Nieśmiałe próby aranżacji wnętrz

Nie budujesz, wolisz urządzać? No to dawaj! To jest miejsce dla Wielkich Simowych Architektów Wnętrz!
Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3416
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Re: Nieśmiałe próby aranżacji wnętrz

Post autor: Alibali » poniedziałek 03 gru 2018, 17:41

Gabi - ty się całkiem nie znasz na podchodach! W tej zbroi ukrył się właściciel tego salonu - oranżerii, i pilnuje, czy mu cichcem ktoś kwiatków nie obrywa :a_grin3:

Bobiś - śliczny ten salonik. Ja to jeszcze dalej bym poszła i tylko ścianę dotykającą domu zrobiłabym pełną. A do ogrzewania roślinek wstawiłabym coś innego - taki piecyk - kozę :) Moim zdaniem bardziej by pasowała. Chyba widziałam coś takiego w grze. A w realu to jest bardzo modne.

Awatar użytkownika
Ktosik
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 1493
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 21:36
Origin ID: KtosikG

Post autor: Ktosik » poniedziałek 03 gru 2018, 18:24

Haha, no chyba że tak to wygląda, i siedzi w niej przyczajony gospodarz. :03S-face-with-tears-of-joy: :12-smiling-face-sunglasses:

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3338
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » wtorek 04 gru 2018, 12:25

Fajne kolory w tym drugim i wyposażenie ,elegancko ale i przytulnie natomiast oranżeria także mnie urzekła ale również takim lekkim artystycznym nieładem tzn asymetrią, nieregularnością przekroju pomieszczenia i do tego ten przekręcony dywanik, taki sympatyczny luz w odbiorze ale i niepozbawiony elegancji, super! A dziękować myślę można zawsze w obie strony bo tak to działa,że ta radocha z dzielenia się swoja zabawą ,to, że można pochwalić się ale i czegos nauczyć wzajemnie, zainpirować w końcu też i potencjalnie zyskać nowe ciekawe miejsca czy pomieszczenia w grze - to jest super sprawa tworząca każda graczową społeczność :) Baw się twórz, może z czasem i ściany zaczniesz przesuwać (bo okna chyba tu podmieniłas coś czuję a kręcenie przy trybie budowy też potrafi "uzależniać" jak wiadomo) i stworzysz swoją pierwszą chatkę niepatrznie :) Trzymie kciuki za dobra zabawe i czekam na więcej <3
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1790
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » piątek 07 gru 2018, 11:12

Za wyrozumiałość i sympatię kolejny raz wszystkim :

9a60b776c35867ce98ba3243823b5541c02f0c97.gif

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » niedziela 09 gru 2018, 01:35

Wszystkie prace co wyzej sa po prostu perfekcyjne! Błyskawicznie przeszłas od poziomu czeladnika do poziomu mistrza!
Wyróznie japońskią sypialnie, Kuchnie szalenie nowoczesną z czerwonymi akcentami, ktora skradla moje serce i takze bardzo modern świateczna sypialnie . Urocza tam jest ta metalowa przegroda wydzielajaca miejsce z toaletką. i lustrem.
Oranzeria z kwieciem piekna ♥ Mnie tam rycerz nie przeszkadza - moze sluzyc za podreczny wieszak :) A bez zartów wiem ze chcialas tam czyms zapelnic te przestrzen kolo kominka a biblioteczka byłaby chyba za potęznym akcentem tam . Rycerz kolorystycznie pasuje :D
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1790
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » wtorek 11 gru 2018, 20:01

Kudy mi do mistrzowskiego poziomu skarbie, jestem tylko początkującym wyrobnikiem, który na swój sposób i modłę stara się upiększać swoje otoczenie. Dzięki tym aranżacjom przynajmniej mój simowy świat nabiera nowego kolorytu ... i przyznam się szczerze, że chętnie bym niektóre z tych projektów zaadoptowała w realu, tylko brakuje siły na kolejne remonty.

