SDW video czyli delsowe eksperymenty fimowe ;)

Lubisz podglądać swoich simów? A może podstępnie nagrywasz ich życie? Podziel się z nami swoimi nagraniami!
Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Origin ID: SimDels
Kontakt:

SDW video czyli delsowe eksperymenty fimowe ;)

Post autor: SimDels » środa 08 sie 2018, 11:26

Korzystając z nowego działu podzielę się z Wami swoimi wypocinkami fimowymi z gry. Nie tworzę machinim (podziwiam twórców takowych za cierpliwość i talent) ale zdarzyło mi sie popełnić kilka prezentacji oraz timelapsów. Zacznę od prezentacji moich światów trójkowych i dorzuce coś jeszcze. Mam wielką ochotę podziabać coś filmowo w grze ale czasu niestety bezustatnnie brak więc w temacie póki co klops a poniżej rzeczy nienajświeższej daty :)

Prezentacja wysp tropikalnych (dawne dzieje choć wciaż można to pobrać)

Prezentacja wielkiego miasta w stylu japońskim

Poniżej jeszcze jedna z prób z timelapsami czyli staromiejskie domki z krótkimi dwujęzycznymi wyjasnieniami :)

Na koniec prezentacja Wieży Alechemika zbudowanej wspólnie z @krulih2 choć ten filmik pojawił się już w innym temacie...

...i ostatnia rzecz przy współpracy ze stroną Simholic
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
Ktosik
Budowniczy
Budowniczy
Origin ID: KtosikG

Post autor: Ktosik » środa 08 sie 2018, 23:05

Super filmy Michale!!! Zawsze podziwiałam ludzi, którzy tym się bawią. Dla manie to czarna magia, więc nawet nie próbuję. XD Zatrzymałam się na etapie gifów. :02-grinning-face-smiling-eyes: To jeden z trójkowych, jako prezent dla Ciebie. Obyś ślizgał się przez te simowe produkcje i miał z nich ubaw, tak jak mój robocik Alfik :02S-grinning-face-smiling-eyes:
ALFIK2.gif

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » środa 08 sie 2018, 23:34

Dzięki za robocika Gabi ! :) :hearts/green-heart: Gify to też fajna zabawa tak się w sumie przy okazji zastanawiam czy bardziej podchodza pod zdjęcia czy pod filmy bo w sumie sa taką sztuka pomiędzy nimi.Gifek z robotkiem super, dzięki :) Pewne jest dla mnie to, że bywają zdecydowanie bardziej pracochłonmne niż filmy.
To jeszcze jedna rzecz z budowy tym razem wiatrak z podstawki, może komuś przyda się taki "patent" przy okazji ;) Rozochociłem sie na videowanie gry przez tego temata ,mam nadzieję także na inne tematy simtopowych twórców w tym dziale ale póki co, zostawiam Was z wiatrakiem :)

Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » piątek 10 sie 2018, 14:34

Z przyjemnoscią obejrzałam i wszystkie filmiki i gif Gabi. Te dwa pierwsze filmiki znam oczywiscie , ale wiatrak widziałam pierwszy raz, To mozna oglądać w kółko ze względy na śliczny podkład muzyczny , ktory jakoś buduje klimat tych filmów.
Najpiekniejsze zdjecia oczywiscie ma Winter Windeburf Impression - razem z muzyką to taka mała etiuda filmowa. Przepiękny film.
Z kolei wiatrak zachwycił mnie pomysłowością w kreowaniu skrzydeł. Takie proste, ale ja w zyciu bym tego nie wymysliła :D
ORIGIN ID Kreatora

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wielkie Simowe Studio Filmowe”