Nieśmiałe próby aranżacji wnętrz

Nie budujesz, wolisz urządzać? No to dawaj! To jest miejsce dla Wielkich Simowych Architektów Wnętrz!
Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1793
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Nieśmiałe próby aranżacji wnętrz

Post autor: bobas52 » poniedziałek 12 lis 2018, 17:56

Kochani, wiecie że nie jestem budowlańcem i raczej już nim nie zostanę, ale ostatnio ambitnie :o próbuję swoich sił w aranżacji wnętrz :44-pensive-face: . Idzie mi to jak po grudzie, bo postanowiłam samodzielnie opanować tę trudną sztukę :a_angry2: ... i to był zasadniczy błąd.
Pierwsze podejścia okazały się niewypałem ... i szybciutko wycofywałam z galerii to co wysłałam :a_ciiii: Tu pragnę z całego serca podziękować Gabi za serdeczne komentarze i przeprosić za wywołane zamieszanie.
Podobno najszybciej uczymy się na własnych błędach, a przynajmniej ja jestem tego dowodem :oops: ... dlatego postanowiłam poprawić to co za pierwszym razem było złe i tym razem udostępnić dobre projekty.

Zanim to się jednak stanie, mały pokaz moich pomysłów .... obejrzyjcie i nie szczędźcie słów krytyki. Przyjmę z pokorą :52-disappointed-face: Tak wygląda aneks kuchenny z malutką jadalnią:
c.jpg
a.jpg
1.jpg
4.jpg
b.jpg

i w drugiej wersji :
d.jpg
e.jpg
f.jpg
wpatrzony.jpg
Mój nowy mężczyzna przetestował pomieszczenia i chyba był zadowolony :lol:
Ostatnio zmieniony wtorek 13 lis 2018, 14:30 przez bobas52, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » poniedziałek 12 lis 2018, 19:41

Ta druga wersja zdecydowanie bardziej mi się podoba. Jest bardziej jednolita stylistycznie, i bardzo elegancka. Ale i ta pierwsza ma swój urok. Mnie za serce ujął kącik kuchenny oraz ładne obrazki w antyramach na ścianie. Ale w samej jadalni wg mnie za dużo tych tkanin - na oknach i krzesłach jednocześnie.
Wymądrzam się, ale sama jeszcze niczego do końca nie umeblowałam. Więc jak już coś wstawię do pokazania, to możesz się na mnie powyżywać :)

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » wtorek 13 lis 2018, 01:07

Bez najmniejszego cukru - te wnętrza sa piękne! Jak wiesz lubie budować od kliku lat w tej grze ale myśle, że nie umiem nadal meblowac tak dobrze, estetycznie i zarazem bez przeładowania, realistycznie. Bardzo mi się podoba i bardzo sie cieszę, że donajdujesz w tym frajde bo dzięki temu zapewne powstanie jeszcze sporo świetnie zaaranżowanych wnętrz.
Kuchnia w cegiełce z jadalnią wygląda super, druga jest bardziej stonowana a jadalnia ma ciekawe kolorystyczne akcenty, świetnie dobierasz także same kolory. Myślke, że masz to wyczucie w dobrym urządzaniu wnętrz którego mi nie rzadko brak tak więc trzymam kciuki za nowy rodzaj zabawy w Twojej zabawie Simsami i czekam na więcej :) <3
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1793
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » wtorek 13 lis 2018, 14:29

A słowo ciałem się stało :09-winking-face:, wessało mnie i mam sporo radochy kiedy coś mi się udaje :a_jumping: . Może się przebranżowię :a_grin2:
W tak zupełnie poważnie, to te moje "koszmarki" do propozycji naszych budowlańców nawet się nie umywają ... długa droga przede mną, ale podobno najważniejszy jest pierwszy krok, a ten już zrobiłam :09-winking-face:

Pragnę przedstawić pomysł na gabinecik :
gabinet 1.jpg
gabinet 2.jpg
wymarzony azyl :
azyl 1.jpg
azyl2.jpg
azyl3.jpg

i na zakończenie, pomysł na pokój nowożeńców (bez bara-bara :09-winking-face: -bo mają dwa pojedyncze łóżka) :a_laugh:
nowożeńcy1.jpg
nowożeńcy2.jpg
nowożeńcy3.jpg
Z uwagi na niewielkie rozmiary ostatniego pomieszczenia zmuszona była zdjęcia robić przy opuszczonych ścianach :52-disappointed-face:
Ostatnio zmieniony wtorek 23 lip 2019, 18:04 przez bobas52, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » wtorek 13 lis 2018, 15:38

