Tablica codzienna

Zobaczymy, czy coś z tego wyjdzie :19-slightly-smiling-face:
Awatar użytkownika
Pablo
Redaktor
Posty: 378
Rejestracja: poniedziałek 23 kwie 2018, 03:43
Lokalizacja: Łask/Łódzkie
Origin ID: pawel0674

Re: Tablica codzienna

Post autor: Pablo » niedziela 20 sty 2019, 01:33

Za chwilę mnie diabli wezmą,nadal mam blokadę na ten Harry Potter Stuff Packs :( Nie wiem co za diabelstwo siedzi mi w lapku i ciągle blokuje dostęp do tej stronki Alu :(

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » niedziela 20 sty 2019, 16:14

Pablo - nie możesz pobrać, bo strona już nie istnieje.
Na pocieszenie wklejam ci filmik z tymi obiektami - nie ma aż tak czego żałować :) Michał zrobił dużo lepszy zamek, i obrazki też ma :)


Awatar użytkownika
Pablo
Redaktor
Posty: 378
Rejestracja: poniedziałek 23 kwie 2018, 03:43
Lokalizacja: Łask/Łódzkie
Origin ID: pawel0674

Post autor: Pablo » niedziela 20 sty 2019, 16:46

No faktycznie nic nie ma nadzwyczajnego,liczyłem na to że jest bardziej wyposażony ten stuff pack. Masz rację Alu że nie udało mi się tego pobrać.
To że Michaś buduje fajne zamki to wiem Alu,swego czasu sam mi jeden wykonał(a raczej poprawił bo bryłę mu przesłałem własną).

Obiecałem sobie że nie kupię dodatku do TS4 - Zostań Gwiazdą,ale jednak po obejrzeniu kilku filmików na YouTube przekonałem się do niego i jutro muszę go odebrać w sklepie. Ma kilka fajnych obiektów w sobie,bo co się tyczy miasteczka to EA się nie postarało.

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » niedziela 20 sty 2019, 17:00

Nie liczy się pawełku miasteczko. Liczy się to, co gra oferuje. A wg sondażów i opinii - jest to do tej pory najlepszy dodatek do TS4. Jest mnóstwo fajnych interakcji, nowa kariera, mnóstwo nowych objektów, strojów, etc...

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » niedziela 20 sty 2019, 17:03

Elu @kreatora - mam nadzieję, że podniosłaś się z łoża boleści i simujesz w najlepsze, bo coś mało cię na forum ostatnio. Dziś znów odkrywałam galerię (cała ja :) ) - i odkryłam mianowicie, że lubisz malarstwo Joan Miro
Pomyślałam, że na pewno spodoba ci się twórczość polskiej malarki Anety Karaś, którą przez przypadek odkryłam jakiś czas temu

https://www.touchofart.eu/galeria/Aneta-Karas/


Oto przykładowy obraz
KOCIAKOWO_akara756_170456.jpg

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » poniedziałek 21 sty 2019, 00:54

@Alibali wspanialy obraz! Pieknie skomponowany i wywazony. Zarowno obiekty - dziewczyna , pieski nawet miny sa idealnie wpisane w obraz ale i kolorystycznie to jest zrównoważone. Trzeba duzo innego koloru by zrownowazyl agresywny czerwony odcien po lewej. Malo tego - nie mozna przejsc od zieleni do czerwieni bezposrednio bo kompozycja bedzie "zgrzytać" Tu malarka uzyla u gory obrazu koloru zoltego , a w centrum jasnego błekitu. Duzy popis imiejetnosci kolorystycznych bo w sumie te kolory nie "idą dobrze ze sobą" i trzeba idealnego wyczucia koloru by uzyc jego odpowiedni odcień ktory zrowowazy cała kompozycje. Ten obraz to prawie żart , lekka kpina z teorii o kolorze wyglaszanych "Ex cathedra" przez czcigodnych profesorow. Moze dlatego te pieski maja takie figlarne miny, no a centralna osoba to dla mnie persobifikacja samej tworczyni tego zartu :)
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1793
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » poniedziałek 21 sty 2019, 12:01

wdzieczna klawiatura.jpg
Wszystkim życzę zdrowia, uśmiech na twarzy i najważniejsze :

motto zyciowe.jpg

Wirtualnie pozdrawiam i przytulam na misia.

Awatar użytkownika
Pablo
Redaktor
Posty: 378
Rejestracja: poniedziałek 23 kwie 2018, 03:43
Lokalizacja: Łask/Łódzkie
Origin ID: pawel0674

Post autor: Pablo » poniedziałek 21 sty 2019, 12:08

Dzięki i wzajemnie Bobi :)

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » poniedziałek 21 sty 2019, 13:50

To i tak lepiej, że ów jegomosć gra w tetrisa przy żarełku (?) niżli miałby filmować jak je i udostępniac to światu zgodnie z aktualnymi coraz mniej dla mnie zrozumiałymi trendami a'la gwiazdorskimi w sieci :D A ostatnie zdanie w tym co wstawiłaś Bobi niżej szalenie wymowne i prawdziwe.
Dobrego dnia Wam :)
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » poniedziałek 21 sty 2019, 15:54

Dzięki, Bobi. Niestety - często bywa, że z czasem - wino kwaśnieje a chleb twardnieje... Mam tego namacalne dowody w pobliżu :(
Ale życzenia są piękne i dziękuję!

