Tablica codzienna

Zobaczymy, czy coś z tego wyjdzie :19-slightly-smiling-face:
Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Re: Tablica codzienna

Post autor: Alibali » piątek 01 lut 2019, 11:38

Kilka??? Bobi - gdzie ty je ukryłaś w takim razie???
Na faworki mogłabyś jednak wpaść :) Tylko pospiesz się, bo znikają w tempie ekspresowym. I to ja je podjadam z nerwów!

Awatar użytkownika
Kropka
Fotograf
Fotograf
Posty: 711
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 09:47
Lokalizacja: Kraków
Origin ID: jasna98

Post autor: Kropka » piątek 01 lut 2019, 21:23

:03S-face-with-tears-of-joy: :03S-face-with-tears-of-joy: :03S-face-with-tears-of-joy: uśmiałam się jak norka. Ari jednym, konkretnym i precyzyjnym zdaniem udzieliła pomocy na znanym nam forum, a pewna osoba o zamglonym spojrzeniu :a_tounge2:, której wydaje się, że zna wszystkie problemy dotyczące gry, natury nie tylko technicznej :a_grin2: udaje, że cieszy się z jej "powrotu" :03S-face-with-tears-of-joy:.
Ostatnio zmieniony sobota 02 lut 2019, 18:57 przez Kropka, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » sobota 02 lut 2019, 17:32

Kropeś - ja to odczytałam inaczej - znam Dankę od tej strony, niestety, i wiem, co w jej łebku siedzi. Między wierszami dała "wyraz". (Czytaj - wpadasz tu tylko po to by poprawiać Pomagających?).

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » niedziela 03 lut 2019, 02:15

Ja zwróciłam uwage ze ostatni post tam został zeedytowany. Podejrzewam ze pierwsza wersja była bardziej oddajaca prawdziwą reakcje autora, ale ze ostatnio ktoś tam ostro pracuje nad poprawieniem własnego "image" na forach EA - "słodka, dobra istota bez cienia złośliwosci, która nawet nie wie co zlosliwa ironia znaczy - wrecz chodzacy anioł " :cat_mwaha: Ponieważ tej nowej wersji osobowości powinien sie miód sie z dzióbka lać constans, to i zostal zeedetowany.
P.S Bedzie mnie mniej teraz bo zaczełam nowa chatę - no i wiadomo mam gorączke architektoniczną i w dodatku od metra pracy na USA EA Help. Ostatnio nas sie tam wrecz "zagania biczem" przez Szefowa zrzeszenia Helperów do odpowiadania na posty, ktore ona nam przydziela. Skad inad urocza osoba tylko jak cos przestaje byc dobrowolne , a staje się obowiazkiem to juz nie jest az tak fajne. W dodatku ja jestem od problemow z systemem XD. W zyciu sie tyle nie naczytałam o software , hardware i innych tego typu horrorach jak ostatnio przymusowo.
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
Pablo
Redaktor
Posty: 378
Rejestracja: poniedziałek 23 kwie 2018, 03:43
Lokalizacja: Łask/Łódzkie
Origin ID: pawel0674

Post autor: Pablo » niedziela 03 lut 2019, 14:25

Witajcie :)
Elu to przynajmniej jesteś na bieżąco z działaniem sytemu Windows 10,7, itp. Teraz będę wiedział do kogo się zwrócić w razie problemów z systemem - hehe
Na głównym forum(polskim) tymi sprawami zajmował się w 90% Sławek i zwykle odpowiadał na wszelkie techniczne problemy z komputerami czy laptopami.

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » niedziela 03 lut 2019, 21:21

Pawełku - teraz na forum oficjalnym NIKT ci nie odpowie w sprawie komputerów. Sławek się tam rzadko udziela, jeśli nie wcale. Marcin nie zna się kompletnie, Monika - oprócz historyjek nie zajmuje się niczym, co by mogło pomóc rozwiązać problemy. Mają więc co chcieli... Tylko dzieciaków żal...