ELEGANCJI CIĄG DALSZY! Piękne, stonowane pomieszczenia dla zamożnej pary Simów. Jadalnia, sypialnia - i mały salonik - może wystarczą na kieszeń nawet średnio zamożnych.
Ale z tą sypialnią nowożeńców nie przesadziłaś? Jak możesz biedaków tak dręczyć :a_tounge2: Pojedyncze łóżka - fuj, kto to słyszał w noc poślubną! :a_angry2: Powiało chłodem! :a_uuu: No, chyba, że małżonkowie mocno leciwi :) Wtedy rzeczywiście przyda się odrobina spokoju :a_pipe:

Gabinecik skradł mi serce! Umeblowanie, kolory - super! Ukradnę patent na ten załomek pokoju z biurkiem! Oczy ledwie odwróciłam od pięknego obrazka morskiego (miałam przez lata taką tapetkę w kompie), a tu kolejny piękny widok na ścianie - Paryż w całej krasie! Super!

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » środa 14 lis 2018, 09:25

Bardzo ladne pokoje ♥ Szczegolnie gabinecik . :)
Bozenko plz uzywaj ustawionego zimnego swiatla! bo te fabryczne Maxisa kiepsko wychodzi i w grze i na zdjeciu.Bardzo czesto brudne kolory to produkuje, . Najlepiej ustaw sobie simem jeden pokoj ful lamp z kolorowymi swiatlami ustawionymi przez sima i potem bedziesz mogla w gzre zobaczyc jak wcisniesz G,zeby zlikwidowac kratki, jak to sie prezentuje w roznym kolorze swiatla. Taki zapisany pokoik trzymaj w bibliotece coby nie fatygowac sima na ta parcele gdzie tworzysz pokoj. Ta sypialnia w zimnym swietle by wyszla duzo lepiej. A meble biale sa sniezno biale w nim.
Wszyscy zesmy zaczynali od pokoi ja i Gabi . No tylko Dels nie. On od kołyski juz chyba umial budowac powazne dziela.XD Ale jesli chodzi o nas to najpierw pokoje a potem kielnie
W gabineciku te zolte swiatlo Maxisa Ci przypasowalo do koloru scian , dywanu i mebli ale to rzadkie zjawisko, by dobrac do zoltego swiatla kolory. Bo te cholene swiatlo grze to nie swiatlo jakie mamy w realu tylko jasna rosproszona w przestrzeni farba o roznych odcieniach :85-smiling-face-horns: Pokolorowany przez maxisa rozjasniajacy filtr! Czyli jak przez ten filtr bedziesz patrzec na bialy mebel to on będzie zóltawy bo widac go przez zołtawy filtr. To samo z bielą na scianach.
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » poniedziałek 19 lis 2018, 10:30

I mnie rozbroiła sypialnia dla nowożeńców :) Czekałem by zobaczyć te nowe świetne pomieszczenia tu i powiem tyle, że salon to mistrzostwo ,Paris na wyciagnięcie łapki (rybki też miodne) jednak bez tej tapety na pierwszym foto robi tak samo dobre wrażenie a to istotne bo jak juz wspomniałem meblujesz rewelacyjnie, bardzo dobry dobór rzeczy, ponownie bez przeładowania ale jednoczesnie bogato i bardzo elegancko. Wspomniana sypialnia z kwieciem na dywanie elegancka ale i słodka zapewne byłoby i będzie to marzenie nie jednej simki czy pary, piękna praca. mamy tu jeszcze biała salono-jadalnię z eleganckim wielgaśnym tv - podsumowywując - świetne i funkcjonalne aranżacje <3 Apropos oświetlenia to pomyslałem, że możnaby tez taka sypialnie jeszcze uromantyzować dając światło ciemniejsze czy w innym kolorze.
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1793
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » poniedziałek 19 lis 2018, 11:01

Wdzięcznym sercem przyjmuję wszystkie rady ... i przyznam się szczerze, że uznanie tak znamienitych twórców, cenię sobie wyżej niż inne wyróżnienia :10-smiling-face-smiling-eyes:
Trochę czasu mi zajęło :09-winking-face: zanim odważyłam się zaaranżować pierwszy pokój ... z każdym nowym pomysłem idzie mi już łatwiej.
Dopiero teraz widzę z jak trudną materią przychodzi się zmierzyć, kiedy chce się wszystko zgrać kolorystycznie i dopasować np.w miejsce proponowanych kuchenek chętnie zastosowałabym płytę indukcyjną.
Oto kolejny projekt, który nazwałam trochę na wyrost :09-winking-face: - letnie klimaty
1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » poniedziałek 19 lis 2018, 18:53

