..wschód słońca w Selvadoradzie..? wiejski krajobraz z Windenburga..? proszę bardzo :)

Strzeliłeś fotkę, która rozśmiesza cię do łez? Albo wzrusza? Podziel się z nami - też chcemy poczuć te emocje!
Awatar użytkownika
Fredra
Miłośnik zwierząt
Miłośnik zwierząt
Posty: 289
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 16:25
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: granatoweszklo
Kontakt:

Re: ..wschód słońca w Selvadoradzie..? wiejski krajobraz z Windenburga..? proszę bardzo :)

Post autor: Fredra » poniedziałek 09 lip 2018, 21:49

To prawda, Pory Roku kolosalnie zmieniły światło w grze! ♥ Czasami oczu nie można oderwać. Tez mam najdłuższe pory roku, jeszcze nie widziałam zimy ale nie mogę się doczekać. Zastanawiam się nad przeprowadzeniem Simów bo na razie mają mieszkanko a ono nie daje w pełni poczuć zmian jakie zaszły wraz z nowym dodatkiem. Nie da się wykorzystać wszystkich możliwości. Mało piękne zdjęcia ale chciałam na szybko złapać światło w mieście
27.06.2018_22-42-11.png
27.06.2018_22-41-23.png
Testowo wpadłam na losowa parcelę pierwszego dnia zimy w Zatoce, byłam oniemiała jak zmienił się krajobraz. Jeszcze bez śniegu. Specjalnie dla tej panoramy nauczyłam się obsługiwać Gimpa xD
panorama.jpg

Awatar użytkownika
Aericia
Administrator
Administrator
Posty: 729
Rejestracja: wtorek 03 kwie 2018, 21:54
Lokalizacja: Warszawa
Origin ID: ukyojin

Post autor: Aericia » wtorek 10 lip 2018, 18:59

Myślę ze to mieszkanie w dzielnicy Bogaczy i Szpanerów - trzy poziomy, duże okna - byłoby idealne do obserwowania widoków... niestety, mi miasto szwankuje, za dużo botów się kręci i zostają mi tylko wiejskie chałupy na prowincji...
A ta panowarama to z Bridleton? Ja tam nie łażę, drażnią mnie te biedne, bezdomne stworzenia. Powinni nieco zredukować ich ilość albo przynajmniej sprawić, żeby nie chorowały bo ten... serce się kraje.
Obrazek

Awatar użytkownika
Fredra
Miłośnik zwierząt
Miłośnik zwierząt
Posty: 289
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 16:25
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: granatoweszklo
Kontakt:

Post autor: Fredra » wtorek 10 lip 2018, 19:28

Tak, panorama z Bridleton Bay. Jak klikniesz na zdjęciu prawym i "otwórz grafikę w nowej karcie" to się powiększy bo tu strasznie mała się dodała. Fakt, ilość bezdomnych zwierzaków drażni, dziwie się że nie ma jeszcze żadnego moda na ich wyeliminowanie (a może jest tylko nie znalazłam?) ale to też zależy... Kiedyś chciałam zaadoptować psią przybłędę i jak na złość noc, zero, wszyscy już mieli właścicieli. Chciej bezdomnego zwierzaka to wszystkie się pochowają :cat_wondering:
A samej Zatoki nie jestem w stanie porzucić z tego powodu, zbyt uwielbiam jej klimat ♥

Awatar użytkownika
Ktosik
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 1493
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 21:36
Origin ID: KtosikG

Post autor: Ktosik » poniedziałek 16 lip 2018, 22:59

Wszystkie zdjęcia cudne :13-smiling-face-heart-shaped-eyes:
Każde miasto ma swoje uroki, szczególnie teraz, gdy w mamy pory roku. Mnie najbardziej podoba się klimat jesienny i zimowy. :)
@bobas52 - mile mnie zaskoczyłaś Bożenko tymi fotkami z japońskim parkiem i małym kościółkiem, bardzo sie cieszę. :14-face-throwing-a-kiss:
Ja przypomnę kosmiczny Sixam :01-grinning-face:
Sixam galaktyuka.jpg
Sixam01.jpg
Sixam02.jpg
Tak wygląda zimą, w sumie nie ma wielkich zmian oprócz kry na wodzie :01-grinning-face:
Sixam.jpg
Zabawiłam się w ruchome obrazki. :02S-grinning-face-smiling-eyes:
Six.gif

