bardzo seksowny - to chyba najlepsza simowa wersja twojego "ja". Też go sobie oblukałam - a co!
Domek w pierwszej wersji podobał mi się bardziej, jedynie ogrodzenie do niego nie pasowało, bo dom taki bardziej tradycyjny, a ogrodzenie jak do domku future...
Lecznica całkiem udana - ale widzę, że masz słabość do symetrii - jak mój ulubiony bohater kryminałów z "myszką" - Hercules Poirot. Dałabym po drugiej stronie (przed kliniką) coś innego niż fontanna - może jakiś ładny krzak?

Awatar użytkownika
Pablo
Redaktor
Posty: 378
Rejestracja: poniedziałek 23 kwie 2018, 03:43
Lokalizacja: Łask/Łódzkie
Origin ID: pawel0674

Post autor: Pablo » niedziela 06 sty 2019, 21:37

Dziękuję za ocenę @Alibali :) Stary dom sima nadal jest w mojej grze,ale musiał zmienić lokum bo tam nie było możliwości zrobienia pokoju dla dziecka.

Awatar użytkownika
Kropka
Fotograf
Fotograf
Posty: 711
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 09:47
Lokalizacja: Kraków
Origin ID: jasna98

Post autor: Kropka » poniedziałek 07 sty 2019, 19:04

Paweł, jeżeli chcesz pokazywać swoje fotki, załóż sobie kącik. Tablica nie jest odpowiednim miejscem do chwalenia się pracami.

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » poniedziałek 07 sty 2019, 22:52

Znaczy jesli mogę dokończyć uwagę poprzedniczki czyli Kropki; łatwiej będzie znaleźć twoje prace forumowiczom jak załozysz swoje tematy; możesz coprawda od bidy wstawić jakiś obrazek i tu ale najlepiej byłoby jakbyś założył własny temat w dziale z domkami a w codziennej wrzucił czasem poprostu linka do swojego tematu z fociszem i resztę w temat cobyś miał więcej miejsca na to wszystko i łatwiej był odnajdowany przez innych graczy na forum, zwłaszcza że sie teraz fajnie rozkręcasz z graniem i budowaniem po przerwie a losy simowego Pawełka mógłbyś opisywać w dwoim nowym temacie z historyjkami czyli tu w historyjkach co da ci ogrom własnej przestrzeni do prezentacji swoich dzieł i także ułatwi zawsze znajdowanie Twoich prac fotek itd także tym ,którzy Twoich prac jeszcze nie znają :)
A domek zgrabny , symetryczna bryła, ładnie się prezentuje, teksturowo też zgrabnie czyli bez uczucia ciężkości ale znów sie przyczepie - gdzie jest komin ja sie zapytowywuję :31-face-open-mouth: chcesz potruć swoje ludziki coby się poczadziły? ;) A co jak będzie smog nad Simową Zatoczką lub inszą mieściną? :) Zerknij @Pablo do tych tematów może spróbujesz założyć własne tematy to daje fajne własne pole do zabawy w pisanie i prezentowanie swoich prac.
Tym bardziej, że sam jestem ciekaw tego co jeszcze stworzysz i jak zaaranżujesz przestrzeń w której grasz. Dobrej zabawy :)
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
Pablo
Redaktor
Posty: 378
Rejestracja: poniedziałek 23 kwie 2018, 03:43
Lokalizacja: Łask/Łódzkie
Origin ID: pawel0674

Post autor: Pablo » wtorek 08 sty 2019, 12:05

Dobrze @Kropka,postaram się więcej nie zaśmiecać tablicy forum.
Michale ja teraz sporadycznie coś buduję w grze,chyba że potrzebuję coś do swojej rozgrywki w simsach to decyduję się na budowanie. Tak więc nie ma sensu abym zakładał swój kącik w dziale budowlańców. Dokończę tylko relację z wypraw sima do dżungli bo i tak niebawem zostanie seniorem.

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » wtorek 08 sty 2019, 16:46

NIczego nie "zasmiecasz" pisz gdzie chcesz - poprostu na tablicy wsio ci szybko "wsiąknie" a w takim osobnym własnym temacie zostanie ku potomnosci i zawsze latwo bedzie wsio odnalezc :) Oczywiscie jak cos potworzysz i bedziesz mial chec za co czymie mocno kciuki
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
Pablo
Redaktor
Posty: 378
Rejestracja: poniedziałek 23 kwie 2018, 03:43
Lokalizacja: Łask/Łódzkie
Origin ID: pawel0674

Post autor: Pablo » czwartek 10 sty 2019, 21:03

Witam wszystkich milutko i pozdrawiam cieplutko :)

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » czwartek 10 sty 2019, 21:05

Witamy witamy :)

Awatar użytkownika
Ktosik
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 1493
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 21:36
Origin ID: KtosikG

Post autor: Ktosik » wtorek 15 sty 2019, 20:24

@bobas52 Bożenko, serdecznie gratuluję wyróżnienia Maxisa dla pokoju Organised, i jeszcze raz dziękuję za uroczy prezent :hearts/heavy-black-heart:
i-karnet-gratulacje-hm-200-1294-pan-dragon.jpg

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » wtorek 15 sty 2019, 22:57

Gratuluję Bożenko z całego serca! Widzisz? A tak się bałaś zacząć!