Awatar użytkownika
Pablo
Redaktor
Posty: 378
Rejestracja: poniedziałek 23 kwie 2018, 03:43
Lokalizacja: Łask/Łódzkie
Origin ID: pawel0674

Post autor: Pablo » niedziela 03 lut 2019, 23:14

No właśnie zauważyłem że Sławek tam jest sporadycznie podobnie jak i tutaj,może już mu się znudziły simy i teraz gra zupełnie w inne gry.

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » środa 06 lut 2019, 08:20

Sławek zajrzał tutaj kilka dni temu i nawet przeprowadziłam z nim "wywiad".
Będzie tu zaglądał częściej. Do forum oficjalnego się zraził, jak my tutaj wszyscy - no prawie - bo co niektórych jeszcze ciągnie przez sentyment. Albo im dzieciaków żal, które błąkają się jak we mgle dzięki "fachowcom"...
Ja od czasu do czasu zaglądam tam. Ale nie piszę nic, bo już nie mam serca. Chyba że na pm odpowiadam, ale to już coraz rzadziej - bo wiadomo, co z oczu... i ludzie powoli zapominają o mnie.

Awatar użytkownika
Pablo
Redaktor
Posty: 378
Rejestracja: poniedziałek 23 kwie 2018, 03:43
Lokalizacja: Łask/Łódzkie
Origin ID: pawel0674

Post autor: Pablo » czwartek 07 lut 2019, 02:11

Ciekawe jak by wyglądał ten związek gdyby Leonardo DiCaprio żył w czasach Marilyn Monroe ?
Marilyn & Leonardo.jpg
Ja właśnie próbuję stworzyć ich związek a co z tego wyjdzie? Czas pokaże :)
Ostatnio zmieniony czwartek 07 lut 2019, 20:27 przez Pablo, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Kropka
Fotograf
Fotograf
Posty: 711
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 09:47
Lokalizacja: Kraków
Origin ID: jasna98

Post autor: Kropka » czwartek 07 lut 2019, 16:29

Kogo czas pokarze Pawełku ? I za co ? :09-winking-face:
Chyba chciałeś napisać - pokaże :38-face-stuck-out-tongue:

PS. :a_bravo: Super że poprawiłeś :20-hugging-face:

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » czwartek 07 lut 2019, 23:09

Fajny pomysł z taką nietuzinkowa parą, może przedstawisz ich w nowym wątku w formie opowiadanka tudzież relacji z gry? :) Dobrej wszystkim
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
Pablo
Redaktor
Posty: 378
Rejestracja: poniedziałek 23 kwie 2018, 03:43
Lokalizacja: Łask/Łódzkie
Origin ID: pawel0674

Post autor: Pablo » piątek 08 lut 2019, 02:27

Zdjęć już kilka mam odnośnie tej pary simowych celebrytów,jednak obecnie dopadło mnie przeziębienie lub grypa i do gry wchodzę rzadko Michaś. Jak poczuję się lepiej to czemu nie.

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1793
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » piątek 08 lut 2019, 13:52

Taka refleksja mnie dzisiaj naszła :)
zmiana wymiaru.jpg
dzien-ruchomy-obrazek-0134.gif
weekend.jpg

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » piątek 08 lut 2019, 16:45

Po dzisiejszej wiadomosci od Gmaila ktora mi łaskawie przysłał to mysle ze z panią w Centrali + ucho bezpieki w tejze Centarli jakos mniej sie wściekałam.
No wiec kochani wszyscy ktorzy maja konta na Gmailu niech sobie sprawdzą poczte w opcji "wszystkie wiadomosci" i przeczyta te hiobowe wieści. Ni mniej ni wiecej szanowny Gmail mnie zawiadomil ze likwiduje konta wszystkich indywidualnych uzytkownikow z dniem 2 kwietnia wiec jak ja mam cos na tym koncie co chce sobie przechowac to pora sciagnać to do komputera. A po 2 kwietnia nalezy sobie załozyc konto gdzie indziej, bo moje knto przestaje istnieć - jak i konta kilkudziesieciu lub nawet kilkuset milionow innych ludzi. No i jakiej mam teraz poczty uzywac? Na pewno nie badziewia polskiego, ktore ma setki programów szpiegujących i ktore zaleje mnie tysiacami spamów!!!
Kopia lisciku Googla do mnie - fragment
W grudniu 2018 roku ogłosiliśmy naszą decyzję o wyłączeniu Google+ dla użytkowników indywidualnych ze względu na spadek popularności tej usługi oraz trudności związane z jej ciągłym udoskonalaniem w sposób zgodny z oczekiwaniami użytkowników. Zmiana nastąpi w kwietniu 2019 roku. W związku z tym chcielibyśmy podziękować, że korzystasz z Google+, i przekazać Ci ważne informacje, w tym instrukcje pobierania zdjęć i innych materiałów z tej usługi.