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1793
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » wtorek 24 lip 2018, 11:57

Kosmicznie piękny jest ten Sixam, Gabrysiu :14-face-throwing-a-kiss: . Zaczynam żałować, że jestem za stara na astronautkę :02-grinning-face-smiling-eyes:
Moi podopieczni, których porwali kosmici nie podziwiali tam widoków ... a szkoda, może dzięki temu mieliby milsze wspomnienia :03-face-with-tears-of-joy:

O ile w realu mniej lubię zimę i słotną jesień, o tyle w grze jestem pod ich ogromnym urokiem :13-smiling-face-heart-shaped-eyes:
jesienny Windenburg.jpg
prawie jak lodołamacz.jpg
poranek w Windenburgu.jpg
poranek w Windenburgu 1.jpg
zima w pełnej krasie.jpg
zima w pełnej krasie 1.jpg

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » czwartek 26 lip 2018, 23:10

Niesamowite foty, bardzo spodobała mi sie urwana planeta Gabi, statek zimą oraz skąpane porannym światłem miasto, bardzo lubioe zarówno w grze jak i realu poranne i wieczorne czyli "bardziej ciepłe, żółte" światło słonecznne dzięki vczemu w tych porach wszystko wydaje się fajniejsze bardziej barwne. Przedostatniej foty Bobi zupelnie nie poznałem tzn tego co to za miejsce.
Mega foty dziewczyny!
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » czwartek 26 lip 2018, 23:10

(coś mi sie dubluje dziaj)
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » środa 03 paź 2018, 20:26

Piękne te zdjęcia! Wielu zakątków okolic z gry wcale nie znam! Aż wstyd dla takiej weteranki :P Oglądam i oglądam, i pomyślałam, że tak lubię podróże w grze, a jeszcze planety Sixam nie widziałam na żywo! Pory roku dodały niesamowitego uroku grze. A teraz, gdy dojdzie narzędzie terenu - widok może się nieco pogorszyć, bo z tego co doczytała Fredra - chyba nie będzie można pomalować trawą zboczy wzniesień. Ciekawa jestem czy śnieg to przykryje? Mam nadzieję.
Teraz ja coś pokażę :)

Piękny widok z latarnią
Latarnia.jpg
Księżyc nad doliną
księżyc nad doliną.jpg
Widziałam orła cień... :)
widziałam orła cień.jpg
Most z Wierzbowej Zatoki nocą
o jeden most.jpg

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » środa 03 paź 2018, 20:34

Zimowe widoczki
zimowy park.jpg

zimowy park2.jpg

"Straszne" drzewo
noc.jpg

Co w parku można robić nocą? Oczywiście - łapać żaby!
co on robi nocą w parku.jpg

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » środa 03 paź 2018, 21:06

W Selwadoradzie.
Postarałam się pokazać fotki układając je w "historyjkę"
Azcopotetl nocą.jpg

Katastrofa w dżungli. Hilary Marshall - moja nieustraszona podróżniczka wyszła z tego tylko lekko osmalona :)
katastrofa w jungli.jpg

Hillary szuka wyjścia z opresji

most nad urwiskiem.jpg

Jak nie atak nietoperzy, to niespodziewane płomienie!
atak nietoperzy.jpg
płomienie w jungli.jpg

Po czymś takim trzeba wziąć kąpiel
kąpiel nocą.jpg

Oj Hillary - uważaj na inne "niespodzianki"

anakonda.jpg
crocodile.jpg

No proszę, nawet się nie obejrzał!

nawet się nie obejrzał.jpg

Hillary nie traci ducha

no zrób mi tutaj focię.jpg

Okazuje się, że nie tylko ona wybrała się do Selvadorady. Mamy tutaj dobrego znajomego - Vimesa! Sądził, że ucieka w samotność, a tu takie tłumy!...
Vimes na pomoście.jpg
Taaka ryba!
Vimes na łowach.jpg

Czyja większa?
taaka ryba.jpg

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » czwartek 04 paź 2018, 14:54