Piekne miękkie odcienie zielenii i bezu. Duze brawa za nowo stworzony dywan. Wyszło świetnie :) Jadalnia polaczona z kuchnią, a jednoczesnie odseperowana blatem bardzo grywalne i funkcjonalne rozwiązanie. Poniekąd jest to czyms wiecej niz jadalnią - kącikiem wypoczynkowym też z kanapa i regałem. Dzieki oknom jest ślicznie rozswietlona, a kolorstyka sprawia ze nazwa jak najbardziej do tego pomieszczenia pasuje. :) Nie mam sie do czego przyczepic XD co w moim wypadku jest komplementem dużym. Bardzo ładna "kombo" - trzy w jednym -
kreacja :hearts/heavy-black-heart:
Dopasowywanie wszystkiego to ból głowy gdy brak kompletow w Maxisie a część jest ale tak sprytnie ukryta ze krzesełko z psow i kotow pasuje akurat do biureczka z innego dodatu i kolorystycznie i formą, . Na moje Maxis stworzył komplety a potem porozrzucał je po wszyskich dodatkach i akcesoriach, a Ty sie zabij nim je znajdziesz XD Ale to jest niezła zabawa i inny sposob na rozrywkę taki bardziej kreatywny niz sama gra.
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1793
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » wtorek 20 lis 2018, 15:05

Nie mam sie do czego przyczepic XD co w moim wypadku jest komplementem dużym
Elu, zapraszam na grzane :a_beer: z miodem i imbirem ... możesz wpadać kiedy tylko będziesz chciała... i nie traktuj tego jako łapówkę.

Są momenty kiedy potrzebuję wewnętrznego wyciszenia, i wtedy przydałoby mi się specjalne pomieszczenie. W realu mogę o nim tylko pomarzyć, w grze natomiast wykombinowałam coś takiego:
zen1.jpg
sauna.jpg
dwa w jednym.jpg
zen.jpg

Najpierw grałam namiętnie, teraz siedzę z nosem w aranżacjach ... zero normalności :44-pensive-face:

Awatar użytkownika
Aericia
Administrator
Administrator
Posty: 729
Rejestracja: wtorek 03 kwie 2018, 21:54
Lokalizacja: Warszawa
Origin ID: ukyojin

Post autor: Aericia » wtorek 20 lis 2018, 16:09

Zacznę od ostatniego, bo jest cudne - takie klimatyczne i rzeczywiście skrojone pod KOGOŚ konkretnego. To świetnie, że możemy w grze realizować własne marzenia z reala. Niestety, mało kto ma tyle pieniędzy, aby pozwolić sobie na wypasy (ja na przykład chciałabym mieć penthouse na szczycie wieżowca z ogrodem i basenem - siedzisz sobie pod gołym niebem na leżaku i masz miasto u swych stóp! - btw, mam lęk wysokości i to ogromny, haha).
Bardzo ładna ta ścianka z drewienka, boazeria i to lustro, nadające przestrzeni. Kolory też świetne, spokojne ale i z pomysłem, ciepłe, przełamane szarą podłogą i seledynowym akcentami.

Poprzednie projekty pokazypują progres i to spory. Pierwsza kuchenka jest dość zachowawcza... ale ta pastelowa sypialnia tak do Ciebie pasuje, że nie wiem. Osobowość w niej widzę i tak dalej... tylko to łoźe takie niepraktyczne, ten....

W gabineciku zaszalałaś z kolorami i to jest piękne! Pomieszkałabym w Twoich wnętrzach.
Obrazek

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » wtorek 20 lis 2018, 23:38

Te obrazy są obłędne i cudnie dobrane do tego eleganckiego wnetrza. W ogóle wszystko jest fantastycznie dobrane szczegolnie odcienie drzewa . Nie wpadlabym na to ze jasne drzewo okien z Selvadorady tak slicznie zakontrastuje z ciemniejszym drzewem samej sauny i nada pomieszczeniu azjatycki smaczek. Ta praca to juz zdecydowanie jest z wysokiej półki i moze śmiało konkurowac z pokojami znakomitych tworcow w Galerii. Kreatywna i piękna ♥ :)
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » środa 21 lis 2018, 23:09