Dzisiaj chcę się pochwalić :28-smirking-face: nowymi pomysłami, bo do świąt raczej nie będę miała czasu na zabawę. Oto mój Londyn - z uwagi na obrazy o londyńskiej tematyce:
londyn1.jpg
l3.jpg
l4.jpg
l5.jpg
l6.jpg
l7.jpg
l8.jpg
pokoik nazwany "Ofelia" jest maciupeńki (5x7), dlatego prezentacja też będzie minimalistyczna :)
ofelia1.jpg
ofelia 2.jpg
ofelia3.jpg
kolejny projekt to "Flavia" - nie wiem czemu ale tak bym nazwała dziewczynę z obrazu :
flavia1a.jpg
flavia3.jpg
flavia4.jpg
flavia5.jpg
flavia2.jpg
na zakończenie "Ofelia" bardziej rozbudowana :
01.jpg
o2.jpg
o3.jpg
04.jpg
serdecznie wszystkich pozdrawiam i życzę ( mam nadzieję ) miłego oglądania :hearts/kiss-mark: :hearts/kiss-mark: :hearts/kiss-mark:

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3338
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » piątek 14 gru 2018, 22:41

Szczerze i bez cukru z otwarta dziabką zresztą - to jest GENIALNE ,dla mnie poziom mistrza ,obserwuję i mysle że mogę jedynie spróbowac się powzorowac w przyszłości na świetnyvh rozwiązaniach np co do salonu z kominkiem czy użycia ściennej fontanny z obrazem.
Londyn iście londyński nieco loftowo surowy a zarazem elegancki, naprawde pięknie to chyba moje ulubione spośród wszystkich Twoich wnętrz choc i miodowa sypialenka bardzo przyjemna nic tylko wskoczyc w usio i lenić się jak najdłużej (te simy to maja dobrze (czasami) ) :D
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1790
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » środa 19 gru 2018, 06:51

Przyznaję się bez bicie, że jestem łasuchem :) dlatego "cukier" w każdej postaci mile widziany :a_grin2:

Do świąt został raptem rzut beretem, przygotowania w toku, mimo to udało mi się wykombinować jeszcze dwa pokoju. Jeden z moich ulubionych to "Podróżnik". Zawsze ciągnęło mnie do świata i ludzi, ale nie zawsze miałam możliwości, aby zrealizować swoje ciągoty. Teraz z kolei zdrowie nie pozwala :52-disappointed-face: więc rekompensuję to sobie w inny sposób :09-winking-face:
podróznik.jpg
podróznik1.jpg
podróznik2.jpg
podróżnik3.jpg
podróżnik4.jpg
podróznik5.jpg

Ten pokój pragnę zadedykować wszystkim przyjaciołom z forum, bowiem nazwałam go " W oczekiwaniu na święta".
dedykacja1.jpg
dedykacja2.jpg
dedykacja3.jpg
dedykacja4.jpg
dedykacja5.jpg
dedykacja6.jpg
dedykacja7.jpg
Niech te święta będą szczęśliwe, rodzinne i przede wszystkim zdrowe.

na forum.jpg

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3338
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » środa 19 gru 2018, 18:05

Piękne i szalenie pomysłowe! Rzuca się w oczy ta maska na obrazie ale równie mocno jednak zraca uwage kapitalny wystrój, półeczki w salonowej cześci ,ciekawe łaczenia mebli. Normalnie aż mnie kusi by by Cię o coś poprosić (gdyż mi sie nie chce o braku podobnego talentu nie wspominając) <3 Tobie także najlepszego , spokojności i zdrowia zdolniacho! <3
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » piątek 21 gru 2018, 02:03

Znakomite kombo w zieleni wydzielone na poszczególne funkcjonalne częsci tymi deskami - pionowymi metalowymi i poziomymi z desek. Fajny pomysł. :hearts/heavy-black-heart:
Widze ze powalczyłas z MOO ustawiajac ten pomniejszony stateczek na poleczce. Niestety tak ustawiany obiekt a w tym wypadku i dodatkowo pomniejszony ma tendencje do zlatywania przy wgrywaniu pobranego pokoju. Jesli na parceli jest sim wyladuje w wyposazeniu rodziny , jesli nie ma - zniknie. Najlepiej jest przed wyslaniem postawic taki pokoj ze swojej biblioteki na innej parceli i zobaczyc czy wszystko jest tam gdzie to poprzednio wlozyłas :)
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3416
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » piątek 21 gru 2018, 21:00

Żeby nie znikło Elu lub nie wylądowało na podłodze, trzeba wpisać kod bb.moveobjects zanim się wczyta konkretną parcelę - czyli "tak jakby" na podglądzie okolicy.

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3416
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » piątek 21 gru 2018, 21:28

A teraz recenzja (nie chciałam napisać w tej informacji o moveobjects aby nie zlała się w powodzi zachwytów. Bo takowej spodziewam się po obejrzeniu tych cudownych wnętrz. Są śliczne. Serce skradł mi jednak Podróżnik. Jest tam wszystko co potrzeba mojemu serduszku - a więc piękne malachitowe zielenie w dywanie i wielkiej wazie oraz soczyście zielona paproć na ścianie, i elementy podróżnicze wkomponowane we wnętrzu nienachalnie, piękne minimalistycznie urządzony salon (zazdraszczam, bo ja bałaganię nie tylko w Simach ale i w prawdziwym życiu). Jedyne, co mnie zastanawia - gdzie ty ukryłaś zmywarkę w kuchni :) Nie zauważyłam zlewu więc domyślam się, że jest zmywarka.

