Nieśmiałe próby aranżacji wnętrz

Nie budujesz, wolisz urządzać? No to dawaj! To jest miejsce dla Wielkich Simowych Architektów Wnętrz!
Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Re: Nieśmiałe próby aranżacji wnętrz

Post autor: SimDels » czwartek 31 sty 2019, 22:03

Popieram, głowa do góry ,zreasztą zostałaś juz pasowana na rycerza w bractwie budowlanym a więc śmiało twórz i twórz i twórz... :) <3 Fantastyczna praca i dedykacja Bobi! Szalenie fajne rozwiązanie tu download/file.php?id=3381 oraz świetnie zaprojektowany nowy mebelek pod telewizorem. Kapitalne! Bobinator jest w akcji pieknie tworząc i opisując zamysł :) <3
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » czwartek 31 sty 2019, 23:28

Szalenie mi sie spodobał salonik z Tą kratą na zasłonach. Bardzo ładnie kontrastowo dobrana podłoga do bialych mebli. Obrazy boskie i cudnie dobrane. Od kogo te koniki morskie? Chcę to mieć! Sliczny wypieszczony apartamencik :hearts/heavy-black-heart:
P.S. Mozesz smialo wywalic z tytulu tematu slowo "nieśmiałe" XD Zamień to lepiej na "Moje śmiałe aranżacje wnętrz " albo na parafrazę innego tytułu zapozyczonego z innego miejsca:
"Bobi spoko Cie urządzi jak sam nie umiesz"
ORIGIN ID Kreatora

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » piątek 01 lut 2019, 08:55

Najmilsi :hearts/two-hearts: , skłamałabym gdybym napisała, że nie sprawia mi radości urządzanie wnętrz. Sama siebie nie podejrzewałam, o zdolności w tym kierunku :50-slightly-frowning-face: , jakoś tak wyszło ... i idzie dalej :44-pensive-face: .
Faktycznie kiedy tylko mam czas, to z przyjemnością oglądam w TV programy poświęcone temu tematowi jak np: metamorfozy Doroty Szelągowskiej czy HOME & GARDEN. Można powiedzieć, że jestem ich fanką.

Elu :hearts/kiss-mark: , podaję link do obrazów, które tak bardzo Ci się spodobały: https://www.ea.com/pl-pl/games/the-sims ... axis=false

W Galerii korzystam najczęściej z obrazów takich graczy jak : tiya33, Bella2222452, SimDels, SurfChicCreation i ostatnio odkrytego nowego twórcy withlovejulien - z ręką na sercu ich pracę mogę polecić każdemu.

Awatar użytkownika
Aericia
Administrator
Administrator
Origin ID: ukyojin

Post autor: Aericia » sobota 02 lut 2019, 23:19

Oczywiście, dałam w złym temacie!

@bobas52 Bożenko! Przepraszam najmocniej ze dopiero teraz... ostatnio wolę gadać niż pisać a ten temat tylko oglądałam sobie i obiecywałam, że odpiszę i ocenię!
Twoje wnętrza są świetne, bardzo spójne i przytulne. Czuć w nich domową atmosferę. Kolory mnie zauroczyły! W jednych wnętrzach stonowane,w innych odważne i intensywne. Szlachetnie i przytulnie u Ciebie!

A Twój "prezent" mnie niesamowicie zaskoczył! Brak mi słów, aż się wzruszyłam! Bardzo przypomina pewne lokum, dobrze mi znane. Mam nadzieję, że kiedyś się w nim spotkamy! :D bardzo Ci dziękuję za pracę, którą włożylaś w to wyzwanie i idę się zachwycać dalej! Muszę to pokazać Radkowi i zobaczę, jak zareaguje. :)

Zaraz pokaże mamie i udowodnię, ze to nie jest głupia gra w ludziki. Moze ją sama namówię na budowlankę... zawsze interesowała się architekturą. ;)

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » niedziela 03 lut 2019, 00:33

@Aericia - a jako argumentu dla mamy użyj mojego przykładu. Grę przyniosły do domu (TS1) dzieci, i zdążyły o niej zapomnieć, a mama tak się zauroczyła, że gra do tej pory - a razem z nią dzieci jej dzieci :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wielkie Simowe Projekty”