SDW video czyli delsowe eksperymenty fimowe ;)

Lubisz podglądać swoich simów? A może podstępnie nagrywasz ich życie? Podziel się z nami swoimi nagraniami!
Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Origin ID: Aschantka

Re: SDW video czyli delsowe eksperymenty fimowe ;)

Post autor: Alibali » niedziela 27 sty 2019, 00:49

Delsu - to ja jestem jeszcze lepsza - mając mc nawet nie wiem, ile i jakich opcji jest ukryte w komputerze, a o skrzynce pocztowej pierwsze słyszę! Brawo ja! A właśnie strzeliłam głęboki wykład (Eli) nt wyższości świątbożegonarodzenia nad świętamiwielkiejnocy czyli UI nad MC :)

Delsu - na twoją odpowiedzialność pobrałam ten zachwalany przez ciebie photoscape - kurde - olbrzmi jest - ponad 300 mb! Odpowiedzialność - bo nie ma j.polskiego, i jak coś sknocę, to !!!! Teraz będziesz mnie prowadził za rączkę, bo zamierzam nauczyć się komiksować!
Aha - sims4studio i wtyczkę pobrałam, bo zamierzam zrobić czapkę kapitańską (ale nie jakąś wymyślną tylko z białą główką - taką współczesną). Na potrzeby komiksu rzecz jasna - z Hastingsem i Poirotem w w rolach głównych.

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » niedziela 27 sty 2019, 10:18

@Alibali w głównym menu z tym kółkiem opcji zwróć uwagę na... a zresztą pokaże na obrazku poniżej :)
Załączniki
IMG_20181124_112207.jpg
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » niedziela 27 sty 2019, 10:46

No jest tam nawet japoński, ale polskiego nie widziałam.... Delsuu - ale mój photoscape wygląda inaczej niż twój :( Pobrałam z tego linku który umieściłeś, ale chyba nowszą wersję mam...

PhotoscapeX wersja Pro. Cholera jasna! Co ja pobrałam! Ma tyle opcji, że pogubiłam się już po 1% przeglądania!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wielkie Simowe Studio Filmowe”