Tablica codzienna

Zobaczymy, czy coś z tego wyjdzie :19-slightly-smiling-face:
Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Re: Tablica codzienna

Post autor: kreatora » niedziela 25 lis 2018, 17:26

Mały tips czuli podpowiedz dla tych co graja aktorem,
W wytwórni filmowej jest stolik do nagrywania filmikow Video , ale jakosc tych filmikow i opcja by bylo wiecej propozycji bedzie zalezala od dodatkow dokupionych do tego urządzenia oraz jego upgrejdow . Niestety za wlasna kase a udoskonalenia robimy wlasnym simem.. Badziewia nie ma nawet w debug wiec jestesmy skazani na ten stolik w wytwórni.
Bedzie potrzebny wysoki poziom majsterkowania i okolo 20 czesci do ulepszeń elektroniki.
I tak to powoli zaczyna wygladać po pierwszym etapie,
25.11.2018_05-24-49.jpg
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
Fredra
Miłośnik zwierząt
Miłośnik zwierząt
Posty: 289
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 16:25
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: granatoweszklo
Kontakt:

Post autor: Fredra » niedziela 25 lis 2018, 22:50

@kreatora nie wiem czy dobrze zrozumiałam (prawdopodobnie nie) ale ten stół do nagrywania filmów jest totalnie do kupienia z trybu zakupów i do ulepszenia go wystarczy gotówka. Nie trzeba liczyć wyłącznie na stół w studiu nagrań

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » poniedziałek 26 lis 2018, 03:07

@Fredra
Nie ma go nigdzie przynajmniejw moim kompie. Jest stanowisko do tworzenia muzyki na dyskietkach, ktore oczywiscie mam kupione do chaty i to wszystko z urzadzen nie liczac kamer ktore do niczego nie słuzą . Bede niesamowicie wdzieczna jesli ktos wskaze GDZIE to jest, Klikniecie tym replikatorem w trybie kupowania przynosi info "tego objektu nie ma "
on ma takie opcje jak badanie trendow i tworzenie filmikow video ale w moim trybie kupowania nie ma go. Ani w zwyklym ani w debug. No zawsze jest opcja ze mi sie źle gra pobrala, ale naprawialam juz pliki gry i nic tego stanu nie zmieniło.
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
_wengiel
Roznosiciel kawy
Posty: 19
Rejestracja: wtorek 20 lis 2018, 08:42
Origin ID: _turtlesflowers

Post autor: _wengiel » poniedziałek 26 lis 2018, 03:40

Mnie się wydaje, że widziałem stanowisko video w trybie kupowania. Jak wrócę z pracy, to zaktualizuję posta i wszystko wyjaśnię.

EDIT: Wygląda na to, że dałem się wyprzedzić Kropce. Pozostaje mi więc potwierdzić, że rzeczywiście, stanowisko to da się znaleźć w elektronice:
video stuff.png
Ostatnio zmieniony poniedziałek 26 lis 2018, 10:08 przez _wengiel, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Kropka
Fotograf
Fotograf
Posty: 711
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 09:47
Lokalizacja: Kraków
Origin ID: jasna98

Post autor: Kropka » poniedziałek 26 lis 2018, 05:33

Elu, ten stolik nazywa się - Stanowisko filmowe "Więcej wyświeteń". Można go znaleźć w urządzeniach elektronicznych :19-slightly-smiling-face: .
Moja simka Evi - stylistyka, ma go w swoim pokoju.
Na tym stole montuje filmy nakręcone m.in. z dronem.
Co do dronów, to lepszy jest ten kulisty. Sim może je nosić w swoim wyposażeniu. Bardzo fanie to wygląda, gdy zaraz za głową idącego sima unosi się dron :05-smiling-face-open-mouth:.
Buziaki :14-face-throwing-a-kiss:, zbieram się do pracy :60-weary-face:

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » poniedziałek 26 lis 2018, 10:22

Lepiej ze nie sluszeliście tych wyrazow jakimi sama siebie obrzuciłam. W urzadzeniach szukałam po włączeniu filtru, a jakze.. Tylko nie w elektronicznych... Chyba nigdy tam od poczatku simowego świata nie zagladałam. Przy okazji odkryłam wreszcie odkurzacze XD Wiedzialam ze gdzies sa bo widzialam wasze zdjecia kotow na odkurzaczu , ale wyszlam z zalozenia ze widocznie to jest z akcerorii jakich nie mam
Tak sie mści budowanie z podstawki Tam sie zna kazda listwe, sciane i gadżetm a fajnych rzeczy z dodatkow nie umie sie znalezc
Bardzo, bardzo Wam dziękuje moi drodzy!
bo147-a75d.jpg
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
Fredra
Miłośnik zwierząt
Miłośnik zwierząt
Posty: 289
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 16:25
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: granatoweszklo
Kontakt:

Post autor: Fredra » poniedziałek 26 lis 2018, 16:24

Dopiero usiadłam do kompa i zostałam wyprzedzona w raporcie na temat stołu do nagrywania ale cieszę się, że udało się wyjaśnić sprawę :D

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » poniedziałek 26 lis 2018, 19:53

Teraz ja was będęzasypywać prośbami o tłumaczenie z polskiego na nasze. Moja Simka poleciała pod klub, tam barierka, ochrona itede. Kliknęłam na drzwi i tam jest opcja ustalania poziomu gwiazdorstwa. Czy ja mam to ustawić dla wszystkich simow, czy to moja simka ma się dowiedzieć, jaki poziom popularności ma??? Nie wiem o co kaman. Na razie nie wlazła, bo zajęłam się sprawdzaniem, jak wygląda gwiazdorzenie w wykonaniu Thorna Jakiegośtam :P Wyszłam z gry bezmyślnie nie sprawdzając nawet opcji :(

