Co nigdy nie ujrzy swiatła dziennego

Nie budujesz, wolisz urządzać? No to dawaj! To jest miejsce dla Wielkich Simowych Architektów Wnętrz!
Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Co nigdy nie ujrzy swiatła dziennego

Post autor: kreatora » sobota 12 sty 2019, 18:41

Dokladnie - nie ujrzy, bo to wnetrze domu z mojej gry. Jeszcze to nie osiagnelo finalnego wygladu . Brak obrazów - no moj sim je w wolnych chwilach maluje . jak ktorys bedzie tu pasowal to go powieszę dopiero. Ale lubie ten mroczno-błękitny klimacik tej chaty i chcialam Wam pokazać w czym ja tak naprawde gram -czyli wnetrze nieograniczone bazą game. ktora produkuje w celach merkantylnym do Galerii. :)
14.01.2019_07-06-15.jpg
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » sobota 12 sty 2019, 18:57

Piękne wnętrze - nazwałam je już - Głębia Oceanu :) niezbyt odkrywczo, ale kojarzy mi się z kolorytem oceanu z filmu Gdzie jest Nemo...
Wiadomo, że insze jest na sprzedaż, a dla siebie - super wypas. Lub odwrotnie. Bo ja tak czasami miewam - moje simy mieszkają pod gołym niebem i namiętnie oddają się np zbieractwu, malowaniu lub hodowli roślin. Teraz to niemożliwe po wyjściu dodatku pogodowego bo im na łepetyny się leje...
Zrób więcej fociszek z chaupki. Pooglądamy!

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » sobota 12 sty 2019, 19:05

@Alibali
U mnie Alu to na poczatku nedza z biedą , bo chate w grze zawsze urzadzam z zarobków sima ale teraz moj sim zlapal forsę wiec mogłam mu troche zrobić komfortowo :)
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » sobota 12 sty 2019, 19:32

@kreatora Elu - no właśnie z tego samego powodu moje simy mieszkały pod gołym niebem - nie chciałam stawiać domku, który za chwilę trzeba wyburzyć po wzbogaceniu się sima. Więc biedowały pod przysłowiowym mostem. Teraz muszę im stawiać jakąś budkę przed deszczem :)


Tak mieszkają moje simy na dorobku :( I to w wersji na bogato :a_grin2:

tak mieszkają.jpg
Ostatnio zmieniony wtorek 15 sty 2019, 22:45 przez Alibali, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » sobota 12 sty 2019, 19:45

:a_bravo: Mega klimat faktycznie troche mrocznie i ta glebia oceanu mi tez tu pasuje. Podziwiamnie tylko a talent ale i a cierpliwosc do takiej ardziej normalnej gry (ja bez kodow w simsy nie umiem :D ) Popieramposulat pokazania wiecej (tego domku)
Ali ale ty meczywol na simsy jestes zupelnie jak ja :D Moje majo dach nad glowa ale i zakaz sikania i jedzenia jednoczesnie bo tworca nie ma czasu na takie "glupoty" :D
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
Ktosik
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 1493
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 21:36
Origin ID: KtosikG

Post autor: Ktosik » poniedziałek 14 sty 2019, 12:28

Elu, wnętrze jest bardzo klimatyczne i piękne. :hearts/heavy-black-heart: Ta dwukolorowa jasna tapeta, stworzyła wrażenie, jakby ściany były podświetlone niebieskim światłem, fajny efekt!
Wiadomo, że do galerii budujesz jedynie z podstawki, ale dodanie swojemu simowi kilku rzeczy z dodatków nie zmienia faktu, że nadal jest wyczuwalny styl pełen elegancji. Każdy, kto pobrał twój domek i w nim grał, od razy rozpozna spod czyjej ręki to wyszło. :cat_yes:

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1793
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » wtorek 15 sty 2019, 10:00

Przepraszam skarbie :hearts/heavy-black-heart: , że dotąd nie skomentowałam Twoich pomysłów :44-pensive-face: . Pochłonęło mnie tworzenie obiecanego Ali prezentu noworocznego. A od kiedy dowiedziałam się jak wyglądał finał WOŚP w Gdańsku, nie potrafię się pozbierać ... i dojść do siebie :30-disappointed-but-relieved: .
Obiecuję nadrobić wszystko ... jak uporam się z traumą.

Awatar użytkownika
Pablo
Redaktor
Posty: 378
Rejestracja: poniedziałek 23 kwie 2018, 03:43
Lokalizacja: Łask/Łódzkie
Origin ID: pawel0674

Post autor: Pablo » czwartek 17 sty 2019, 17:22

Ja bym nie miał sumienia tak męczyć simów Alu,dlatego każda moja nowa rodzinka na dzień dobry dostaje 50 tyś. simoleonów(z kodu) i chociaż dom mają zrobiony kompletnie od A do Z to potem muszą sami zarabiać na rachunki i poprawę warunków lokalowych.
Elu ten pokoik jest mega wypasiony i te kolory ścian są cudowne,uchyl rąbka tajemnicy jak taki efekt uzyskać? :)
Ostatnio zmieniony środa 30 sty 2019, 17:21 przez Pablo, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1793
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » środa 30 sty 2019, 09:44

Elu, śmiało mogę powiedzieć, że wychowałam się na pracach Twoich i Gabi, które praktycznie od trójki najczęściej gościły w mojej grze. Decydowały o tym względy estetyczne i tzw.grywalność. Lata mijają, a to się nie zmienia. Nadal posiadam w grze Twój domek dla wampirów "New Age" i "Sweet Bachelor Life" oraz sporo innych, który nie będę tu wymieniać.
Obie jesteście dla mnie niedościgłymi wzorami. Uczyć powinniśmy się od najlepszych, to podpatruję Wasze pomysły ... i niejednokrotnie bywacie dla mnie inspiracją.
Przedstawione tu pomieszczenie posiada Twój znak jakości i cudowny klimat :12-ok-hand: ... należy żałować, że nie ujrzy światła dziennego :50-slightly-frowning-face: .

Nisełka
Bloger
Posty: 77
Rejestracja: sobota 09 mar 2024, 12:34
Origin ID: niselka

Post autor: Nisełka » piątek 22 mar 2024, 12:21

@kreatora Bardzo fajne :). Myślę, że można by było skombinować takie scenografie do fanfików-sequeli sagi Harry Potter - jednej z moich ulubionych.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wielkie Simowe Projekty”