Przefantastyczne i to bez najmniejszego cukru :) Juz wiem co zrobie jak zachce mi się zbudowac spa ale póki co cichosza ;) Lubie jasne drewno w tej grze, pozwala na fajne pokombinowanie a Ty wykorzystałaś taka kolorystykę świetnie. Poprzedni pokój tez super ale przedewszystkim druga fota jako fota wygląda mega realistytcznie z tym światłem(!) Pieknie mebelkujesz ale i umiesz to ciekawie przestawić. Fajnym akcentem sa ciekawe obrazy. Piękne prace, czymie mocno kciuki za kolejne <3
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
Ktosik
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 1493
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 21:36
Origin ID: KtosikG

Post autor: Ktosik » piątek 23 lis 2018, 23:59

Bożenko, początki są zawsze trudne, ale idzie Ci świetnie. :cat_yes: Masz duże wyczucie stylu, doboru kolorystyki, a każda nowa aranżacja jest coraz lepsza. Sauna, tak jak napisała Ela, to już projekt z wyższej półki, cudowne miejsce wyciszenia. :hearts/heavy-black-heart:
Podoba mi sie również druga wersja kuchni z salonem, oraz piękny gabinet z widoczkiem na Wieżę Eiffla.
Pokojem dla nowożeńców mnie rozwaliłaś, noc poślubna bez bara-bara, no jak mogłaś im to zrobić. :03S-face-with-tears-of-joy:
Pomieszczenie "Letnie klimaty" swoją kolorystyka idealnie oddaje nazwę, jest świeże i słoneczne, a piękny obraz dopełnia całość. :) Widzę, że zachowawczo trzymasz się jednego koloru ścian, jeśli mogę coś poradzić, to spróbuj poeksperymentować z różnymi fakturami, czasem naprawdę wychodzi z tego świetny efekt. Tu np. oddzieliłabym część kuchenna jakimiś kafelkami lub kamieniem.:)

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » sobota 24 lis 2018, 01:22

Bobi - coraz śmielej sobie poczynasz! Sama chciałabym umieć tak aranżować wnętrza! Świetny dobór kolorów w Letnich klimatach, cudne drewno w saunie - to naprawdę wszystko jest z gry jedynie?

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1793
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » niedziela 25 lis 2018, 08:54

Nigdy nawet mi przez myśl nie przeszło, że poza grą będę zajmować się ... aranżacją wnętrz :48-astonished-face: . Podpatrując jakie wspaniałości tworzą inni gracze, przyznam się szczerze, że zapragnęłam nauczyć się czegoś nowego... i teraz z uporem godnym lepszej sprawy, prawie każdą wolną chwilę poświęcam na kreowanie własnej wirtualnej rzeczywistości.
Wasze opinie biorę sobie głęboko do serca i w miarę swoich "ograniczeń", staram się poszerzać swoje umiejętności. Jak trafnie zauważyła Gabi, bywam zachowawcza jeśli chodzi o kolorystykę i faktury ... nawet w ubiorze preferuję jedną barwę (czerń :shock: ) co moich bliskich doprowadza do szewskiej pasji :a_angry:
Wszystkim: Kasi, Eli, Misiaczkowi,Gabi, Alicji z całego serca bardzo dziękuję za słowa otuchy i ciepłe przyjęcie, pozostawiając w podzięce po :hearts/heavy-black-heart: :hearts/yellow-heart: :hearts/green-heart: :hearts/blue-heart: :hearts/sparkling-heart: .

Na dowód, jak bardzo się staram przełamywać własne przyzwyczajenia :geek: kilka nowych projektów. Ten salon nazwałam z racji kolorystyki i inspiracji obrazem - Pustynna noc.
pustynna noc.jpg
pustynna noc1.jpg
pustynna noc3.jpg
pustynna noc4.jpg
następna praca to pokój, w którym odrobinę eksperymentowałam z meblami i kolorystyką ścian - Kocham Japonię.
japońskie klimaty.jpg
japońskie klimaty1.jpg
japońskie klimaty2.jpg
japońskie klimaty4.jpg
japońskie klimaty5.jpg
japońskie klimaty7.jpg
pomyślałam również, że warto zadbać o kondycję fizyczną,w tym celu powstał - Pot i łzy :03-face-with-tears-of-joy:
sala tortur.jpg
sala tortur1.jpg
sala tortur2.jpg
sala tortur3.jpg
sala tortur4.jpg
sala tortur5.jpg
a ponieważ coraz bliżej świąt, przedstawiam moją świąteczną wizję :cat_hmm:
święta.jpg
święta1.jpg
święta2.jpg
święta3.jpg
święta4.jpg
i na zakończenie, aby nie zanudzać :? kuchnia w stylu Black&Red&White :
B&R&W.jpg
B&R&W1.jpg
B&R&W3.jpg
B&R&W4.jpg
Jeszcze raz dziękuję za wyrozumiałość i cierpliwość :hearts/kiss-mark: :hearts/kiss-mark: :hearts/kiss-mark: oraz wszystkie komentarze i serduszka na Galerii.