Piekne zdjątki! Ujęcie z orłem (tudziez inszą kurą),cuda Selvadorady a na koniec jeszcze Taaaka ryba! :) Świetne, złapalas wezyka mi sie to jakos nie udało jeszcze (krokodylka owszem widzialem).
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » czwartek 22 lis 2018, 13:03

Kilka ujeć z nowego miasta takich mniej oczywistych w dzielnicy biedniejszej gdzie eksperymentalnie buduje sobie luksusowa posiadłosć eksperymentując z terenem. Chyba najbardziej zaciekawiły mnie namioty pod mostem, czyżby odpowiedzią na brak realizmu w grze zarzucany przez wielku graczy była ze strony twórców bezdomność? W sumie kojarzy się to trochę z tym, że nie każdemu sen o sławie się spełnia jak i sam wyjazd za kasą w inny kraniec kraju czy świata. Śmigłowce chyba nawiązują do transpoortu mediów tv itp. SPoro widać tez samolotów nawet na tych biednych przedmieściach wypatrzyłem jakieś lotnisko z ładna animacja obejmująca kilka samolotów startujących i wznoszących się w powietrze regularnie i często.
Jedno foto odrobinkę zmieniłem bo nie mogłem sie powstrzymac ;)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » czwartek 22 lis 2018, 22:42

Juz widze ktorą XD choc przez chwile myslalam ze te grafitti pod mostem to tez twojej produkcji... No tak Łódź musiala być :)
W sumie szaro, smutno i wielkomiejsko choc w grze te hiszpansko -kolonialne domki w dzielnicy, gdzie sa dzialki dla nas mnie sie podobaly - jesli chodzi o calosc , Choc oczywiscie te chalupu produkcji Maxisa umywaja sie zerowo do takich samych ale spod reki dobrych simowych architektow.
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
Kropka
Fotograf
Fotograf
Posty: 711
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 09:47
Lokalizacja: Kraków
Origin ID: jasna98

Post autor: Kropka » sobota 24 lis 2018, 07:28

Na prośbę Alutki parę fotek z rozgrywki z Gwiazd :09-winking-face:

Reakcja na "gwiazdę"
17.11.2018_19-33-42.jpg
17.11.2018_19-35-48.jpg

..ktoś już się czuje Gwiazdą :09-winking-face:, Carmela dopiero ma status "aktorki drugorzędnej" i strasznie gwiazdorzy :38-face-stuck-out-tongue:

18.11.2018_09-17-32.jpg
18.11.2018_11-02-26.jpg

:03-face-with-tears-of-joy:
18.11.2018_11-11-03.jpg

I parę fotek ze studia i planu filmowego
17.11.2018_11-15-30.jpg
17.11.2018_11-18-15.jpg
17.11.2018_17-13-57.jpg
17.11.2018_17-15-24.jpg
18.11.2018_08-04-42.jpg
18.11.2018_08-09-23.jpg
18.11.2018_08-10-38.jpg
18.11.2018_08-12-34.jpg
18.11.2018_10-36-39.jpg

To na razie ;) tyle, lecę kończyć budować "ekskluzywny" Klub :20-hugging-face:

Awatar użytkownika
_wengiel
Roznosiciel kawy
Posty: 19
Rejestracja: wtorek 20 lis 2018, 08:42
Origin ID: _turtlesflowers

Post autor: _wengiel » sobota 24 lis 2018, 08:30

Oj, Carmela powinna chyba zjeść Snickersa, skoro gwiazdorzy. :D A fotki cudo, większości planów filmowych nie kojarzę. Czekam na zdjęcia klubu!

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » sobota 24 lis 2018, 09:03

O mój borzezielony! Kropesiu!!! Cudne! Sama się podekscytowałam oglądając te tłumy podążające za twoją Carmelą... Oni sami tak z siebie? Nic a nic nie steruje się myszą? No, jeśli tak, to chyba pierwszy raz oprócz odwiedzin sąsiadów (nie liczę lądowania na festiwalach, gdzie od razu na dzień dobry jest kilku simów) widzę jakieś większe zbiorowisko takie - samo z siebie. A tego mi bardzo brakuje - takiej naturalności.
Plany filmowe wyglądają bosko! To są gotowce czy samemu cza zrobić? Tak czy siak - świetne są.
Ale Carmela ze swoim gwiazdorzeniem wymiata!