2 kwietnia wyłączymy Twoje konto Google+ i wszystkie utworzone przez Ciebie strony w tej usłudze. Tego dnia zaczniemy też usuwać zawartość z kont użytkowników indywidualnych w Google+. Zdjęcia i filmy z Google+ znajdujące się w Archiwum albumów i na stronach Google+ także zostaną usunięte
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
Kropka
Fotograf
Fotograf
Posty: 711
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 09:47
Lokalizacja: Kraków
Origin ID: jasna98

Post autor: Kropka » piątek 08 lut 2019, 17:11

Elu, kiedy ty to dostałaś i w którym dokładnie miejscu na Gmailu ? Ja przed momentem sprawdziłam i nic takiego nie znalazłam :23-face-one-eyebrow-raised:
Szukałam w necie informacji o likwidacji gmaila i też nic nie znalazłam. Mam nadzieję, że to tylko jakaś pomyłka.

Awatar użytkownika
Tokusa
Pisarz
Pisarz
Posty: 190
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 17:29
Origin ID: TokusaShi

Post autor: Tokusa » piątek 08 lut 2019, 17:12

Bo to nie jest likwidacja gmaila, tylko konta google+, które jest jedynie dodatkiem.
Już z Elą się do tego dokopałyśmy ^^


Edit: w sensie wszystko z dysku google czy samej poczty zostanie nietknięte.
Ostatnio zmieniony piątek 08 lut 2019, 17:15 przez Tokusa, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Marvi
Stalker
Stalker
Posty: 684
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:41

Post autor: Marvi » piątek 08 lut 2019, 17:14

Nie no, ale gmail zostaje, luzik :) Chodzi tylko g+ czyli ni mniej ni więcej, tylko tego biednego "fejsbuka". Przypuszczam nawet, ze nie obejmie to logowania do youtube'a no i tym bardziej gmaila. Także spoxy doxy, mejlowi nic nie będzie :)

Siem spóźniłam ;p

Awatar użytkownika
Tokusa
Pisarz
Pisarz
Posty: 190
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 17:29
Origin ID: TokusaShi

Post autor: Tokusa » piątek 08 lut 2019, 17:15

Aye, nawet sama teraz skasowałam to konto google+, bo jak najbardziej można samemu, i właściwie nic mi się nie zmieniło, bo z g+ nie korzystałam.
Youtube nietknięte, dysk nietknięty, poczta cacy :D

Awatar użytkownika
Kropka
Fotograf
Fotograf
Posty: 711
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 09:47
Lokalizacja: Kraków
Origin ID: jasna98

Post autor: Kropka » piątek 08 lut 2019, 17:18

Ufff :43-face-with-cold-sweat:, no to hulaj dusza piekła nie ma :38-face-stuck-out-tongue:
Dzięki za wyjaśnienie moje kochane :hearts/growing-heart:

Awatar użytkownika
Pablo
Redaktor
Posty: 378
Rejestracja: poniedziałek 23 kwie 2018, 03:43
Lokalizacja: Łask/Łódzkie
Origin ID: pawel0674

Post autor: Pablo » piątek 08 lut 2019, 19:14

To całe szczęście bo ja przez konto Google+ wchodzę na swój(prywatny) blog i YouTube. Poczty tam nie zakładałem bo korzystam z wp.pl - której tak Ela nie trawi.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Tablica codzienna - coś jakby aktywność...”