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » środa 16 sty 2019, 01:13

Ogromne gfratulacje Bobi <3 To wspaniałe ale i w pełni zasłużone wyróżnienie, które mam nadzieje zmotywuje Twoja dalsza radośc z tworzenia :)
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
Pablo
Redaktor
Posty: 378
Rejestracja: poniedziałek 23 kwie 2018, 03:43
Lokalizacja: Łask/Łódzkie
Origin ID: pawel0674

Post autor: Pablo » środa 16 sty 2019, 02:11

Dołączam się do gratulacji Bobi :)

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » środa 16 sty 2019, 02:30

Gratki Bobi!!! :hearts/heavy-black-heart: Jeszcze zrobimy z Ciebie budowlańca! Kazda z nas zaczynała identycznie jak Ty :cat_mwaha:
Obrazek
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1793
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » środa 16 sty 2019, 10:50

Jeszcze dobrze nie wyszłam z jednego szoku, a tu zafundowano mi drugi :31-face-open-mouth: Bo jak wytłumaczyć, to co się stało ?
Logika podsuwa mi tylko jedno rozwiązanie tej zagadki, a mianowicie - jakiś dobry duszek :01-grinning-face: maczał w tym swoje paluszki, i to za jego sprawą przyznano mi to wyróżnienie.

Nadal trudno mi uwierzyć, że to co tworzę warte jest docenienia przez Maxisa. Prędzej uwierzę, w jakiś dziwny zbiorowy wirus, który ogarnął graczy na Galerii i spowodował na niespotykana skalę wysyp pobrań i poleceń mojego projektu. Czuję się tak, jakbym poszła spać w jednym świecie, a obudziła się w jakimś nierealnym :65-flushed-face: ... albo ktoś tu oszalał :) .

W tym miejscu chciałabym podziękować wszystkim tym, którzy wspierali i wierzyli we mnie (nawet wtedy kiedy ja sama nie wierzyłam). Stokrotnie DZIĘKUJĘ. Bez Was i waszej pomocy nic takiego nie miałoby miejsca.

30512.gif

Awatar użytkownika
Kropka
Fotograf
Fotograf
Posty: 711
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 09:47
Lokalizacja: Kraków
Origin ID: jasna98

Post autor: Kropka » środa 16 sty 2019, 18:41

Bobinko, serdecznie gratuluję pierwszego i głęboko wierzę, że nie ostatniego Maxisa :hearts/heavy-black-heart: :hearts/heavy-black-heart: :hearts/heavy-black-heart:
Tak jak Ela, mam nadzieję, że dasz się namówić na pierwsze kroczki w budowlance :a_grin3:

Uściski i wielkie buziaki :14-face-throwing-a-kiss: :hearts/heavy-black-heart:



DLA BOBI.jpg

Awatar użytkownika
Pablo
Redaktor
Posty: 378
Rejestracja: poniedziałek 23 kwie 2018, 03:43
Lokalizacja: Łask/Łódzkie
Origin ID: pawel0674

Post autor: Pablo » piątek 18 sty 2019, 13:49

Witam wszystkich bardzo milutko i pozdrawiam cieplutko :)
piesio.gif

Awatar użytkownika
Pablo
Redaktor
Posty: 378
Rejestracja: poniedziałek 23 kwie 2018, 03:43
Lokalizacja: Łask/Łódzkie
Origin ID: pawel0674

Post autor: Pablo » sobota 19 sty 2019, 04:57

Po części z nudów a po części z ciekawości,poszperałem w necie i znalazłem takie coś:
https://www.gry-online.pl/S018.asp?ID=1522 - bardzo ciekawy artykuł o "Najlepsze mody do The Sims 4" jest tam kilka ciekawych modyfikacji które urozmaica granie w simsy.
Pewnie kilkoro z Was już zna te modyfikacje i może nawet je testowała w swojej grze,jednak ja dopiero wczoraj to znalazłem i postanowiłem to pokazać. Spis treści przenosi nas bezpośrednio do miejsca skąd można pobrać dany mod,jednak w moim przypadku wyskoczył komunikat "strona zablokowana" ale może Wam się uda pobrać te mody?

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » sobota 19 sty 2019, 15:38

Dzięki, Pablito - 99% tych modyfikacji doskonale znamy, ale trafiłeś na jedną - szczególnie interesującą - pozwalającązostać czarodziejem lub czarnoksiężnikiem. Więcej o tej modyfikacji tutaj

http://modthesims.info/download.php?t=594052

i tutaj

https://triplis.github.io/

Pod tym ostatnim linkiem kryje się strona twórcy tego modu. Na jego stronie odkryłam mnóstwo innych ciekawych modyfikacji, więc dzięki, Pablito za wiadomość :)

Awatar użytkownika
Pablo
Redaktor
Posty: 378
Rejestracja: poniedziałek 23 kwie 2018, 03:43
Lokalizacja: Łask/Łódzkie
Origin ID: pawel0674

Post autor: Pablo » sobota 19 sty 2019, 16:19

Mnie zainteresowały dwie modyfikacje,czyli: Become a Sorcerer i Harry Potter Stuff Packs ale nie mogłem ich pobrać bo wyskoczył mi komunikat "strona zablokowana" jak by Ci się udało je pobrać Alu to wyślij mi na Priv

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » sobota 19 sty 2019, 23:27

Tego czarodzieja (sorcerer) pobierz stąd

https://workupload.com/start/rMHxWFap


Tu jest opis tego modu - ale tak długi, że wysiadłam w połowie

https://triplis.github.io/mods/sorcerer.html

Ten pack z Harrym Potterem (kilka części) pobierzesz sobie stąd

http://brittpinkiesims.tumblr.com/harry%20potter

ale z opisu wynika, że to jest kilka cech dla domów, kilka nastrójników i trochę cc do wystroju... Nie są to jakieś nadzwyczajne rzeczy :(

ODPOWIEDZ

Wróć do „Tablica codzienna - coś jakby aktywność...”