P.S. Dziewczynę nazwałam Nathalie - ale myśląc o tej z piosenki Gilberta Becaud - tę Natalię uwielbiam, Kukulskiej nie znoszę


Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1790
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » czwartek 03 sty 2019, 06:25

Najmilsi bardzo dziękuję za komentarze. Alicji dodatkowo za cudowną piosenką :14-face-throwing-a-kiss:

Nowy rok, to zazwyczaj podsumowanie starego roku, nowe postanowienia i przede wszystkim nowe pomysły. I tak zaczęłam od spóźnionej aranżacji światecznej dla Niki :hearts/heavy-black-heart: . Zrobiłam ją w oparciu o aktualizację, która dodała sporo ciekawych elementów ozdobnych.
niki.jpg
n1.jpg
n2.jpg
n3.jpg
n4.jpg
n5.jpg
n6.jpg

oraz salon nazwany "Kolory ziemi", dedykowany Doris, z którą większość z Was zapewne ma kontakt. Powala mnie jej częstotliwość przebywania na Galerii, bo zauważyła że obojętnie kiedy wrzuci się jakąś pracę, to właśnie Doris pierwsza ją skomentuje. :o
d1.jpg
d2.jpg
d3.jpg
d4.jpg
d5.jpg
d6.jpg
przemyciłam w nim odrobinę nowych pomysłów na tworzenie własnych mebli i ciekawych zestawień elementów, których zastosowanie podpatrzyłam w pracach innych graczy. Sama na to bym nie wpadła :? ... albo zajęłoby mi to kolejne 9 lat :D , bo tyle potrzebowałam aby nauczyć się czegoś nowego w grze i przede wszystkim odważyć się.

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » czwartek 03 sty 2019, 16:28

Sliczny jest ten Bozonarodzeniowy pokoik w bieli scian, zieleni choinki i ozdób oraz czerwieniach. Świethy pomysł z tymi kratami , ktore imitują okna na scianie z iluzją padajacego sniegu.
Salonik szalenie elegancki generalnie w czerni i bieli. :hearts/heavy-black-heart:
Jesli zas chodzi o MOO ... Moje spostrzezenie jest takie - gracze dadzą lajka takiej pracy ze względu na pomysłowosc ale nie za bardzo lubia to pobierać. Przyczyna jest prosta - w 99% wypadków nalezy pobrany pokój dostowac do kształtu chaty , czesto sie to wiaze z przestawianiem mebli , no a jak sie dotknie mebla stworzonego z MOO to taki sie rozleci! A pobierajace dzieci - bo to dzieci są naszymi klientami juz tego nie odtworzą. Z tego samego wzgledu domy wybudowane z uzyciem MOO nie zawsze sa pobierane. Przewaznie nowy własciciel chce wnetrze przemeblowac zgodnie z wlasnym gustem i zstaje z kupa elementów gdy chce przesunac stół lub szafke z ksiazkami, Czesc zas dzieciaków po prostu MOO sie boi bo zdarza sie ze takie chaty maja blędy . Nie dzialaja drzwi , zlewy , kuchenki i tym podobne. Nie kazdy tworca jest na tyle odpowiedzialny by swoj wyrób stestować w grze. No a to robi złą slawe MOO.
Dlatego ja omijam MOO o ile moge i czasem mi sie nawet udaje opatrzyc chatę tagiem #noMOO XD co mi oczywiscie dodaje pobierajacych . Nie zawsze mam ten tag, bo niestety w ogrodzie by wyglądał jako tako uzycie MOO jest konieczne.
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3338
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » piątek 04 sty 2019, 00:42