Miszka - świetnie miasto wygląda, choć jak Ela pisze - smutne, betonowo szare. Ale tętni życiem jakoś - choćby poprzez te latające machiny. Tak jak Ela - zerknęłam na te graffiti i od razu pomyślałam - na pewno robota Delsa :a_grin2: Widzisz, za jakiego szkodnika cię mamy?? :a_rolling:
Ale oskarżenia niesłuszne - śliczne kierunkowskazy pokazują nam ubi cor tuum - gdzie serce twoje :)

Moje fotki gdybym umiała tak przerabiać - pokazywałyby Wrocław :43-face-with-cold-sweat:

P.S. Ja jednak coś mam z tym lękiem wysokości... Nawet patrząc na tę fotkę ze startującym jumbo-jetem - serce mi na chwilę zatrzepotało- serio!. Nienawidzę latać. Nienawidzę latać! Nienawidzęęęę... :a-angry3:

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » wtorek 27 lis 2018, 00:39

Kropiczi jak ja kocham te Twoje ludziki ! :D :13-smiling-face-heart-shaped-eyes: Na przedostatnim foto simka wydaje się przy pierwszym luknięciu jakby... ktos uciął jej ręce (serio miałem przez sekunde takie skojarzenie). Kapitalne scenki i pewnie niezła zabawe z ta gwiazda masz w grze :) Ja jakos nie moge dziada wysłać do studia ale i tak sie uśmiałem z noiwych interakcji np wywalaniem kasy dla lansu :D

Obrazek
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1793
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » wtorek 27 lis 2018, 12:14

No dziewczynki, obie poszalałyście ( w dobrym tego słowa znaczeniu) :o Twoja wyprawa do Selvadorady Alu, obfitowała wprawdzie w humorystyczne i niebezpieczne momenty, ale okazała się w każdym calu odkrywcza :)
Kropeczki, relacja z planu filmowego i gwiazdorskie zapędy Carmelii ,rozbawiły mnie do łez :03-face-with-tears-of-joy: . Oby jej sława niczym woda sodowa nie uderzyła do główki, bo jak powszechnie wiadomo łaska fanów na pstrym koniu jeździ :09-winking-face: ... a upadek ze szczytu bywa bolesny.

Misiaczka relacja z lotu samolotami po nowym mieści wygląda piękniej niż ... samo miasto :( i nie chodzi mi tu o dzielnice biedoty, w której znalazłam takie smaczki :
kamper+żaglówka.jpg
ale przede wszystkim brak ciekawych miejsc do odwiedzania. Betonowa dżungla zupełnie mnie nie pociąga. Dlatego moi adepci na gwiazdy, nadal będą mieszkać w Windenburgu, Oazie lub Wierzbowej :13-smiling-face-heart-shaped-eyes:

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1793
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » wtorek 18 cze 2019, 07:58

Zastanawiałam się gdzie umieścić fotki obrazujące zjawiska atmosferyczne i mój wybór padła na dawno zapomniany kącik :( ... czas go odrobinkę odkurzyć :)
wyładowania atmosferyczne.jpg
piorunek.jpg
zauważyłam, że moje domki przyciągają wyładowania atmosferyczne :lol: , najwyraźniej aura ich nie lubi :lol:

Zanim wypłyniemy wszyscy na szerokie wody Polinezji, samotny biały żagiel w Wierzbowej :), ups... to chyba już tereny SimtopiaCity :09-winking-face:
samotny biały żagiel.jpg

Pozdrawiam i życzę udanego tygodnia ... póki co na suchym lądzie :D

Awatar użytkownika
Fredra
Miłośnik zwierząt
Miłośnik zwierząt
Posty: 289
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 16:25
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: granatoweszklo
Kontakt:

Post autor: Fredra » wtorek 18 cze 2019, 20:23

Klawe focie! Ale byłoby świetnie gdyby twórcy gry dodali możliwość żeglowania po wszystkich akwenach wodnych dostępnych we wszystkich światach ♥ Na razie powiedzieli, że takiej opcji nie będzie ale może z czasem zaktualizują resztę ^^

ODPOWIEDZ

Wróć do „Fotki z gry”