Elu @kreatora - pani sportretowała kotki :) Wszystkie jej obrazy są z kotkami - bo to kociara pełną gębą. I mama uroczej dziewczynki, co wywnioskowałam z informacji o artystce i zdjęcia, które umieściła.
Osobiście uwielbiam ten styl przekazu - taki trochę graficzny, jak Szancerowskie ilustracje do Baśni Andersena. Kocham Szancera miłością dozgonną i wiernopoddańczą - od czasu, gdy pierwszy raz trzymałam książeczkę ilustrowaną przez Niego. Przez lata On i Brzechwa tworzyli zgrany duet. Ale to nie ilustracje do Brzechwy wzbudziły mój zachwyt. To okładka Baśni - z Królową Śniegu na saniach. I zresztą - wszystkie pozostałe...

https://www.google.pl/search?hl=pl&auth ... gv2sbNTXpM:

Polecam ci jego biograficzną "Curriculum Vitae"

Awatar użytkownika
Pablo
Redaktor
Posty: 378
Rejestracja: poniedziałek 23 kwie 2018, 03:43
Lokalizacja: Łask/Łódzkie
Origin ID: pawel0674

Post autor: Pablo » poniedziałek 21 sty 2019, 16:47

Uf to całe szczęście Alu,bo już myślałem że simy NPC będą się teraz mnożyć mi na potęgę w grze.
Wiem o tym że imię Pablito lub Pablo znaczy Paweł. Byłem tam jakieś 10 lat temu,ale bardzo krótko bo tylko miesiąc. Może jeszcze kiedyś tam uda mi się wrócić :)

Awatar użytkownika
Pablo
Redaktor
Posty: 378
Rejestracja: poniedziałek 23 kwie 2018, 03:43
Lokalizacja: Łask/Łódzkie
Origin ID: pawel0674

Post autor: Pablo » sobota 26 sty 2019, 13:20

Witam wszystkich bardzo milutko i pozdrawiam cieplutko :)
noc.jpg
Oraz zapraszam na kolejny urywek przygód sima Pawła do mojego tematu.

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » poniedziałek 28 sty 2019, 14:21

Jak przekazała mi Niki z naszego forum ,Via Sims czyli Sandra simowy architekt, odeszła. Pomyslałem, że napisze o tym tu i tak symbolicznie wkleje link do jej profilu na google plus gdzie łatwo przejsc także do jej prac na galerii. Jedną z ostatnich rzeczy jakie udostępniła był przebudowany świat Oaza Zdrój co opisała także na swoim blogu: https://viasims.blogspot.com/2018/08/oa ... eover.html

profil google; https://plus.google.com/u/0/+ViaSims

Więcej: https://viasims.blogspot.com/

Obrazek
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » wtorek 29 sty 2019, 10:24

Bardzo bardzo przykra wiadomość. Czytałam wpis jej męża na jej blogu. Bardzo przejmujący... Jest teraz na górze gdzieś - i gra w Simy - z Aniołami...

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » wtorek 29 sty 2019, 10:28

I kolejna przykra wiadomość. Strona SimsTrueLife została zamknięta... Czy ktoś coś wie bliżej, o co chodzi? Z jakiego powodu? Czy to chwilowe, czy już "ament" na zawsze??? Lubiłam tę stronę! Jeśli odeszli - to został tylko ten ... Karol z polskich większych, liczących się stron... Gdyby nie on - lubiłabym DOT-kę

Awatar użytkownika
Pablo
Redaktor
Posty: 378
Rejestracja: poniedziałek 23 kwie 2018, 03:43
Lokalizacja: Łask/Łódzkie
Origin ID: pawel0674

Post autor: Pablo » wtorek 29 sty 2019, 14:46

Jak na razie nikt nic nie wie z użytkowników STL-u co było powodem zamknięcia stronki :( Może jakiś informacji udzieli tylko ROSALYN bo ona była ostatnim adminem STL-u,ale można ją tylko chyba złapać na orginie o ile ktoś ma ją w znajomych.

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1793
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » środa 30 sty 2019, 08:42

morze możliwości.jpeg
743_co-o-ile-skraca-zycie zm.wym.jpg


Spokojnego i dobrego dnia z morzem możliwości :). Serdecznie pozdrawiam.

Awatar użytkownika
Pablo
Redaktor
Posty: 378
Rejestracja: poniedziałek 23 kwie 2018, 03:43
Lokalizacja: Łask/Łódzkie
Origin ID: pawel0674

Post autor: Pablo » środa 30 sty 2019, 17:05

A nic nie robienie o ile skraca życie Bobinko? Pozdrawiam milutko :)

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » piątek 01 lut 2019, 08:33

Na faworki zapraszam :) Pożegnałam w ten sposób ten wstrętny styczeń!

20190131_203844.jpg

Spieszyć się, bo już niewiele zostało :12-smiling-face-sunglasses:

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1793
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » piątek 01 lut 2019, 10:08

Z nowym rokiem postanowiłam zrzucić kilka "oponek", więc choć bardzo apetycznie wyglądają i mam ślinotok - w ramach treningu silnej woli , nie będę podjadać :01-grinning-face: .

Poczekam na Śledzika, ostatecznie pozostało jeszcze tylko - 32 dni, którego przyrządzę wg.przepisu naszego mistrza kuchni regionalnej Remigiusza Rączki - zgodnie ze smakami kuchni staropolskiej.
zasmakuj-w-sienkiewiczu-remigiusz-raczka-gotuje-przysmaki-z-sienkiewicza-w-iext46930784.jpg
Życzę miłego weekendu i przesyłam pozdrowienia z zimnego południa.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Tablica codzienna - coś jakby aktywność...”