Fantastyczne dedykacje i prace zarazem ! Świąteczna niespidzianka dla Niki z pomysłowo wukorzystanymi "ścianami wodnymi" oraz na dokładkę kolejna genialna praca "kolory ZIemi".
U mnie jakoś to mmo działa w miare dobrze tzn mam wrażenie, że jakis czas temu poprawiono to ale fakt faktem panika zdazyła narosnąć i w praktyce czasem nadal zdażają się błędy ( u mnie bardzo sporadycznie typu 1 element przesunięty spośród 50-ciu). Myślę, że można spokojnie korzystać z możliwości gry w tym zakresie... przynajmniej do czasu kiedy kolejna aktualka znów tego nie upsuje jak kiedyś. Możliwe, że jak wspomniał Ela namieszało też nieprzemyślane uzywanie kodu przez wielu graczy i może także stąd narodziny tego tagu itd.
Spróbuję jakoś wybrane Twoje pokoiki wykorzystac jesli pozwolisz ale jeszcze pomysloe nad tym jak bo szczerze i bez cukru podobają mi sie Twoje aranżacje bardzo.
Piękne prace i dedykacje na otwarcie Nowego Roku Bobi :)
Ps: Doris rzeczywiście reaguje błyskawicznie także u mnie więc zadedykowanie jej pracy to świetny pomysł, mam tez nadzieję, że nasza Niki będzie zadowolona z pięknej dedykacyji,
Czekam na kolejne prace zyczą dużo wspaniałęj weny i przedewszystkim radiści z tworzenia :)
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1790
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » piątek 04 sty 2019, 12:31

Spóźniony Mikołaj zawita powoli do wszystkich bliskich mi osób. A ponieważ mogę nie trafić w gusta :09-winking-face: można pisać listę życzeń. Dzisiaj kolejny projekt wysłałam do Misiaczka. Zdjęć jeszcze nie zrobiłam :? nadrobię w wolnej chwili. Zdradzę jedynie, że nazwałam go "Moje pasje" :09-winking-face: - licząc po cichu, że uwzględniłam wszystkie.
Dla zainteresowanego podaję link do Galerii - https://www.ea.com/pl-pl/games/the-sims ... axis=false

P.S Masz moją pełną zgodę na wykorzystanie :08-smiling-face-open-mouth-closed-eyes: ... pokoi - bez podtekstów.

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3338
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » piątek 04 sty 2019, 14:56

Dziękuję ogromnie za taka fajna niespodziachę! <3 Wnętrze pobrałem i pobawie sie jak tylko znajde czas na grę i postaram się tez cos pofocić ,dzięki Bobi <3!
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
Pablo
Redaktor
Posty: 378
Rejestracja: poniedziałek 23 kwie 2018, 03:43
Lokalizacja: Łask/Łódzkie
Origin ID: pawel0674

Post autor: Pablo » piątek 04 sty 2019, 20:29

@bobas52 - Bobi,twoje pokoje wyglądają naprawdę fajnie :)
Czy ja mogę zwrócić się z prośbą o zrobienie nowej kuchni dla mojego Pawełka i jego dziewczyny?

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1790
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » niedziela 06 sty 2019, 15:10

Kochani, oto "Moje pasje" tzn. bardziej pasje właściciela tego pomieszczenia :09-winking-face: . Z góry przepraszam jeśli nie wszystkie uwzględniłam .
pasje1.jpg
pasje2.jpg
pasje5.jpg
pasje6.jpg


Lokator przetestował je pierwszy :09-winking-face:
pasje3.jpg
pasje4.jpg
proces tworzenia1.jpg
pasje 7.jpg
i chyba dostałam od niego atest :a_grin2:
polecenie.jpg
Zgodnie z wcześniej złożoną obietnicą w planach mam kolejne projekty. Szelągowskiej nawet nie dorastam do pięt, ale przynajmniej mam z kogo czerpać inspiracje :01-grinning-face:

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1790
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » poniedziałek 07 sty 2019, 18:30

Wydaje mi się, że porwałam się z motyką na słońce :65-flushed-face: bo stworzenie czegoś sensownego dla osoby, która dla mnie jest mistrzem budowlanym, to jak dobrowolne położenie głowy pod topór :44-pensive-face: ... no cóż najwyżej Ela mi ją utnie - ostatecznie wielkiej straty nie będzie :? .

Wspominałam wcześniej, że mam w planach jeszcze kilka projektów, z pomocą których chciałabym wyrazić moją wdzięczność za wspólnie spędzone lata w grze. Oto kolejny z nich - "Kalejdoskop emocji" (niestety emocje się nie zmieściły w temacie :49-white-frowning-face: i został sam kalejdoskop :) )
kalejdoskop1.jpg
kalejdoskop2.jpg
kalejdoskop3.jpg
kalejdoskop4.jpg
kalejdoskop5.jpg
kalejdoskop6.jpg
Znamy się już tak długo i sporo o sobie wiemy, dlatego starałam się przemycić trochę chińskich akcentów. Wiem, że ten okres życia jest bliski Twemu sercu Elu :hearts/heavy-black-heart: , a nie chciałam dublować wcześniejszego projektu - Kocham Japonię.
Czy mi się udało oceń sama. Wirtualnie przytulam i serdecznie pozdrawiam.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wielkie Simowe Projekty”