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » niedziela 25 lis 2018, 15:55

Bobiś - ślicznie ci wyszło - i taka mnie myśl natchnęła patrząc na barwy - że nie tylko noc zawarłaś w wystroju, ale przeszłaś przez fazy świtania aż do pełnego poranka! Dokładniej się wyrażę jak wrócę, bo teraz spieszę się bardzo. Buziaki

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » poniedziałek 26 lis 2018, 23:42

Upór maniaka pokazałaś tu z pięknymi tego efektami a tym razem pokazujesz także przełamanie przyzwyczajeń do ulubionej kolorystyki i konwencji, odważnie ale jak widać takie eksperymentowanie w Twoim wykonaniu także jest bardzo udane.Pustynna noc,ciekawa, ściany ciemnawe co kojarzy się z nocą, przełamałas to fajnie beżami i jasniejszym dywanem ale "kocham Japonię".. no własnie ja ta Twoja Japonię pokochałem od razu za wszystko bez wyjątku :) Miodne! Podkradne sobie do gry napewno. "Pot i łzy" rozbroił mnie nie tylko tytułem :D Współczuje jadnakowoż Twojemu ludzikowi w tej ciekawej "katowni" ;)
Bardzo oryginalnie podeszłas do tematyki około-świątecznej, nie widziałem jeszcze takiej nowoczesnej swobodnej interpretacji ale bardzo fajnie to wygląda, dla mnie świetny projekt także kolorystycznie bo superowo ta czertwień współgra z szarościami a choinka jest tu jak... choinka na torcie :) Piękne prace, motywuj się dalej i działaj bo ubogacasz ciekawie simowy światek takimi pracami ku uciesze zapewne wielu graczy <3
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1793
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » wtorek 27 lis 2018, 11:30

Ostatnio Kacper Kuszewski w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo, komentując występ jednego z uczestników, powiedział coś co zapadło mi głęboko w pamięć: " myślimy, że w życiu trzeba wygrywać, trzeba być lepszym niż inni, że to jest najważniejsze. A to jest nieprawda, bo kiedyś to życie się skończy i to wszystko nie będzie miało znaczenia. Natomiast dopóki ono jest, najważniejsze jest, że razem możemy przeżyć coś pięknego "
Wzruszam się za każdym razem czytając Wasze komentarze. Nie podejrzewałam, że tyle emocji i wspaniałych wrażeń niesie ze sobą tworzenie tych wszystkich projektów, że mogą one dla kogoś stać się inspiracją.
Dzięki Wam, tak wiele się o sobie dowiedziałam i to dzięki Wam ... przeżywam coś wspaniałego. Dziękuję :hearts/kiss-mark: :hearts/kiss-mark:


Specjalnie dla Was, salon zamieniony w oranżerię.
oranżeria.jpg
oranżeria1.jpg
oranżeria2.jpg
oranżeria3.jpg
oraz pokój , który nazwałam "Zmysłowy" od kolorystyki czekoladowych słodyczy :)
zmysłowy.jpg
zmysłowy1.jpg
zmysłowy2.jpg
zmysłowy3.jpg
Serdecznie wszystkich pozdrawiam i ... idę gwiazdorzyć nowym chłopaczkiem :lol:

Awatar użytkownika
Ktosik
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 1493
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 21:36
Origin ID: KtosikG

Post autor: Ktosik » poniedziałek 03 gru 2018, 16:48

Bożenko, na początku napiszę, że "zachowawczo" wcale nie znaczy źle, po prostu chciałam Cię namówić na odrobinę szaleństwa. :02S-grinning-face-smiling-eyes:
Wszystkie nowe aranżacje są piękne i harmonijne a nazwy świetnie dopasowane. Moje serce skradła sypialnia z japońskimi akcentami, oraz tryskający radością i soczystą zielenią salon-oranżeria. Jedynie rycerz mi tam jakoś nie pasuje, bo powiewa chłodem blachy w tym słonecznym pokoju, więc zamieniłabym go na półkę z książkami. :02-grinning-face-smiling-eyes:
Buziaki :hearts/kiss-mark:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wielkie Simowe Projekty”