Awatar użytkownika
Kropka
Fotograf
Fotograf
Posty: 711
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 09:47
Lokalizacja: Kraków
Origin ID: jasna98

Post autor: Kropka » poniedziałek 26 lis 2018, 20:45

Alu, informacje na temat drzwi, o które pytałaś :09-winking-face:

Drzwi dla VIPów:
- Znajdziemy je w zakładce z innymi drzwiami
- Są połączone z specjalną, VIPowską barierką
- Doskonale działają w połączeniu z nowymi cechami parceli
- Mogą przez nie przejść tylko sławy o określonym poziomie
- Poziom wymagany do przejścia określamy sami
- Ochroniarz to zatrudniony NPC
- Simowie mogą przekupić ochroniarza, przekonać i wdać się w bójkę

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » poniedziałek 26 lis 2018, 21:23

Dzięki. Ale wielka kupa, że poziom ustalamy w momencie przybycia na parcelę :( Rozumiałabym, gdybym go zbudowała i ustalała w tym momencie :57-frowning-face-open-mouth:

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » poniedziałek 26 lis 2018, 22:06

@Alibali
Alu one są ustawione od starty przez EA na 3 gwiazdki. Na parceli mozesz sobie to sama zmienic. Nie ma zera na starcie :)
Ale ten klub to lipa bo nie ma w srodku fanów, lepszy jest tez zwykly :)
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1793
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » piątek 30 lis 2018, 18:38

wróżba1.jpg
W ten andrzejkowy wieczór samych pomyślnych wróżb i spełnionych nadziei. Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » czwartek 06 gru 2018, 01:45

Moi drodzy - dziś Mikołajki. Życzę Wam wszystkim miłej, pogodnej atmosfery domowej i radosnego oczekiwania na prezenty :a_grin3: - paniom posyłam mojego Mikołaja :)

1a.jpg

Dla Panów też coś się znajdzie -

11.jpg

Reszta zdjęć w moim kąciku :)

Awatar użytkownika
_wengiel
Roznosiciel kawy
Posty: 19
Rejestracja: wtorek 20 lis 2018, 08:42
Origin ID: _turtlesflowers

Post autor: _wengiel » czwartek 06 gru 2018, 08:22

Oj, chyba się ostatnio nie przelewa na Biegunie, bo coś chudzi ci Państwo Mikołajowie. :D Porywam ich oboje na śniadanie, a Tobie, Ali, dziękuję ślicznie za przyzwolenie i również życzę wszystkiego dobrego.

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1793
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » niedziela 09 gru 2018, 12:34


Awatar użytkownika
Kropka
Fotograf
Fotograf
Posty: 711
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 09:47
Lokalizacja: Kraków
Origin ID: jasna98

Post autor: Kropka » niedziela 09 gru 2018, 15:09

Bobinko kochana :hearts/heavy-black-heart:, to jakieś nieporozumienie, nie mam Maxisa za restaurację :09-winking-face:
Ale serdeczne dziękuję za piękna laurkę :14-face-throwing-a-kiss: :14-face-throwing-a-kiss: :14-face-throwing-a-kiss: :hearts/sparkling-heart:


206526496.gif

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » niedziela 09 gru 2018, 22:34

HaHa :) @Kropka Kropeczko bo ta restauracja poszła w Galerii tak jakby dostała Maxisa XD Widzialam ze Twój pomysl na VIP restauracje ktoś potem natychmiast powielił i też to miało powodzenie ale juz nie takie jak Twoja śliczna restauracja. Po prostu raz ze Twój budynek był bardzo ładny a po drugie kto pierwszy idee wymysli ten wygrywa. To że Twoja restauracja miała mnóstwo dodatków a jednak zawędrowała tak wysoko w Galerii to o czymś świadczy :) Wiadomo ze na szczyt generalnie wędrują Maxisy i prace z bazy game wyłacznie, A jednak uplasowalas sie ze swoja praca pomiedzy nimi ,
Moje Gratulacje :hearts/heavy-black-heart: Z Maxisem nawet byle co łatwo może zawędrowac na top ale wyladować tam z pracą bez Maxisa i mnóstwem lajków, to tylko świadczy o jej jakości i urodzie :hearts/heavy-black-heart:
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1793
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » poniedziałek 10 gru 2018, 09:23

Upss :44-pensive-face: odniosłam mylne wrażenie, że każda popularna praca typu: rodziny, parcele czy pokoje, które są najczęściej pobierane, są równocześnie odznaczane Maxisem.
No cóż już Sokrates powiedział „Błądzić jest rzeczą ludzką” . Mimo wszystko gratuluję wyróżnienia na Galerii.

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » poniedziałek 10 gru 2018, 13:15

Gratuluję wzięcia i widoku w galerii <3 i na ten tychmiast lub inszy lece zobaczyć co tam sie u Kropesia w galeryji wyczynia :) <3
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
Tokusa
Pisarz
Pisarz
Posty: 190
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 17:29
Origin ID: TokusaShi

Post autor: Tokusa » niedziela 16 gru 2018, 12:16

Promocja na origin, 30% z kodem "SAVE30"

promocja wygasa 18 grudnia!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Tablica codzienna - coś jakby aktywność...”